dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Czerska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

363 086 zł40 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 40,12 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

522 473 zł63 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe narożne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ~ 63,33 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Maćkowy,Gdańsk

320 000 zł36 m² 8 906,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tu i teraz! Oferujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w południowej części Gdańska w otoczeniu zieleni. Lokalizacja sprzyja pieszym wycieczkom, uprawianiu sportu. Opis osiedla: kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,50m2, przy ul. Czerskiej, gdańsk Południe. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Składy,Gdańsk

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy w bocznej ulicy od ul. Starogardzkiej. Dojazd na Stare Miasto zajmuje 15 minut autobusem miejskim, 10 minut samochodem. Wyjazd na Obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdańsk-Maćkowy. Dojazd na Stare Miasto zajmuje 15 minut autobusem miejskim, 10 minut samochodem. Wyjazd na Obwodnice Trójmiasta 5 minut. Dojazd od.