dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

340 000 zł55 m² 6 133,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż mieszkania od dewelopera znajdujące się na ulicy Dolne Migowo Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze. 3. pokojowe o powierzchni użytkowej 55,43 m2. Jest to inwestycja z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

284 182 zł55 m² 5 199,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle z 4-piętrowymi budynkami, pomiędzy którymi znajduje się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców.Okoliczna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Przymorze Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na siódmym piętrze w falowcu i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

552 886 zł64 m² 8 665,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferowany kompleks apartamentów, znajduje się w zabytkowej części Głównego Miasta.W trzech budynkach mieszkalnych zwróconych kalenicami do rzeki znajdą się Apartamenty. W sumie powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

299 900 zł64 m² 4 664,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie prosto od Dewelopera. Inwestycja tworzy zespół trzech czteropiętrowych budynków. Inwestycja jest kontynuacją rozbudowy, cieszącego się dużą popularnością, kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

180 630 zł33 m² 5 401,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy z funkcjonalnym układem oraz dużym tarasem. Nieruchomość znajduje się na rodzinnym i kameralnym osiedlu wśród budynków w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

C,Gdańsk

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, słoneczne i ciepłe, dwupokojowe mieszkanie 46,6 m2 usytuowane w spokojnej lokalizacji dzielnicy Ujeścisko. Wchodząc do środka po lewej stronie znajduje się salon 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

466 000 zł85 m² 5 482,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie 85M2, 3 pokojowe W odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy Z 1923 roku - gdańsk oliwa Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

194 073 zł39 m² 4 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Słoneczna Morena,Gdańsk

399 000 zł73 m² 5 450,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe, piękne 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie. Mieszkanie ( 73,2m2) usytuowane jest na parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Nowa elewacja i docieplenie budynku w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pestalozziego

Wrzeszcz,Gdańsk

448 000 zł80 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gratka dla miłośników stylowych wnętrz z klimatem! Na ostatnim piętrze klimatycznej kamienicy znajduje się urokliwe dwupoziomowe mieszkanie 63/80m2 Do dyspozycji mieszkańców na na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

355 231 zł45 m² 7 948,78 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowy projekt zlokalizowany w centrum miasta.Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko Starówki, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności. Inwestycja obejmuje cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

665 000 zł85 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjna lokalizacja w jednej z najważniejszych dzielnic Gdańska (górny Wrzeszcz) w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych obejmujących Trójmiasto. Centrum Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

262 800 zł36 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia inwestycji. Adam Brycki Dlaczego u nas? Dzięki dużemu doświadczeniu we współpracy z deweloperami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

325 180 zł45 m² 7 226,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zaspa - przestronne mieszkanie wolne od zaraz, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Atuty mieszkania: - bezczynszowe, tylko opłaty wg zużycia - pożądana lokalizacja: zaspa - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

362 215 zł45 m² 8 049,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dlaczego u nas? Dzięki dużemu doświadczeniu we współpracy z deweloperami wynegocjujemy dla Państwa najlepszą cenę mieszkania, pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

219 535 zł52 m² 4 221,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia inwestycji. Radosław Gmitruk Dlaczego u nas? Dzięki dużemu doświadczeniu pomożemy wybrać najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

706 321 zł91 m² 7 761,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia inwestycji osiedle browar gdański - Prestiżowa inwestycja realizowana na terenie dawnego Browaru Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z dużą słoneczną loggią na Zaspie! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 49 m2 położone na 8 piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Suchanino

Suchanino,Gdańsk

359 000 zł67 m² 5 358,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe na gdańskim Suchaninie. Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe ,dzielnica Suchanino,bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

503 800 zł38 m² 13 257,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie 38,76 m2 na osiedlu Garnizon przy ulicy Hemara, z bezpośrednim wyjściem na patio z terenem zielonym dla wyłącznego użytku mieszkańców. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

490 748 zł62 m² 7 915,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w sercu Starego Miasta Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, całkowita powierzchnia 62,12m2 W skład mieszkania wchodzą: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

390 600 zł55 m² 7 101,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

372 400 zł53 m² 7 026,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia inwestycji. Radosław Gmitruk Dlaczego u nas? Dzięki dużemu doświadczeniu we współpracy z deweloperami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

444 360 zł52 m² 8 545,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orunia

Orunia,Gdańsk

310 000 zł45 m² 6 858,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem! Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania o powierzchni 45,2 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

245 000 zł31 m² 7 928,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w dzielnicy Przymorze Mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bardzo czystym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

723 561 zł91 m² 7 951,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

443 100 zł63 m² 7 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia inwestycji. Kontakt: beata Kamińska tel. Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22622 Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji - Brzeźno! Atuty mieszkania: - pożądana lokalizacja - przestronne dwupokojowe rozkładowe - z garderobą, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

981 920 zł115 m² 8 538,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne