dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Ujeścisko

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

360 000 zł35 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową. Szanowni Państwo, w ofercie mamy kawalerkę w dzielnicy - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ujeścisko,Gdańsk

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną kawalerkę po generalnym remoncie o powierzchni 32,30 m2, usytuowaną na Gdańskich Łostowicach (osiedle Cztery Pory Roku). Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od września! Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Gdańsku - Ujeścisko przy ulicy Łódzkiej Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,6m2, przy ul. Częstochowskiej, dzielnica Gdańsk Ujeścisko. W jej skład wchodzą: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie oddane do użytku w 2015 roku. Zlokalizowane na osiedlu "wolne Miasto" przy ulicy Cedrowej, pomiędzy Al. Armii Krajowej i Kartuską, niespełna 4 km od Centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł59 m² 13 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą oc! nowoczesna przestrzeń do zamieszkania od zaraz. Mamy dla Państwa do zaoferowania nietuzinkowe i przytulne mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61m2, przy ul. Cedrowej na Gdańskim Ujeścisku. w jego skład wchodzą: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - gotowe do wejścia - bardzo cicha i spokojna lokalizacja - osiedle zadbane i strzeżone - bardzo rozkładowe pokoje - piękny ogródek mieszkanie: na sprzedaż ustawne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne, przestronne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie z ogródkiem - jest możliwość kupna bez umeblowania czy wyposażenia. Za adekwatnie niższą cenę. Do ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Osiedle Moment łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z lokalizacją blisko kompleksowej miejskiej infrastruktury. Położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dla Kogo Inwestycyjnie lub do mieszkania dla rodziny Podstawowe informacje Budynek z 1993 roku, 4 piętrowy budynek. Mieszkanie znajduję sie na 2 pietrze z 4 Mieszkanie po generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

584 000 zł66 m² 8 821,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,2 m2 położone na terenie kompleksu mieszkalnego zrealizowanego przez dewelopera Ekolan. Ta kameralna inwestycja to zespół otoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Ujeścisko,Gdańsk

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

| kawalerka | jasna| taras | parter | niska zabudowa | inwestycja | gdańsk ujeścisko | Przedstawiam Państwu bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni prawie 28m2 z tarasem o powierzchni 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ujeścisko,Gdańsk

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ujeścisko,Gdańsk

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tylko U nas! | 3 pokoje | do zamieszkania | loggia | jasne | Gdańsk Ujeścisko | Przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska- ujeścisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Obiektem sprzedaży jest kameralna kawalerka o powierzchni 27,86m. Pokój z aneksem kuchennym, taras 10 m Mieszkanie posiada taras o powierzchni 10m2 czynsz to 326 zł - w tym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku Ujeścisku. Idealne dla singla lub pary. Dla osób poszukujących lokum w spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą, dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

590 000 zł63 m² 9 320,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentuje Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Gdańskim Ujeścisku! Wyśmienita lokalizacja pod względem komunikacyjnym z pełnym zapleczem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, na sprzedaż komfortowe mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko! Lokal mieszkalny o powierzchni 55m2 usytuowany jest na 3 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kochani, mamy do wynajęcia przytulne mieszkanie na ulicy Cedrowej. Jest świetnie wyposażone i umeblowane - polski design lat 60-tych. Mieści się ono na 2 pietrze. W 43m2 jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

496 000 zł56 m² 8 904,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwu-i-półpokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 położone w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Ujeścisko (pętla autobusowa, linia tramwajowa w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bergiela

Ujeścisko,Gdańsk

459 000 zł55 m² 8 276,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentowana nieruchomość to przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w pięknej, zielonej i spokojnej dzielnicy ujeścisko-zakoniczyn. Kameralne osiedle, bliskość obwodnicy oraz spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

400 000 zł42 m² 9 418,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku - dzielnica Ujeścisko. Budynek w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym - w bezpośredniej odległości znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko przy ul Piotrkowskiej. Atuty: - dwupoziomowe mieszkanie z podziałem na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Ujeścisko,Gdańsk

655 000 zł80 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2, przy ul. Świrskiego, osiedle Pięć Wzgórz, w jego skład wchodzą: - 3 sypialnie - salon z aneksem kuchennym we wnęce - oddzielne Wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

489 000 zł48 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ujeścisko idealne 3 pokoje i 2 miejsca w hali garażowej Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w budynku z windą, z 2011 roku. Komfort mieszkańców podnosi duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

360 000 zł35 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prezentuję Państwu bardzo słoneczną kawalerkę na Gdańskim Ujeścisku! W pobliżu trwają zaawansowane prace nad nową linią tramwajową, która sprawi, że dojazd do każdej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

654 900 zł77 m² 8 511,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne, słoneczne mieszkanie umiejscowione w spokojnej, zielonej lecz prężnie rozwijającej się dzielnicy ujeścisko zakoniczyn. Bliskość terenów zielonych oraz licznych ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

483 999 zł56 m² 8 642,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obiektem sprzedaży jest wyjątkowe i bardzo ustawne mieszkanie z antresolą. Budynek Niski blok z 2019 roku. Materiał wykonania - żelbet. Osiedle Świętokrzyska Park dewelopera Develia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Ujeścisko,Gdańsk

439 000 zł48 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie ( spółdzielczo-własnościowe prawo z księgą wieczystą- możliwość zakupu nieruchomości przez cudzoziemców spoza ue bez zgody mswia), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

539 000 zł54 m² 9 977,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,02 m2 , które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz garderoby z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu świetne, czteropokojowe mieszkanie, które może być zarówno fantastyczną opcją dla większej rodziny, jak i pod inwestycję! Główne.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij