dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Śródmieście,Gdańsk

300 000 zł39 m² 7 753,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe W świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym (meble na wymiar, sprzęt agd w cenie: lodówko-zamrażarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Starówce o powierzchni 46 m , w tym: duży pokój 24m, kuchnia z jadalnią 14m , pokój 8m (skos) , łazienka 3m, balkon 3m. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament zlokalizaowany w niezwykle nowoczesnym kompleksie horyzont z całodobową portiernia i ochroną. W budynku do dyspozycji są 2 windy. Na hali garazowej , na wysokości 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54 m w Gdańsku Oliwie na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na zamkniętym strzeżonym osiedlu Piastowska (2008) sąsiadującym z Oliwą Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

149 000 zł17 m² 8 764,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na wynajem dla turystów i studentów oraz pracowników typu Studio. Mieszkanie położone w Centrum Gdańska, 5 min. od Długiego Targu, mariackiej, długiego Pobrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

250 000 zł56 m² 4 448,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe położone W nadmorskiej dzielnicy gdańsk brzeźno. Mieszkanie jednostronne , bardzo słoneczne ( strona południowa). Rozkład: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze Wielkie,Gdańsk

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwa pokoje, na zielonym Przymorzu, bardzo cicha i spokojna okolica, 900m do morza, 150m do Parku Reagana, w pobliżu sklepy osiedlowe jak i duże centra handlowe. 5-12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielony Stok

Siedlce,Gdańsk

480 000 zł66 m² 7 305,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający. Atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Nie wymaga dodatkowych nakładów przed wprowadzeniem się. Atutem tej oferty -poza położeniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł57 m² 8 391,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, w sercu starówki, gustownie wykończone. Rozkład: - pokój dzienny Z aneksem kuchennym, na podłodze kafle, stała zabudowa meblowa (szafki wiszące i stojące).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

448 000 zł89 m² 5 008,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Duże, wysokie, 3-pokojowe mieszkanie ( 89,45 m2) na parterze w kamienicy w Oliwie - sprzedam! 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie na parterze w kamienicy z 1903 r. w Gdańsku Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk Orunia Dolna ulica Związkowa. Pomieszczenia: pokój 16m2 pokój 13m2 kuchnia otwarta z oknem 4m2 łazienka 3m2 garderoba 2m2 przedpokój 5m2 Atuty: zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

310 000 zł47 m² 6 556,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie położone W ścisłym centrum gdańska W sąsiedztwie hotelu heweliusz, dworca pkp, centrum handlowego madison. Blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nowa niższa cena. W księdze wieczystej 75m2, po obrysie 98m2 ( skosy na pierwszym i drugim poziomie ). Mieszkanie 2- poziomowe, z indywidulanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł52 m² 18 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Interesująca oferta! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 na pierwszym piętrze kamienicy na gdańskiej Starówce, bezpośrednio połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

325 000 zł66 m² 4 946,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo funkcjonalne mieszkanie, słoneczne, od strony południowej, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska Oruni Górnej z bardzo niskim czynszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł47 m² 8 994,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 2-pokojowe mieszkanie na gdańskiej starówce, położone przy spokojnej ulicy, na parterze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł55 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Ładne mieszkanie 3 pokojowe położone na gdańskiej starówce. Z okien widok na Bazylikę Mariacką i Ratusz ( pięknie podświetlone wieczorem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nowa niższa cena. W księdze wieczystej 75m2, po obrysie 98m2 (skosy na pierwszym i drugim poziomie). Mieszkanie 2- poziomowe, z indywidulanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Suchanino,Gdańsk

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający eleganckie, nowe, gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe położone W spokojnej dzielnicy gdańska- suchaninie. Bardzo dobra komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chełm

Chełm,Gdańsk

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Pośrednikom I agencjom nieruchomości dziękujemy. Mieszkanie znajduje się na Starym Chełmie, położone na I piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Salon z aneksem kuchennym 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

370 000 zł92 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. W księdze wieczystej 69 m2, po obrysie: 92 m2 (skosy-na drugim i na trzecim poziomie). Dwupoziomowe mieszkanie, wykończone W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Współczesna

Wrzeszcz,Gdańsk

330 000 zł65 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie W gdańsku wrzeszczu. Mieszkanie położone jest w spokojnym i urokliwym miejscu, blisko środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

248 000 zł45 m² 5 500,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Bardzo zadbane mieszkanie , W świetnej lokalizacji - pod blokiem przystanek tramwajowy ; do przystanku autobusowego 5 min. Do Starego Miasta spacerkiem 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Śródmieście,Gdańsk

515 000 zł68 m² 7 544,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie 3-pokojowe (69 m2) W sercu starówki. Bardzo dobry standard wykończenia. Rozkład: -) duży pokój- częściowootwarty na przedpokój oraz kuchnię (można wstawić przesuwane drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

265 000 zł70 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, słoneczne, z ładnym widokiem, w bloku położonym W spokojnej części nowego portu (zielona okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Uwaga! nowa niższa cena! Do sprzedania nieruchomość położona w Gdańsku w bardzo urokliwej Starej Oliwie, wśród wiekowych willi, licznych terenów zielonych, oliwskiego Parku, katedry itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe położone W pobliżu gdańskiej starówki. Bliskość Motławy, terenów zielonych, zabytkowych fortyfikacji. Mieszkanie składa się z: dużego salonu połączonego barem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

180 000 zł37 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa oferta! Dwu - pokojowe mieszkanie na I piętrze. Widna kuchnia 4m2 z zabudową meblową. Duży pokój o pow. 15m2, drugi pokój o pow. 9m2. Pokoje po remoncie. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

380 000 zł92 m² 4 135,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Przestronne stylowe mieszkanie 4-pokojowe położone blisko gdańskiej starówki. Mieszkanie wschodnio-zachodnie po kapitalnym remoncie (w tym wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

230 000 zł56 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nowa, atrakcyjna cena. Słoneczne, zadbane mieszkanie położone W spokojnej dzielnicy gdańsk siedlce. Bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek w samym centrum Wrzeszcza , 10 min spacerem do Politechniki Gdańskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

360 000 zł67 m² 5 402,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 3 pokoje w gdańsku wrzeszczu. Mieszkanie w ładnej kamienicy (klatka czysta, dach częściowo po remoncie, wejście od ulicy i od podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orunia

Orunia,Gdańsk

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie atrakcyjne 2-pok.mieszkanie blisko centrum Gdanska(2-3 przystanki do starowki) Sprzedaz bez posrednikow! LOKALIZACJA: Gdańsk Orunia Górna ul. Perłowa. blisko centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

373 000 zł65 m² 5 738,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do rozmów i na prezentację. Nie pobieramy żadnej prowizji od klientów zainteresowanych naszą ofertą Mieszkanie w stanie deweloperskim - podwyższonym. Wykonana została nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długi Targ

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł52 m² 7 915,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 2-pokojowe mieszkanie (51,8 m2)w samym sercu Gdańskiej Starówki, w bardzo ładnej kamienicy przy ul. Długi Targ. Duże możliwości własnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł67 m² 6 706,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie bardzo urokliwe, posiada indywidualny, niepowtarzalny klimat. Wnętrza wykończone w stylu rustykalnym - ciemno brązowa stolarka drzwiowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

275 000 zł45 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Doskonała inwestycja na wynajem- istnieje możliwość zrobienia 2 niezależnych mieszkań (wg opisu poniżej) lub na własne potrzeby mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa oferta! mieszkanie na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, starannie wykończone - I piętro w budynku I piętrowym z poddaszem. Przestronne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Orunia,Gdańsk

55 000 000 zł101 m² 542 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym 2-klatkowym w Gdańsku na osiedlu Orunia Południe , należącym do Wspólnoty Mieszkaniowej "południowy stok IV".