dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

320 500 zł43 m² 7 437,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 2 pokoje na pierwszym piętrze z dużym balkonem mieszkanie wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona mieszkanie w cztero piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia,Gdańsk

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ogłoszenie prywatne Mam do sprzedania mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze. Około roku 2010 został przeprowadzony kapitalny remont włącznie z wymianą instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Ujeścisko,Gdańsk

425 000 zł75 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Budynek:. Mieszkanie znajduje się na 3 z 3 pięter budynku mieszkalnego. Klatka schodowa w bardzo dobrym stanie, przestronna i jasna. Drzwi wejściowe z domofonem. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czirenberga

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł56 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej oddalonej od miejskiego zgiełku, położonej na wzgórzu, wśród obfitej zieleni dzielnicy gdańska Orunia Górna. Z okien mieszkania można podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

275 000 zł30 m² 9 046,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka o powierzchni użytkowej 30,40 m2, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Gdańska,dzielnicy Oliwa ul.Karpacka. Lokal składa się z pokoju,oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

205 000 zł23 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania kawalerkę o łącznej powierzchni 23m2. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji w Gdańsku przy ulicy Głębokiej, składa się z pokoju małej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

455 000 zł73 m² 6 198,91 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie na 8 piętrze w 9-piętrowym budynku z windą na Morenie przy ul. Krzysztofa Kolumba. Mieszkanie jest bardzo ciepłe, przestronne i z praktycznymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wassowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

377 000 zł47 m² 8 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w ścisłym centrum Gdańska Wrzeszcza. Idealna lokalizacja pod kątem inwestycyjnym jak i mieszkalnym. Do przychodni lekarskiej zaledwie parę kroków, do Galerii Manhattan 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

361 000 zł58 m² 6 209,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 3 pokoje na parterze z ogródkiem Mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi i 3 poziomową halą garażową wysoki standard wykończenia (zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł47 m² 12 796,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** Faktura vat - oszczędność na podatku pcc Apartament o powierzchni 46,81 m2 jest położony w nowej inwestycji Angielska Grobla, w Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

254 860 zł47 m² 5 370 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie w cztero piętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na drugim pietrze osobna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

236 166 zł45 m² 5 239,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania mieszkanie w cztero piętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na drugim pietrze bardzo wysoki standard wykończenia (zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowy, nowocześnie urządzony i wyposażony apartament w Gdańsku Atuty mieszkania: - świetna lokalizacja: browar Gdański - nowoczesna architektura - budynek wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Irysowa

Karczemki,Gdańsk

399 000 zł84 m² 4 739,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Tylko u Nas Świetna cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie Gdańsk Karczemki na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie położone na 2 piętrze, ostatnim, w bloku o strukturze kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

243 378 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Parametry mieszkania mieszkanie w pięcio piętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na trzecim piętrze wysoki standard wykończenia (zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

334 000 zł50 m² 6 616,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze dzięki czemu z okien możemy podziwiać piękny widok na Stare Miasto, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie wśród zieleni na Oruni - oferta tylko u Nas Orunia - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica Gdańska. Do jego Centrum mamy zaledwie 5 minut. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

360 000 zł48 m² 7 468,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ciepłe, środkowe, słoneczne. 2 pokoje niezależne z balkonem w pełni umebelowane. Przytulne, świeżo po częściowym remoncie. Nowa sofa i meble w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 80m2, położony na Wyspie Spichrzów, przy ul. Chmielnej, niedaleko serca gdańskiej Starówki. Mieszkanie dwustronne, dobrze nasłonecznione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Zaspa,Gdańsk

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Zaspa, idelne jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

369 000 zł34 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2012 roku, znajdujący się w prestiżowym gdańskim kompleksie apartamentowców "4 Oceany". Budynek obsługiwany przez recepcjonistę, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

965 000 zł94 m² 10 309,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rentowny apartament w centrum Gdańska- szafarnia Nieruchomość o powierzchni 93,6 m2 składa się z dwóch niezależnych dwupokojowych mieszkań inwestycyjnych, które świetnie wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

1 190 000 zł63 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowy apartament o powierzchni 63 m2 na wyjątkowym osiedlu Neptun Park. Mieszkanie zostało wykończone wyłącznie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Ciekawie zaaranżowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

999 999 zł83 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje nieruchomości. Mamprzyjemność zaprezentować Państwu okazały apartament znajdujący się w kompleksie City Park na gdańskiej Zaspie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Wrzeszcz,Gdańsk

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka przy ul. Chopina we Wrzeszczu. Uwaga: ogłoszenie stanowi propozycję zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe w dzielnicach Wrzeszcz, zaspa, oliwa, przymorze, żabianka w zamian za dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

715 000 zł135 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Duże pięcio-pokojowe mieszkanie na drugim pietrze w centrum Wrzeszcza! Nieruchomość składa się z: pokój - 22,5m2 Pokój - 22m2 Pokój - 19m2 Pokój - 15m2 Pokój- 14m2 Kuchnia - 9m2 Kuchnia - 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

345 000 zł45 m² 7 716,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1879

Mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 44,71m2, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Gdańska, przy ulicy Jaśkowa Dolina. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Oliwa,Gdańsk

642 000 zł71 m² 9 042,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Nova Oliwa. Blisko komunikacja miejska - skm, ztm Idealna lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury handlowo usługowej a także pozwala w 20 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Łostowice,Gdańsk

299 000 zł54 m² 5 486,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Parametry mieszkania: 2 pokoje z dużym ogródkiem gotowe do zamieszkania mieszkanie dwustronne płn-wsch, płd- zach. świetny rozkład pomieszczeń umożliwiający przerobienie mieszkania na 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowo,Gdańsk

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament wykończony i wyposażony w wysokim standardzie. Budynek znajduje się w Gdańsku - Rezydencja Marina. Wybudowany w 2012r apartamentowiec wyposażony m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 67,40 m2 , własnościowe. Mieszkanie mieści się na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą, z 2013r. Położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł45 m² 7 756 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie w ścisłym pasie nadmorskim. Dwupokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 45 m składa się z przestronnego pokoju o idealnej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł47 m² 10 448,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 46,80 m2 (dwie osobne kawalerki, mieszkanie podzielone na etapie projektu deweloperskiego) w gdańskim Wrzeszczu przy ul. Jana Kilińskiego, browar Gdański. Apartament gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania nietuzinkowe mieszkanie 2 pokojowe na Ujścieńsku o całkowitej powierzchni 46m2. Mieszkanie składa się z salonu z dużym balkonem, sypialni,kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonki

Chełm,Gdańsk

352 000 zł55 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne trzy pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dzielnicy Gdańsk Chełm. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu z aneksme kuchennym, łazienki i balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych oraz najlepiej skomunikowanych dzielnic w Trójmieście. Mieści się na 9-tym piętrze, najbliższej morza, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł55 m² 10 036,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu w apartamentowcu Cztery Oceany znajdującego się w samym sercu aglomeracji. Doskonale rozwinięta infrastruktura w bezpośrednim sąsiedztwie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum i w bezpośredniej bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i liceum. Lokal znajduje się z dala od ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

549 000 zł107 m² 5 130,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie dwupoziomowe na 4 piętrze o powierzchni całkowitej ok 107 m2. W chwili obecnej wyodrębniono 3 pokoje, natomiast jest możliwość wyodrębnienia 7/8 pokoi lub 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antygony

Osowa,Gdańsk

370 000 zł72 m² 5 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, 3 pokoje o pow 63 m2 ( po podłodze.72,50 m2) w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej 2 -piętrowym.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

358 000 zł58 m² 6 157,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania 3 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi i 3 poziomową halą garażową wysoki standard wykończenia (zarówno budynku jak.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij