dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

480 000 zł68 m² 7 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne o wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,30 m2 zlokalizowane na osiedlu Myśliwski Park na Gdańskiej Morenie ,osiedle jest chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, 60,1 m2, 3pokojowe mieszkanie w Gdańsku Chełmie, po generalnym remoncie w wysokim standardzie, zaaranżowane przez architekta, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

197 000 zł42 m² 4 710,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe Z bardzo ładnie urządzoną kuchnią I ładnym pokojem dziennym po kapitalnym remoncie! Do odświeżenia drugi pokój - sypialnia z zabudowanym balkonem. Łazienka (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

352 000 zł82 m² 4 300,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na wzgórzu morenowego zbocza w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z Centrum. Idealne jako inwestycja. Cena do negocjacji Lokal znajduje się na 2gim piętrze i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

384 000 zł90 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu w dobrej lokalizacji zapewniającej bogate zaplecze usługowo-handlowe i dobra komunikację. Budynek: budynek to kamienica z drugiej połowy XX wieku. Mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Wrzeszcz,Gdańsk

440 000 zł69 m² 6 404,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż lokal mieszkalny przy al.ZWYCIĘSTWA! MIEJSCE NADAJĄCE SIĘ NA KANCELARIE PRAWNĄ, NOTARIALNĄ LUB BIURO. Ładna kamienica Z reprezentacyjną klatką schodową. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górki Zachodnie

Górki Zachodnie,Gdańsk

382 661 zł41 m² 9 378,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w Nowoczesnym Kompleksie Urbanistycznym Nowa Motława. Usytuowany na II piętrze, powierzchnia 40,8m. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni z aneksem, łazienki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

312 000 zł46 m² 6 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego.TYLKO SPRZEDAJĄCY POKRYWA WYNAGRODZENIE AGENCJI! Piękne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem na nowym osiedlu " Wiszące Ogrody". Budynek 8-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

257 922 zł53 m² 4 830 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,40 m2 mieszczące się na II piętrze, bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Gdańsk,pomorskie

199 000 zł31 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze zabytkowego, niewielkiego domku z cegły na terenie Kolonii Abegga w Gdańsku Wrzeszczu. Nieruchomość o powierzchni 36,46m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

222 350 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie od Dewelopera Mieszkanie o powierzchni 44,47 m2 mieszczące się na II piętrze ekspozycja południowo - wschodnia Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 21,60 m2 - Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

267 400 zł61 m² 4 369,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,20 m2 położone na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

280 000 zł67 m² 4 200,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 573 zł44 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie od Dewelopera Mieszkanie o powierzchni 44,47 m2 mieszczące się na II piętrze ekspozycja południowo - zachodnia Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 21,60 m2 - Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

275 800 zł63 m² 4 361,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,24 m2 położone na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

219 000 zł44 m² 4 992,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,87 m2 położone na parterze w budynku o zabudowie szeregowej Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

267 400 zł61 m² 4 369,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

222 350 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

287 000 zł67 m² 4 305,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cztery pory roku /gdańsk-Kowale Osiedle o wysokim standardzie wykończenia w bardzo dobrej lokalizacji. Proponujemy oryginalne mieszkanie 1-pokojowe o pow.33m2. Lokal słoneczny, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w centrum Gdańska tuż na Motławą. Mieszkanie o powierzchni 47m , dwupokojowy. W trzypiętrowym kompleksie mieszkalnym usytuowanym tuż nad Motławą Kompleks został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antczaka

Orunia Górna,Gdańsk

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego.TYLKO SPRZEDAJĄCY POKRYWA WYNAGRODZENIE AGENCJI! Mieszkanie dwupokojowe na jednym z najnowocześniejszych osiedli - 10 min do centrum! Monitoring osiedla nadzorowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

368 500 zł101 m² 3 644,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe, dwustronne ( południowy-zachód, północny-wschód ) mieszkanie w spokojnej dzielnicy Jasień. Spółdzielczo-wałsnościowe prawo z księgą wieczystą bez obciążeń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

245 640 zł53 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 573 zł44 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk-Południe,Gdańsk

202 236 zł53 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu Oferujemy Państwu do sprzedaży nową inwestycję mieszkaniową, której projekt skierowany jest do klienta ceniącego nowoczesne, odważne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

275 800 zł63 m² 4 361,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

267 400 zł61 m² 4 369,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 573 zł44 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 573 zł44 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk-Południe,Gdańsk

183 941 zł42 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

222 350 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

267 400 zł61 m² 4 369,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

350 000 zł61 m² 5 738,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz 3-pokojowego, przestronnego i komfortowego mieszkania z miejscem w hali garażowej w cenie - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie ma bardzo wygodny rozkład, jest ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

167 490 zł36 m² 4 718,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy etap osiedla Jeśli szukacie Państwo mieszkania w Gdańsku ale nie w zatłoczonym Centrum, macie potrzebę zamieszkania w cichej i zielonej dzielnicy - mamy dla Was propozycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

219 000 zł44 m² 4 992,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

219 000 zł49 m² 4 460,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie dwupokojowe O interesującym rozkładzie! Położone w niskim budynku (jedynie 2 piętra), z widokiem na ładnie zagospodarowaną zieleń. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

224 573 zł44 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

275 800 zł63 m² 4 361,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017