dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Chłopska

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie dwustronne, słoneczne składa się z: - dużego pokoju z balkonem - (19m2), - mniejszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na ulicy Chłopskiej 65. Zalety: - budynek zlokalizowany jest zaledwie 1200 metrów od bałtyckiej plaży w Jelitkowie - miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie na Przymorzu Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych poki - łazienki - kuchni Świetnie skomunikowana dzielnica Przymorze. Mieszkanie odświeżone 4 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! bardzo dobra lokalizacja! W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni (bliskość nadmorskiego Parku Reagana). Ścieżki rowerowe. W bardzo bliskim otoczeniu znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka na Gdańskim Przymorzu - 30 m2 Mieszkanie bardzo słoneczne w którego skład wchodzi pokój, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Kawalerka na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z odzielną kuchnią. Mieszkanie posiada standardowe wyposażenie. Położone jest w spokojnej okolicy, niedaleko morza, ale jest dobrze skomunikowane. Opłaty - wynajem 1200zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Przymorze,Gdańsk

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w sercu Gdańskiego Przymorza - 30 m2. Mieszkanie bardzo słoneczne w którego skład wchodzi pokój, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Kawalerka na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł54 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 54m2, ulokowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, którego skład wchodzi : -salon, -Dwie sypialnie, -Kuchnia, -Łazienka, -Przedpokój. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłopska

Jelitkowo,Gdańsk

2 300 000 zł161 m² 14 267,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Gdańsk Przymorze - Wygodne 5-cio pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Lokalizacja: w okolicy Parku Przymorze , powstał w końcu lat 90tych kameralny zespół trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie na przymorzu w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie pod nadzorem projektanta. Mieszkanie składa się z: - salonu z Aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł54 m² 9 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 na 1 piętrze w budynku 4 kondygnacyjnym na Przymorzu. W mieszkaniu zostało wymienione: - instalacja elektryczna - położony nowy parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Gdańskiego Przymorza. Atrakcyjna i pożądana lokalizacja, idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi, lub inwestycyjnie. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka usytuowana w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanki autobusowe i tramwajowe dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

220 000 zł19 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Ciepła i przytulna kawalerka (spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu) do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość o powierzchni 19 m2 składa się ze słonecznego salonu, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na przymorzu. Mieszkanie po remoncie Mieszkanie ciche i bardzo ciepłe. Lokalizacja Gdańsk , Przymorze ul. chłopska mieszkanie: nieruchomość o pow .45m2 ,składa się z : -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne Mieszkanie pod inwestycje lub do zamieszkania niskie koszty eksploatacji czynsz 500zl w tym ogrzewanie bez podzielników oraz zaliczka na wodę,do tego prąd i gaz według zużycia ;).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam 30 metrowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, na gdańskim Przymorzu przy ulicy Chłopskiej. Dwustronne o powierzchni 43 m2. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

235 000 zł20 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na przymorzu do zamieszkania od zaraz. Ładne mieszkanie przy ul.chłopskiej na Przymorzu. Idealna inwestycja. Lokalizacja: pieszo 7 min do morza ,dobrze skomunikowane, pod domem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam, mam Państwu do zaoferowania kawalerkę z osobną kuchnia oraz niewielka "garderobą". Atutami tej nieruchomości niewątpliwie jest: - najbliżej (w stronę morza) a zarazem najdalej (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wysoki parter w 4-piętrowym bloku. Tylko trzy mieszkania na piętrze. Gotowe do wprowadzenia, gustownie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie na Przymorzu. Kawalerka z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

309 000 zł28 m² 11 035,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna, słoneczna kawalerka idealna na inwestycję lub wynajem długo lub krótkoterminowy. Zdjęcia są poglądowe lokalizacja Gdańsk Zaspa, doskonała komunikacja 3 minuty do przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Atuty: mieszkanie w doskonałej lokalizacji- centrum Przymorza. Przeszło generalny remont, nie wymaga wkładu własnego. Mieszkanie: mieszkanie o łącznej powierzchni 30m2 mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

245 000 zł19 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: mieszkanie przeszło generalny remont, jest idealną opcją dla osób szukających inwestycji na długoterminowy oraz krótkoterminowy wynajem. Niskie opłaty eksploatacyjne. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

377 000 zł45 m² 8 377,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Przymorze stanowi wyjątkowo atrakcyjne miejsce do zamieszkania ze względu na sąsiedztwo plaży, lasu oraz parków. Miłośnicy sportu i wypoczynku na świeżym powietrzu mogą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z lat 80 w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na Przymorzu w bardzo dobrej cenie! Mieszkanie 1 pokojowe na gdańskim Przymorzu przy ul. Chłopskiej 34. Nieruchomość na bardzo dobrą lokalizację - blisko do plaży, ścieżki spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie na Przymorzu w świetnej lokalizacji! Kawalerka z aneksem kuchennym 30m2 położona na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Przymorza przy skrzyżowaniu Piastowskiej i Chłopskiej. Doskonała lokalizacja sprawia, że w każdym kierunku mamy doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w najbardziej pożądanej dzielnicy w Gdańsku! Na sprzedaż mieszkanie w lokalizacji, której nie trzeba nikomu przedstawiać - Gdańsk Przymorze. Położone w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Jelitkowo,Gdańsk

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka w dzielnicy Przymorze. Nieruchomość świetnie nadaje się jako inwestycja jak również jako mieszkanie dla Siebie. Całość składa się z pokoju o pow. 18 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na gdańskim Przymorzu, od lat stale wynajmowana. Wygodna lokalizacja blisko komunikacji, wygodny dojazd do uczelnie, do office parków, do centrum miasta. Z drugiej strony niedaleko do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

284 500 zł30 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, zamkniętej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po remoncie w 2003,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

255 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest w doskonałej lokalizacji Gdańska przy ul. Chłopskiej 34 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w nowej inwestycji Albatross Towers na Przymorzu. Doskonała lokalizacja mieszcząca się na skrzyżowaniu ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 30 m2 znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Przymorze. Kilka minut od plaży i parku im. Ronalda Reagana! Mieszkanie jest świeżo po.