dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

339 000 zł41 m² 8 248,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: lokal o powierzchni 41,1m2, w skład którego wchodzi słoneczny, duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szeroka

Stare Miasto,Gdańsk

419 000 zł28 m² 15 071,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Topowa lokalizacja! Dochodowa inwestycja! Idealna pod wynajem krótkoterminowy! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu historycznego Starego Miasta. Takie położenie zapewni Ci łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

419 000 zł46 m² 9 069,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na Morenie! Mieszkanie bez obciążeń, bez wpisów na hipotece, pierwszy właściciel. Mieszkanie jest gotowe do sprzedaży, jesteśmy w stanie przekazać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Chełm,Gdańsk

395 000 zł41 m² 9 610,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie Gdańsk- chełm o powierzchni 41.1m2 Budynek z późnych lat 80 tych w wyposażony jest w dwie cichobieżne windy. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Atuty nieruchomości : - mieszkanie dwustronne, jasne i słoneczne, - widok na zieleń i staw - pełna baza handlowo - usługowa - możliwość dokupienia garażu lokalizacja: ciche i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przestronna, jasna i ciepła kawalerka w jednej z najciekawszych dzielnic Gdańska! Chcesz mieć wszędzie blisko? Jednocześnie miło byłoby mieć widok na kawałek zieleni? Rzucić okiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 200 654 zł68 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

** własne miejsce do cumowania jachtu, wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 3- pokojowe mieszkanie w Stanie deweloperskim. Nieruchomość doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażantowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

549 900 zł57 m² 9 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 3 pokoje, z 2 ogrodami na zamkniętym, chroniony osiedlu z pełną infrastrukturą i dużą ilością terenów zielonych,placów zabaw i dużym parkingiem - blisko pkm. Obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Koszalińska

Chełm,Gdańsk

519 000 zł83 m² 6 244,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: ulica Koszalińska, gdańsk Chełm równoległa do ulicy Havla! Kapitalnie skomunikowane miejsce, świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta czy centrum Gdańska. Do dyspozycji mamy klika linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Brętowo,Gdańsk

489 000 zł73 m² 6 662,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4-pokojowe mieszkanie położone na wzniesieniu, w bliskiej okolicy Trójmiejskiego Parku Narodowego. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze budynku zaopatrzonym w dwie windy oraz zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

549 000 zł58 m² 9 467,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk- letnica Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z balkonem 1 piętro w 5-piętrowym budynku, teren ogrodzony, spokojna okolica Duża łazienka z kabiną prysznicową Przestronna i jasna kuchnia pełniąca również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

549 995 zł57 m² 9 700,09 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 3 pokoje, z 2 ogrodami na zamkniętym, chroniony osiedlu z pełną infrastrukturą i dużą ilością terenów zielonych - blisko pkm. Obejrzyj film 360: klasyczny układ salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

375 000 zł45 m² 8 296,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk Wrzeszcz - dzielnica znana wszystkim, którzy mieli styczność z Trójmiastem. Centrum usługowo-biznesowe miasta, na którego terenie znajdują się aż 3 uczelnie wyższe oraz krzyżują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

465 000 zł84 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Ujeścisku. Wnętrze: dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84 mkw, na którą składa się: i poziom: salon + wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

410 000 zł53 m² 7 677,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: gdańsk wrzeszcz/młyniska, ul. Marynarki Polskiej 138a. Miejsce rewelacyjnie skomunikowane: *1 min pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego *5 min pieszo do przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa,Gdańsk

377 000 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy! Położone jest w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, oddalona od hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

419 000 zł45 m² 9 352,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż bardzo ciepłe, słoneczne mieszkanie na osiedlu Janka Krasickiego przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Powierzchnia użytkowa 44.8 m2 +pomieszczenie piwniczne 3.2 m2+box 2 pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

536 800 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pobliżu Starego Miasta, niedaleko centrum handlowe i wiele przydatnych sklepów. Mieszkanie: mieszkanie posiada dwa pokoje i osobną kuchnie. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w legendarnym falowcu! Możliwość wydzielenia 3 niezależnych nieprzechodnich pokoi. Obecnie w skład mieszkania wchodzą: - dwa oddzielne niezależne pokoje - łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Strzyża,Gdańsk

403 000 zł45 m² 8 995,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy jednakże chciałbyś mieć wszystko "pod ręką"? Chciałbyś nieruchomość, która będzie świetną inwestycją z możliwością łatwego wynajmu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż Mieszkanie dwustronne (wsch-zach) po generalnym remoncie na 4 piętrze z piękną panoramą na Gdańsk. Idealne dla osób ktore nie mają czasu ani chęci na remont nieruchomości. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 usytuowane na parterze nowego artamentowca we Wrzeszczu Mieszkanie idealne pod inwestycje! W pobliżu liczne przystanki tramwajowe, autobusowe, skm, pociąg i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

987 441 zł56 m² 17 696,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** własne miejsce do cumowania jachtu, wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 2- pokojowe mieszkanie w Stanie deweloperskim. Nieruchomość doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie: na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o doskonałym rozkładzie i pięknym widoku - 10 piętro, widok na Zatokę Gdańską. las i panoramę miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

570 000 zł66 m² 8 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65.7 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Dolne Miasto,Gdańsk

398 000 zł42 m² 9 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie w świetnej lokalizacji, na zapleczu Starego Miasta. Dzielnica Dolne Miasto jest systematycznie odnawianą i piękniejącą w oczach częścią Gdańska. Około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane dwupokojowe mieszkanie w falowcu na ul Rzeczypospolitej. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Falowiec po remoncie elewacji, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie 2 -pokojowe w Gdańsku w dzielnicy Morena. Nieruchomość jest usytuowana z dala od ulicy i jednocześnie idealnie skomunikowane. Okolica sprzyja rekreacjom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łostowice,Gdańsk

345 000 zł58 m² 5 956,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska Łostowice, która znajduje się pomiędzy ulicą Wielkopolską, a Niepołomicką. Tylko 7 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: gdańska Śródmieście- świetnie skomunikowana poprzez liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz bliskość stacji skm. W okolicy świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie: na sprzedaż zupełnie nowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 53 m2, zlokalizowany w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

459 000 zł44 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego pięknego mieszkania znajdującego się na Gdańskim osiedlu - Zaspa, przy ulicy Pilotów 8. Mieszkanie Z pewnością zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

555 000 zł47 m² 11 783,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pobliżu Starego Miasta, niedaleko centrum handlowe i wiele przydatnych sklepów. Blisko Dworzec pkp, tramwaje, dworzec pks mieszkanie: mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

389 000 zł35 m² 11 082,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: gdańsk Żabianka- zaledwie 10 minut spacerem do plaży Jelitkowo .W sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa (sklepy,markety, apteka, przychodnia, fryzjer) oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje, zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na piątym piętrze w bloku z windą. Wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

555 000 zł47 m² 11 689,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż apartament w sercu Gdańska! Mieszkanie o pow. 47,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na Starym Mieście w Gdańsku. Z okien widoczny Kościół Mariacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Suchanino,Gdańsk

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południowy Stok w Gdańsku Suchaninie. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, a jednocześnie położone w cichym miejscu, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowy apartament po kapitalnym remoncie o powierzchni 48 m2., wymienione wszystkie instalacje. Remont przeprowadzony zgodnie z projektem architekta wnętrz. Apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Stare Miasto,Gdańsk

579 000 zł51 m² 11 293,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk Stare Miasto komfortowy dwupokojowy apartament. Komfortowy dwupokojowy apartament po kapitalnym remoncie w 2014 Roku o powierzchni 51,27 m2. remont przeprowadzony zgodnie z projektem,.