dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka 32m2 w Gdańsk-Żabianka. Mieszkanie jednopokojowe z możliwością przerobienia. Mieszkanie w dobrym stanie; okna pcv, panele podłogowe. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ogarna

Starówka,Gdańsk

285 000 zł21 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe po remoncie w Gdańsku na Starówce. Lokal usytuowany jest na parterze 3 piętrowej kamienicy z niezależnym wejściem od ulicy Powroźniczej. Mieszkanie wyremontowane 2014r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paneckiego

Oliwa,Gdańsk

275 000 zł42 m² 6 516,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,20 m2 na 10 pietrze 10 piętrowego budynku przy ul. Paneckiego w Gdańsku. Pokój dzienny o powierzchni 16,50 m2 z wyjściem na balkon. Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w Gdańsku Chełmie. Mieszkanie 61m2 składające się z 3 pokoi , kuchni, toalety, przedpokoju i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowo,Gdańsk

624 970 zł79 m² 7 941,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. Rezydencja marina to kompleks trzech pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych budynków budowanych przez inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

590 000 zł110 m² 5 378,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 109,70 m2 na parterze 2 piętrowej kamienicy z 1928 r w Gdańsku Oliwie. Pokoje o powierzchni 27/23/22 m2, kuchnia z jadalnią o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 44m2 na osiedlu Gdańsk Ujeścisko. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowego bloku. Budynek z 2000 roku zabezpieczony domofonem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60m2 3-pokojowe W oliwie. Mieszkanie w Oliwie na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym. Blok czysty, zadbany. Mieszkanie składa się z 3-ech pokoi, w jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorzowska

Ujeścisko,Gdańsk

440 000 zł147 m² 2 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 6 pokojowe o powierzchni 119 m2, po podłodze - powierzchnia 147 m2, na 2 piętrze niedużego 2 piętrowego budynku na Ujeścisku. Mieszkanie można podzielić na dwie części; 1. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w Gdańsku na cichym i spokojnym osiedlu Osowa. Budynek mieszkalny z 2014 roku (z windą), znajdujący się na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

186 000 zł39 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39m2 gdańsk -siedlce, ul. Skarpowa. Mieszkanie 39m2 składające się z 2 pokoi( pokój z aneksem kuchennym przechodzącym do sypialni), łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

312 000 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,6m2 na osiedlu Gdańsk-Oliwa. Nieruchomość usytuowana jest na 6piętrze w 10piętrowym, nowo docieplonym budynku z windą. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyokopowa

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł95 m² 4 197,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95,05 m2 na 3 piętrze 3 piętrowej kamienicy przy ul. Przyokopowej w Gdańsku. Pokoje o pow. 28/24 i 17 m2, kuchnia 9,42 m2, łazienka 8,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Przestronna kawalerka31m2 w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. W pełni wyposażona w nowy sprzęt rtv i agd oraz nowoczesne meble. Lokal położony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

178 000 zł31 m² 5 741,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 31m2 1 pokojowe W gdańsku -siedlcach, ul. Malczewskiego. Mieszkanie na ul. Malczewskiego na Gdańskich-Siedlcach, składające się z 1 dużego pokoju z balkonem, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe 46m2 na osiedlu Gdańsk-Przymorze. Przestronne - dobry rozkład zlokalizowane w krótkim 4-klatkowym falowcu w Centrum Gdańskiego Przymorza. Mieszkanie składa się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

265 160 zł66 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowo,Gdańsk

1 130 300 zł111 m² 10 182,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na przymorzu. Mieszkanie na Gdańskim Przymorzu na Piastowskiej w bloku 10-piętrowym na 2 piętrze. Składa się z 2-óch niezależnych pokoi: 1 pokój: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

239 900 zł45 m² 5 331,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w Gdańsku Zakoniczynie. Budynek mieszkalny z 2006 roku, teren osiedla ogrodzony i zabezpieczony bramą wjazdową z miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowo,Gdańsk

952 000 zł93 m² 10 203,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

237 000 zł47 m² 5 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2, 2-pokojowe na przymorzu W falowcu. Mieszkanie 2-pokojowe na parterze, 47m2, w falowcu na Gdańskim Przymorzu. Mieszkanie składa się z 2-óch osobnych pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe 33m2 na matarni. Mieszkanie w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. Blok ocieplony, po remoncie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, bez dodatkowego wkładu finansowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywna kawalerka 30,06m2 na osiedlu Gdańsk-Przymorze, cztery Oceany. Mieszkania składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo w mieszkaniu jest duża garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

376 000 zł84 m² 4 502,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2 w Gdańsku w malowniczej dzielnicy Zakoniczyn. Budynek mieszkalny z 2005 roku, znajdujący się na wysokim parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38m2 2 pokojowe W centrum wrzeszcza. Nieruchomość we Wrzeszczu, przy ul. Aldony, składająca się z 2 oddzielnych pokoi ( salonu i sypialni), osobnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

305 000 zł63 m² 4 810,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 63,40m2 W gdańsku -chełmie ul. Cebertowicza. Mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym na Gdańskim -chełmie. Blok ocieplony, po remoncie. Klatka schodowa odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Przymorze,Gdańsk

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43M2 2-pokojowe na gdańskim przymorzu. Mieszkanie w bloku 4-piętrowym na 4-tym piętrze. Blok z 1972 r, czysty, zadbany z domofonem. Mieszkanie składa się z 2-óch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzygwiezdna

Osowa,Gdańsk

395 000 zł75 m² 5 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Osowa, dom/mieszkanie w zabudowie szeregowej, 75m2 pow. całkowitej, 70 m2 pow. użytkowej, 3-pokojowy (25/16/20), rok budowy 2006, odrębna własność, strony świata (płn-wsch./płd.-zach.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowo,Gdańsk

1 170 500 zł119 m² 9 836,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

815 000 zł72 m² 11 319,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy, w pełni urządzony apartament w samym sercu Gdańska - Wrzeszcza. Lokal znajduje się na 12 piętrze, 16 piętrowego bloku. Osiedle ogrodzone ,posiada własne patio, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 32M2 na przymorzu W bloku 8-piętrowym. Mieszkanie 1-pokojowe na Gdańskim Przymorzu. Blok z lat 80-tych,czysty, zadbany, winda, klatka schodowa wyremontowana, blok ocieplony, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

210 000 zł56 m² 3 771,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Gdańsku Śródmieściu. Budynek mieszkalny z 1937 roku w bardzo dobrej lokalizacji 10 minut od Gdańskiej starówki. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Gdańsku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,widnej kuchni z oknem, przestronnego przedpokoju oraz łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

285 000 zł67 m² 4 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, 67m2 na matarni. Mieszkanie na Gdańskiej-Matarni w bloku 3-piętrowym. Blok docieplony. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, ustawne, położone na ostatnim piętrze bloku( jedyne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

210 000 zł22 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe 22m2 na osiedlu Gdańsk Przymorze. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Pokój nowocześnie urządzony, ściany gładzone, nowe panele. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Śródmieście,Gdańsk

600 000 zł83 m² 7 263,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,60 m2 na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy przy ul. Lawendowej w Gdańsku. Pokoje o pow. 20,4/20,0/18,5 m2, na podłodze deska podłogowa, okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

329 000 zł56 m² 5 864,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Gdańsku na Żabiance. Budynek mieszkalny z 1975 roku po termomodernizacji, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76,90 m2 na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1954 r przy ul. Sochaczewskiej. Pokój dzienny o pow. 23 m2, na podłodze parkiet w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

265 200 zł51 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ładne zadbane, słoneczne mieszkanie- 51m2: kuchnia, 2 pokoje , łazienka , przedpokój. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2004 r. Okolica zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Dolne

Gdańsk,pomorskie

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie położone w samym sercu Gdańska, w pobliżu wszystkie zabytki Starego Miasta, jak i nowe inspirujące miejsca takie jak Europejskie Centrum Solidarności, centrum Hewelianum, czy.