dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia Górna,Gdańsk

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Od kupującego - nie pobieramy! odrębnego wynagrodzenia. Budynek z cegły - 1966r ocieplony, zlokalizowany przy ulicy Diamentowej 45m2, IV/IV. W dzielnicy Gdańsk Orunia Górna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży - mieszkanie na Starówce Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Głównym Mieście w Gdańsku przy ul. Chlebnickiej. Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy z lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piecki-Migowo,Gdańsk

339 000 zł71 m² 4 801,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej zdjęć na stronie Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na VII piętrze w bloku 10-ciopiętrowym przy ul. Nałkowskiej w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. W pobliżu przystanki autobusowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergiela

Pięć Wzgórz,Gdańsk

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

FILM: , więcej zdjęć na ( 36 szt.).Niższa cena z kwoty 335.000,-pn na 329.000,-pln i 319.000,-pln. Mieszkanie w nowszym budownictwie z roku - 2004r. położone na Osiedlu Pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia Górna,Gdańsk

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Więcej zdjęć na stronie Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, na parterze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Orunia Górna. Okolica cicha i spokojna. Druga linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

360 000 zł89 m² 4 035,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Więcej zdjęć na stronie sprzedaż mieszkania , 4 pokoje siedlce Budynek ocieplony z cegły - 1994r - w centrum Gdańska, miejsce zaciszne, dużo zielni. Osiedle monitorowane z podłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Dolny Wrzeszcz. Bardzo dobra komunikacja (tramwaj, autobus). Budynek odgrodzony od ulicy pasem zieleni. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2012r, ukierunkowane od strony wschodniej do południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Wybickiego

Wrzeszcz,Gdańsk

365 000 zł67 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! sprzedaż 2 pokoje wrzeszcz plac wybickiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane w kamienicy , w bardzo klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

549 000 zł97 m² 5 659,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Więcej zdjęć na stronie ( 37 szt. ). Centrum Wrzeszcza - ulica Wajdeloty po rewitalizacji obok Parku Kuźniczki. Kamienica z 1905r po remoncie klatki schodowe, dachu i izolacji pionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapewniamy państwu bezpłatną pomoc W uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego. Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na parterze ocieplonego, zadbanego, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

580 000 zł62 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prestiżowa lokalizacja! gdańsk starówka! Serdecznie polecam atrakcyjny apartament 3 pokojowy o łącznej powierzchni 63,35 m2. Pełna infrastruktura, samo serce Gdańska! W 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

270 000 zł62 m² 4 340,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.62,20 m2 zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Jasień. Dzielnica z pełną infrastrukturą, sprzyjająca wygodnemu życiu, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

250 474 zł59 m² 4 230,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Klient Szukacie Państwo mieszkania w Gdańsku ale nie w zatłoczonym Centrum, macie potrzebę zamieszkania w cichej i zielonej dzielnicy - mamy dla Was propozycję, powstał kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł131 m² 4 973,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1907

Niepowtarzalna oferta Atrakcyjna, niepowtarzalna oferta! Przestronne, stylowe, jasne i słoneczne mieszkanie (ok. 130m2 powierzchni użytkowej) w centralnym punkcie Wrzeszcza, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

480 760 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

345 000 zł82 m² 4 214,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na wzgórzu morenowego zbocza w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

295 000 zł48 m² 6 120,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Doskonała lokalizacja w Pasie Nadmorskim, pobliżu treny rekreacyjne, morze , plaża, molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy do sprzedaży jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku - Siedlce. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1930 roku ocieplonej w 2014,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czubińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

330 000 zł73 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie Z ogromnym potencjałem do dowolnej adaptacji. Pokoje niezależne: pokój z balkonem ok. 22 m2, sypialnia ok. 10 m2, pokój z aneksem kuchennym ok. 17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Gdańsk-Południe,Gdańsk

155 000 zł32 m² 4 798,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Łostowice. Łostowice położone są w południowej części miasta, zwanej "tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania jednopokojowe, słoneczne mieszkanie o pow.30 m2 w dzielnicy Gdańska Przymorze. Nieruchomość znajduje się w falowcu na ósmym piętrze, okna wychodzą na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Przymorze,Gdańsk

495 000 zł73 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania przestronne, słoneczne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 m2, zlokalizowane na gdańskim Przymorzu w odległości ok. 1500 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

240 000 zł48 m² 5 036,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Piękne,przestronne mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji.Główne atuty lokalizacji mieszkania to :. doskonała komunikacja z centrum. bliskość komunikacji miejskiej. bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

430 000 zł133 m² 3 308,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena! Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 133m2. Osiedle ciche z pełną infrastrukturą (przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, kościół). Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Wrzeszcz,Gdańsk

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapewniamy państwu bezpłatną pomoc W uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego. Nowa cena! Do sprzedaży komfortowe, niepowtarzalne mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m2, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

329 000 zł56 m² 5 864,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość : Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie ( 56,1 m2 ) na Żabiance w Gdańsku , w skład którego wchodzi duży pokój ( 17 m2 ) , dwie sypialnie ( 11 m2 i 10 m2 ) , osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

235 000 zł50 m² 4 737,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie - Gdańsk Chełm Mieszkanie do remontu/adaptacji. Nieruchomość znajduję się na ostatnim piętrze (czwarte), składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Matarnia,Gdańsk

330 000 zł64 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dobry punkt komunikacyjny ok. 10 min od centrum Wrzeszcza, nieopodal zjazdu z obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

269 000 zł61 m² 4 409,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone przy ulicy Leśna Góra w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik). Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 10-piętrowego budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

570 000 zł92 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przy zakupie tej nieruchomości klienci kupujący nie płacą prowizji Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania z dużym i wygodnym salonem? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

339 000 zł63 m² 5 363,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo zadbane, nowocześnie wykończone mieszkanie trzypokojowe w Gdańsku Morenie. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych sypialnie oraz pokoju dziennego w wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

275 000 zł67 m² 4 125,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

285 000 zł67 m² 4 275,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bdb. lokalizacja, gdańsk zaspa, tereny rekreacyjno-spacerowe park regana, bulwar nadmorski, plaża, molo w Brzeźnie. Komunikacja : autobus/tramwaj, skm/pkm, nowa Słowackiego - sprawny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania (partycypacja tbs) o powierzchni 50 m2, położonego przy ulicy Konrada Guderskiego 1 w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w samym centrum Gdańskiej starówki. Dwu pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Świętego Ducha. Od wyjścia z klatki schodowej mamy 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zaroślak

Biskupia Górka,Gdańsk

159 000 zł24 m² 6 597,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24,1 m2, położonej w Gdańsku przy ulicy Zaroślak (dzielnica: biskupia Górka). Oferowane mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Focha

Siedlce,Gdańsk

659 000 zł64 m² 10 217 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pamiętaj! przy zakupie danej nieruchomości gwarantujemy bezpieczeństwo I obsługę prawną. Ponadto bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup lub remont nieruchomości - do wyboru oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

595 000 zł116 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Wrzeszcza. Mieszkanie bardzo ciepłe, duży holl (około 20m2) plus cztery pokoje (2x30m2 i 2x20m2). Łazienka po całkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równa

Orunia,Gdańsk

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 z dużą loggią położone na 1/2 piętrze. Mieszkanie 2 lata temu było remontowane, ogrzewanie gazowe. Blok z 1997 r. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

186 000 zł23 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży niezwykle klimatyczne i zadbane mieszkanie o pow. 23 m2 w dzielnicy Gdańska Przymorze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1990.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij