dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pszenna

Śródmieście,Gdańsk

575 000 zł36 m² 16 016,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja Gdańsk Śródmieście Termin oddania : 2020-03-31 Typ budynku : budynek mieszkalny opis: okna : Drewniane Strony świata : płn. Parapety :konglomerat Wysokość pomieszczeń : 2.55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

336 840 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jest to kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części Gdańska - przy ulicy Jabłoniowej. W spokojnym otoczeniu zaprojektowane trzy niewysokie budynki. Planowany odbiór IV kwartał 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrzeszcza. Mieszkanie znajduje się na ulicy Kilińskiego w odległości 100 m. od galerii metropolia. Dogodna lokalizacja komunikacyjna pkp (100 m.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko przy ul. Wawelskiej. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Na osiedlu: żłobek, przedszkola, sklepy, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

522 000 zł60 m² 8 713,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W promieniu niecałych 2 km znajduje się wszystko czego potrzebuje aktywny mieszkaniec miasta. Łatwy dostęp do edukacji - bliskość Uniwersytetu Gdańskiego, szkół i przedszkoli. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Chełm,Gdańsk

522 000 zł110 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ramach inwestycji powstaną 3 budynki, w których znajdą się mieszkania od 36 do 110 mkw. Wszystkie mieszkania na parterze będą miały ogródki, zaś mieszkania na piętrach balkony. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***mieszkanie W jednej Z najlepszych dzielnic gdańska*** Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Przymorze. Idealnie nadaje się pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

449 000 zł67 m² 6 681,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne, dwustronne mieszkanie w centrum Gdańska, 200 metrów od Motławy i Hotelu Hilton oraz Muzeum II Wojny Światowej. Trzypokojowe mieszkanie w centrum Gdańska na ulicy Sukienniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

440 000 zł51 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja, mieszkanie nieopodal Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie wyremontowane w 2016 roku, przerobione na funkcję hostelu dwupokojowego ze wspólną łazienką i kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

520 000 zł74 m² 7 055,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym otoczeniu na Morenowym Wzgórzu. Lokalizacja nieruchomości - cicha i spokojna okolica oddalona od zgiełku głównych arterii, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 869 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mila baltica - apartament z ogródkiem i miejscem postojowym Mila Baltica to idealne miejsce dla osób ceniących wysoki standard życia, elegancję oraz bliskość morza. Kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

263 834 zł44 m² 5 996,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Stare Miasto,Gdańsk

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze czteropiętrowej, przedwojennej kamienicy. Lokalizacja budynku w samym sercu Starego Miasta przy ul. Mariackiej czyni z niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

270 920 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 2 pokoje parterze okna wychodzące na zachód duży taras i ogródek (ok. 52m2) mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

832 525 zł86 m² 9 668,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Parametry apartamentu: w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 apartamenty 2-pokojowe na I piętrze z widokiem na Motławę i Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

325 820 zł57 m² 5 699,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze oddzielna kuchnia mieszkanie z ekspozycją okien na północ i wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł33 m² 15 066,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w nowej inwestycji nad Motławą - Rezydencja Wintera. Nieruchomość ma powierzchnię 33,12 m2. W jego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 899 000 zł166 m² 11 439,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament o powierzchni 166m2 zlokalizowany w otulinie lasu w budynku Invest Komfort w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament składa się z dwóch mieszkań o powierzchni 113m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż prestiżowy apartament położony na ulicy Chmielnej w Gdańsku. Apartamentowiec wybudowany w 2016 roku, cały obiekt posiada monitoring oraz ochronę dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

251 904 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na II piętrze okna wychodzące na północ i wschód duży balkon (ok. 9 m2) aneks kuchenny z dodatkowym oknem, otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

251 904 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na północ i wschód duży balkon (ok. 9 m2) aneks kuchenny z dodatkowym oknem, otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

633 440 zł38 m² 16 891,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na II piętrze możliwość aranżacji na 2 pokoje duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

390 868 zł56 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: trzy pokoje na III piętrze duży salon, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, osobna toaleta okna wychodzące na południe mieszkanie w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 339 000 zł113 m² 11 849,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w budynku invest komfort. Apartament o powierzchni 113m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki, kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

412 989 zł59 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: trzy pokoje na I piętrze duży salon, dwie sypialnie, garderoba, oddzielna toaleta okna wychodzące na południe mieszkanie w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 000 zł36 m² 6 198,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

391 559 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i północ mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

485 951 zł73 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: trzy pokoje na II piętrze duży salon, dwie sypialnie, dwie łazienki okna wychodzące na zachód i południe mieszkanie w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Chełm,Gdańsk

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskich Łostowicach. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2, widne z trójstronną ekspozycją okien, cieple, ciche dzięki dźwiękoszczelnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

621 720 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na III piętrze atrakcyjna lokalizacja, zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

305 000 zł62 m² 4 920,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,99 m2, 2 pokoje, położone na parterze w IV piętrowym budynku z windą. Zakończenie budowy zaplanowane jest na 2022 r.,na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 580 000 zł113 m² 14 005,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 113,00 m2, położony na VI ostatnim piętrze, 4 pokojowy w nowo budowanym budynku z windami, którego odbiór przewidziany jest na lipiec 2019 r., w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

700 850 zł37 m² 18 890,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na VI piętrze z widokiem na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ujeścisko

Zabornia,Gdańsk

297 321 zł43 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 42,78 m2 , rynek pierwotny, 2 pokoje, II piętro, na sprzedaż w Gdańsku, dzielnica Zabornia. Położenie- niedaleko osiedla Słoneczna Dolina. Budynek 3 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedźwiednik

Niedźwiednik,Gdańsk

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszym biurze kupujący nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na gdańskim Niedźwiedniku w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

690 000 zł61 m² 11 311,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W naszym biurze strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Gdańska, w kompleksie Kamienice nad Motławą. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

832 525 zł86 m² 9 668,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 apartamenty 2-pokojowe na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Super lokalizacja! 2 pokoje po remoncie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej porządanych dzielnic Trójmiasta- przymorze. Wokół.