dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Jagiellońska

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Przymorze | ul. Jagiellońska | 46 m | 2 pokoje | widok na morze | falowiec Zamieszkaj w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Gdańsku - kultowym falowcu na Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla siebie lub jako inwestycja gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja W gdańsku przy ul. Jagiellońskiej! Plaża - 1 km. Park Reagana - 500m. Atuty:Doskonała lokalizacja Gdańsk, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Przymorza - w pierwszej linii zabudowy od plaży i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na przymorzu W gdańsku - ul. Jagiellońska Blisko morza | Balkon | I piętro | Dostępne od marca 2026 | Wynajem długoterminowy ***** rozkład pomieszczeń: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

499 999 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie pełne spokoju - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10C Są mieszkania, w których od pierwszej chwili czujesz ciszę, światło i ulgę po całym dniu. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Przymorze | Parter | Świetna lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

516 900 zł46 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdańsk Przymorze, ulica Jagiellońska Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze legendarnego falowca - ikony gdańskiej architektury z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku idealne miejsce na nowy start! Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Mam dla Ciebie propozycję komfortowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

684 000 zł45 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 45 m , położone na parterze bloku przy ul. Jagiellońskiej w Gdańsku Przymorze. Atuty nieruchomości: świeżo po remoncie - gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, z balkonem i zielenią za oknem? Świetnie trafiłeś! Atuty: wymieniona instalacja elektryczna, mieszkanie po odświeżeniu, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 27 m2 w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduję się w sąsiedztwie Parku Reagana, 10 minut spacerem do deptaku nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przymorze || 38 metrów || 2 pokoje || 6 piętro z 9 || Gdańsk , ul. Jagiellońska - do wejścia Mieszkanie : - powierzchnia : 38 - liczba pokoi : 2 - rodzaj: blok mieszkalny - piętro: 6 z 9 - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

516 900 zł46 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

5 800 zł63 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nowe, nigdy niezamieszkałe widok na nadmorską okolicę wysoki standard wykończenia bliskość Parku Reagana oraz plaży- 10 min. spacerem wysoki standard budynku oraz atrakcyjne części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 400 000 zł40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezkonkurencyjnym walorem inwestycji jest lokalizacja w sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych parków w Gdańsku, plaż i dróg rowerowych, stwarzających nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

3 900 zł41 m² 95,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W nowej inwestycji blisko parku ronalda reagana Gdańsk Przymorze | Nowy apartamentowiec | Wysoki standard budynku | ogólnodostępny taras na dachu z kominkiem i leżakami | *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

516 900 zł46 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 789 000 zł93 m² 29 998,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy inteligentny apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po remoncie na 10 piętrze - ostatnim w falowcu, składające się z dwóch pokoi i osobnej kuchni o łącznej powierzchni 38 m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 789 000 zł93 m² 29 998,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, w cichym otoczeniu. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku. Podwyższony parter czteropiętrowego budynku. Lokalizacja: ul. Jagiellońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Potencjał Inwestycyjny! 2 pokoje przy Parku Reagana | Jagiellońska Wstęp: marzysz o zamieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku, gdzie morze i park masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

535 000 zł46 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

829 000 zł65 m² 12 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Ofertę 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku z lat 70-tych, który cieszy się dobrą renomą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Wielkie,Gdańsk

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Jagiellońska, gdańsk Przymorze, świetna lokalizacja, umów się na prezentację. Bezpłatna analiza zdolności kredytowej, zapytaj. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45m2 na ulicy Jagiellońskiej to idealne lokum dla osób ceniących sobie komfort i bliskość usług oraz natury. Zapewnia to położony niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 777 000 zł64 m² 27 984,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, pośredników proszę dzwońcie tylko z klientem, ale nie w sprawie współpracy. Apartament mieści się na V piętrze nowego, oddanego do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje - po generalnym remoncie - 100m do parku Regana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - w promieniu 100 m pełne zaplecze.