dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Cieszyńskiego

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

509 000 zł50 m² 10 282,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Gdańsk - Chełm, ul. Cieszyńskiego I 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2 z balkonem I Balkon, piwnica I W pełni umeblowane, do wprowadzenia. Atuty: do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

479 000 zł50 m² 9 676,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dzielnicy Chełm w Gdańsku przy ul. Cieszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 2-piętrze w budynku 4-piętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe 64,60 m2 z piwnicą i balkonem w Gdańsku na Chełmie przy ulicy Cieszyńskiego. Lokalizacja W okolicy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opis lokalizacja Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm. Dzielnica zaledwie 4 km od centrum Gdańska, szybki i wygodny dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

570 000 zł63 m² 8 990,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Możliwy zakup również dla obcokrajowca bez zgody ministerstwa. 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku z 1990 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

439 000 zł50 m² 8 868,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 49,5 m2. Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

439 000 zł50 m² 8 868,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł50 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*Zamieszkaj w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Kupując tą nieruchomość otrzymasz wyjątkowy rabat do sklepu obi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

365 000 zł32 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy mieszkanie własnościowe, które położone jest na jednej z najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, tj. na Chełmie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szukasz przestronnego, zadbanego 2-pokojowego mieszkania W atrakcyjnej cenie blisko centrum? - idealnie trafiłeś! mieszkanie: 2 pokojowe, słoneczne i zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta! Gotowe i wygodne mieszkanie, rewelacyjnie położone! Piękne mieszkanie na własność dla rodziny, świetna inwestycja pod wynajem! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

347 000 zł50 m² 6 940 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 m2 w spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm, charakteryzującej się bogatą infrastrukturą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje z osobną kuchnią w bloku z 2002 roku. W cenie garaż w bryle budynku. Wysoki parter z balkonem. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Czynsz średnio 380 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 słoneczne pokoje niezależne pokoje z oddzielną kuchnią, w kapitalnej lokalizacji z prywatnym parkingiem wspólnoty i dużym balkonem. Mieszkanie: 3 niezależne pokoje umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

540 000 zł58 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł58 m² 9 499,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

389 000 zł63 m² 6 135,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta idealna dla rodziny lub pod dalszy wynajem lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdańsk Chełm. Spokojna okolica. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa: bary, restauracje, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

369 500 zł64 m² 5 773,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 lub 4 pokoje, możliwością wygospodarowania 5 przy potraktowaniu mieszkania jako inwestycji. Komunikacja miejska, sklepy i nie tylko w zasięgu wzroku. To wszystko możesz mieć w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

369 000 zł63 m² 5 820,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 lub 4 pokoje, blisko komunikacja miejska, sklepy i nie tylko. To wszystko możesz mieć w tym mieszkaniu. Obejrzyj film 360: lub przejdź się po mieszkaniu - wirtualny spacer: salon: dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

2 600 zł69 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 usytuowane na 5 piętrze. Lokalizacja Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowane z centrum miasta oraz innym dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

370 000 zł63 m² 5 835,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Obejrzyj film 360 lub przejdź się po mieszkaniu - wirtualny spacer. Salon: dzięki zachodniej ekspozycji pokoju można rozkoszować się wieczorami skompanymi w promieniach zachodzącego słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

405 000 zł56 m² 7 284,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem. Nieruchomość o powierzchni 55,6 m2, w której skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ( 23,7m2 ) z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

1 700 zł56 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia dwustronne mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą, położone w Gdańsku Chełmie przy ul. Cieszyńskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

800 zł10 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielny (jednoosobowy) pokój w mieszkaniu na wysokim parterze - przy ul. Cieszyńskiego na Chełmie. Jednym z atutów jest przystanek tramwajowy znajdujący się 50 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

381 500 zł55 m² 6 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, jasne mieszkanie na trzecim piętrze z oknami od strony południowo-zachodniej, w budynku z windą. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

390 000 zł55 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 55,3 m2, na trzecim piętrze bloku na gdańskim osiedlu Chełm z oknami od strony południowo-zachodniej. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, półotwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

415 000 zł69 m² 5 979,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Łączna cena mieszkania wraz z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką wynosi 440 000 zł. Mieszkanie na Chełmie, dzielnicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Słoneczne i ciepłe mieszkanie 50 mkw. Salon 22 mkw z wyjściem na duży balkon, sypialnia 10 mkw, kuchnia (7) umeblowana ze sprzętem agd, łazienka (3,8) wyposażona w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

337 000 zł55 m² 6 127,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie z dużym ogródkiem w nowym budynku na gdańskim Chełmie. Budynek położony na tyłach ulicy Cieszyńskiego, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. W dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

560 000 zł87 m² 6 444,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Rewelacyjne mieszkanie w nowym budownictwie ze 120 metrowym ogrodem i halą garażową! Słoneczne i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

244 000 zł49 m² 4 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne o pow. (49,8m2). Blok jest czysty i ocieplony. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanek tramwajowy. W mieszkaniu wymienione okna na pvc na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

1 750 zł65 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie w Gdańsku Chełmie. Teren wokół budynku ogrodzony i monitorowany. Miejsce parkingowe w hali garażowej. W okolicy znajdują się centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

370 000 zł92 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. W księdze wieczystej 69 m2, po obrysie: 92 m2 (skosy-na drugim i na trzecim poziomie). Dwupoziomowe mieszkanie, wykończone W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

1 750 zł63 m² 27,78 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij