dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn na ul. Porębskiego. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie zdrowia, liczne place zabaw, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

198 090 zł32 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową możliwość zakupu miejsca naziemnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

565 536 zł66 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Parametry apartamentu w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na I piętrze atrakcyjna lokalizacja zarówno dla inwestycji jak i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Brygady Szczerbca

Orunia Górna,Gdańsk

319 000 zł46 m² 7 010,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Orunia Górna przy ul.3 Brygady Szczerbca 7.Powierzchnia to 45,5 m2.Dwa pokoje,kuchnia,łazienka.Zabudowa balkonowa nowa 2-letnia z roletami. Remont generalny 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

208 000 zł36 m² 5 706,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rabat 8% - cena 191 360 zł do końca września 2018! bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

317 000 zł58 m² 5 448,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód i południe mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

484 000 zł76 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie blisko morza! Nieruchomość znajduje się przy ul. Emilii Plater w Gdańskim Brzeźnie. Kamienica dwupiętrowa wybudowana w 1921 roku, wejście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powroźnicza

Śródmieście,Gdańsk

443 000 zł36 m² 12 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w samym sercu Gdańska! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta. Nieruchomość o powierzchni 36m2 w skład której wchodzi salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

494 275 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze atrakcyjna lokalizacja, zarówno dla inwestycji jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

388 575 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

***nowe mieszkanie bardzo blisko alchemii I obc*** Dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. 39m2 w inwestycji solvo na Przymorzu. Wyjątkowa lokalizacja W centrum. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

317 000 zł58 m² 5 448,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na drugim piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na południowy-zachód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

354 939 zł62 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 3 pokoje na drugim pietrze kuchnia z oknem otwarta na salon mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino, niedaleko Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworzniaków

Zakoniczyn,Gdańsk

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe! Jeśli marzysz o tym, by zamieszkać w miejscu, gdzie króluje cisza, spokój, zieleń i bezpieczeństwo, a jednocześnie jest blisko do centrum to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrzeszcz,Gdańsk

476 000 zł62 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja Mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym w Gdańsku. Świetna lokalizacja w centrum Wrzeszcza na ulicy Stefana Czarnieckiego7. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

576 000 zł77 m² 7 448,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie składające się z trzech poziomów: i poziom - salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka II poziom - antresola III poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

217 372 zł35 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy w kameralnym osiedlu składającym się z 3 budynków. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

679 000 zł65 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe 64,65 m2 na Gdańskiej Starówce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (24 m2), 2 oddzielnych sypialni (14, 12 m2), łazienki z oknem (6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

392 634 zł40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***nowe mieszkanie bardzo blisko alchemii I obc*** Dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. 40,03 m2 w inwestycji solvo na Przymorzu. Wyjątkowa lokalizacja W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

516 000 zł33 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na III piętrze okna wychodzące na stronę południową atrakcyjna lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

328 744 zł52 m² 6 322 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią duży balkon strona południowo-wschodnia pięknie zadbane tereny zielone na całym osiedlu mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

355 000 zł45 m² 7 836,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem w centrum Wrzeszcza. Pełna własność. Zapraszam do wirtualnego spaceruskopiuj i wklej Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

277 000 zł31 m² 8 935,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31m2 znajdująca się na gdańskim Przymorzu. Lokal mieści się na VIII piętrze falowca i składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

255 750 zł41 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

460 000 zł71 m² 6 455,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie czteropokojowe (71,26m2) na parterze w dwupiętrowej kamienicy, w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal składa się z: 4 pokoi (18, 14, 12 i 10m2), osobnej i widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

302 354 zł52 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na II piętrze z ładnym widokiem okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

633 500 zł42 m² 15 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Parametry apartamentu w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na III piętrze okna wychodzące na stronę południową atrakcyjna lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

294 174 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje na III piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową możliwość zakupu miejsca naziemnego, w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

328 744 zł52 m² 6 322 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią duży balkon I piętro strona południowo-wschodnia pięknie zadbane tereny zielone na całym osiedlu mieszkanie w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jelitkowski Dwór

Zaspa,Gdańsk

625 900 zł63 m² 9 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Zaspa w Gdańsku, na parterze w apartamentowcu na osiedlu Jelitkowski Dwór, zlokalizowanym 300 m od morza. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Pięć Wzgórz,Gdańsk

299 000 zł49 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą piwnicą (ok. 6m2), położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Porębskiego na Osiedlu Pięciu Wzgórz w Gdańsku Zakoniczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

307 523 zł53 m² 5 809,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 3 pokoje na IV piętrze kuchnia z oknem otwarta na salon okna na stronę zachodnią mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Nowy Port,Gdańsk

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Ulica Wolności znajduje się w samym centrum dzielnicy Nowy Port, dzięki czemu zapewnia bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania w dzielnicy Żabianka Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim boku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

288 569 zł49 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje na parterze z dużym ogródkiem okna wychodzące na wschód i południe 2 tarasy mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

565 536 zł66 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

209 000 zł36 m² 5 783,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rabat 8% - cena 192 280 zł do końca września 2018! bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

347 000 zł61 m² 5 689,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rabat 8% - cena 319 240zł do końca września 2018! bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: dwupoziomowe mieszkanie z antresolą mieszkanie z ekspozycją okien na zachód możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

450 000 zł75 m² 6 038,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera Kolejny etap inwestycji zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i przyrodyw Gdańsku Morenie. Jest to inwestycja z gotową infrastrukturą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

1 350 000 zł80 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

3 pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony jest na parterze willowego budynku zewnętrznego. Stan deweloperski. IV etap z 2017 roku, budynek willowy. Ekspozycja wschodnio - południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

800 000 zł53 m² 15 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament na najlepiej zlokalizowanym osiedlu Neptun Park! Położone na pierwszym piętrze apartamentowca, 2 pokojowe, wykończone mieszkanie z dużą łazienką, oraz balkonem jest do Państwa.