dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

355 000 zł63 m² 5 625,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

. Zdjęcia przykładowe! Nie przedstawiają prawdziwej oferty. Niepowtarzalna nieruchomość z ogromnym potencjałem na osiedlu Orunia Górna. Idealna komunikacja z centrum Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na parterze ( wejście nie przez klatkę, ale obok na galerię przez drzwi zabezpieczone domofonem- tylko 6 mieszkań ) w falowcu. Wirtualny spacer: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

655 996 zł88 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Odbiór lokalu październik 2017 rok. Czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim mieszczące się w Gdańsku Oliwie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku. Przed wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stajenna

Stare Miasto,Gdańsk

440 000 zł52 m² 8 476,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Lokalizacja Ścisłe Centrum Gdańska, w najbliższej okolicy znaleźć można liczne zabytki, muzea, teatry, filharmonie i wiele innych miejsc kulturalnych i usługowo-handlowych (galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

725 120 zł44 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[lokalizacja I komunikacja] Apartament znajduje się w pasie nadmorskim 10 min od plaży. W pobliżu znajdują się parki oraz liczne miejsca rekreacyjne. Świetna komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Główne Miasto,Gdańsk

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie w centrum Gdańska, znajdujące się w kamienicy przy ul. Długiej Grobli. Łączna powierzchnia to 45,5 m2, z dwoma niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Kawalerka na 11 piętrze w samym centrum Gdańska Przymorze. Takie cechy lokalizacji jak : dobra komunikacja, sklepy oraz galerie handlowe w bliskiej odległości, morze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morenowe Wzgórze

Słoneczna Morena,Gdańsk

439 000 zł68 m² 6 408,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy piękne dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie na gdańskiej morenie. Na pierwszym poziomie duży ustawny salon połączony z aneksem kuchennym, w którym pomysłowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Gdańsk

710 000 zł70 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko u Nas lokalizacja: nieruchomość usytuowana w samym sercu Gdańska. Z okien widok na część Starego Miasta. Do najbardziej znanej ulicy Gdańska, ul. Długiej spacerem dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

307 296 zł63 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji i bardzo korzystnej cenie. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę, między innymi: - galerię Handlową - markety spożywcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergiela

Pięć Wzgórz,Gdańsk

399 000 zł82 m² 4 859,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko U nas! Komfortowe i przestronne dwupoziomowe, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,10 m2 ( powierzchnia całkowita - 102 m2 ) położone na osiedlu Pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Żabianka,Gdańsk

275 000 zł31 m² 8 899,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ładna kawalerka w centrum Żabianki. Kawalerka znajduję się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie jest bardzo jasne, dzięki oknom na cały pokój dzienny. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

254 860 zł47 m² 5 370 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie w cztero piętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na drugim pietrze osobna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

338 575 zł71 m² 4 770,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

619 000 zł110 m² 5 627,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zupełnie nowy apartament z bajecznym tarasem na dachu apartamentowca w gdańsku/słoneczna Morena. Na nowoczesnym osiedlu z pełna infrastrukturą do życia, placami zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Słoneczna Morena,Gdańsk

495 000 zł66 m² 7 454,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Gdańsk, myśliwskie Wzgórze. Cena 495000 pln Opis: mieszkanie 4 pokojowe 64,60m2 o całkowitej powierzchni 66,40m2 mieszczące się na pierwszym piętrze III piętrowego budynku. Budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Storczykowa

Karczemki,Gdańsk

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie na trzecim (i ostatnim) piętrze domu wielorodzinnego z 2007 roku. Lokal ten jest dwupoziomowy i o powierzchni całkowitej 110 m2. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

225 000 zł23 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna pod inwestycję blisko Uczelni i Morza! Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku z 1970 roku. Blok po termoizolacji.Wejście do klatki zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

267 239 zł57 m² 4 696,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

409 000 zł88 m² 4 670,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupoziomowe oddalone od centrum o ok 2 km składa się z 6 pokoi, 2 łazienek i kuchni. Poziom pierwszy stanowi: 2 niezależne pokoje, kuchnię i łazienkę Poziom drugi to: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Idealne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Nieruchomość zlokalizowana na 2/4 piętrze, budynek z 2010 roku z windą. Powierzchnia mieszkania 60m2, w której skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość mieści się w klimatycznej dzielnicy Wrzeszcz Dolny, który swój urok zawdzięcza kamienicami oraz zielonymi ulicami. Mieszkanie zlokalizowane w świetnym miejscu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

352 000 zł53 m² 6 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy piękne mieszkanie na trzecim i ostatnim piętrze nowoczesnego bloku z 2012 roku (z windą). Mieszkanie jest bardzo ciepłe i nasłonecznione przez cały dzień, a duży dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

470 000 zł46 m² 10 293,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gdańsk Przymorze. Warto zwócić uwagę na jego atrakcyjne położenie: - 1050 m od największego centrum biurowego Oliva Business.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wystawiamy dwupokojowe mieszkanie na czwartym (i ostatnim) piętrze bloku na Przymorzu, w lokalizacji która uchodzi za jedną najbardziej pożądanych w Gdańsku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wykonczone mieszkanie 2 pokojowe, 47mkw osiedle brama bętowska: - salon z osobną wydzieloną kuchnią, osobna sypialnia, łazienka, przedpokój - + miejsce postojowe w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

509 000 zł65 m² 7 842,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Salon, hol, odrębna kuchnia, dwie sypialnie i łazienka z wc o powierzchni 64,9 m2 profesjonalnie zaaranżowane, by luksus połączyć z funkcjonalnością. Tym samym, gdy na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

275 000 zł31 m² 8 899,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka, ładnie wykończona, 30.9m2., na VI piętrze, X-piętrowego bloku Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaż kawalerki w dzielnicy Żabianka Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

981 000 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży komfortowy w pełni wyposażony dwupokojowy apartament zaprojektowany w nadmorskim klimacie. Tylko 50 m od morza. Najlepszy adres w mieście. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania na Przymorzu, gdzie spacerem dojdziesz do Zatoki, a jednocześnie masz świetną komunikację z pozostałymi dzielnicami Gdańska - to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Orunia Górna,Gdańsk

359 000 zł53 m² 6 772,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu wraz z miejscem postojowym w cenie! Doskonała lokalizacja! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

267 239 zł55 m² 4 890,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Parametry mieszkania mieszkanie w cztero piętrowym budynku z windami cichobieżnymi na klatce schodowej 3 pokoje na drugim piętrze budynku wysoki standard wykończenia (zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cygańska Góra

Aniołki,Gdańsk

469 000 zł85 m² 5 498,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Świetnie zlokalizowana nieruchomość, w cichej i spokojnej dzielnicy Aniołki przy ul. Cygańska Góra. Mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni użytkowej 85,30m2 a całkowitej 105m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trakt św. Wojciecha

Lipce,Gdańsk

284 000 zł57 m² 4 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie blisko Centrum. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m kw., położone przy ul. Trakt Świętego Wojciecha, w odległości 5 km od Starego Miasta. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stare Miasto,Gdańsk

353 345 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Front Park. Inwestycja Front Park łączy dwa odległe brzegi - miejskość i naturalność. Korzysta z bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

319 000 zł64 m² 4 983,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dobra inwestycja! Trzypokojowe mieszkanie w super cenie w znakomitej lokalizacji! 81m2 " po podłodze"! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Mieszkanie idealne inwestycyjnie. Odległość na plażę i na molo w Brzeźnie to 1,8km. Mieszkanie:składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hery

Osowa,Gdańsk

720 000 zł117 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dwupoziomowy, w pełni wykończony, przestronny apartament! Dla wymagających! Z tarasem i dwoma balkonami! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa niezależne pokoje w sercu Wrzeszcza, idealne pod inwestycje. Mieszkanie po generalnym remoncie, o łącznej powierzchni 47m2, znajduje się na drugim piętrze, trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chirona

Osowa,Gdańsk

499 000 zł118 m² 4 239,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe - lokalizacja: osowa, gdańsk Powierzchnia: 117,7 m2 Kominek, garaż, piwnica, ogród. Wirtualny spacer: do mieszkania przynależy część ogródka. Garaż (16,2 m2), duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cenisz sobie urok kamienicy? Jeżeli tak, to to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Mieszkanie o pow. 36,5 m kw składa się z dwóch pokoi (jeden przejściowy), kuchni, łazienki z wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij