dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Niepołomicka

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

682 900 zł43,25 m² 15 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł43 m² 15 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w Gdańsku, przy ulicy Niepołomickiej, w dzielnicy Orunia Górna - jednej z najbardziej spokojnych i kameralnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

784 000 zł72 m² 10 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Niepołomickiej 27. Lokal jest całkowicie nowy, wykończony w wysokim standardzie i nigdy nie był zamieszkany - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w dachu, położone w dynamicznie rozwijającej się części Gdańsk Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

630 204 zł59 m² 10 699,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera - ostatnie mieszkanie na zamieszkanym osiedlu Bez vat (rynek wtórny) Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu. To propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim życiem a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł60 m² 12 699,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż stylowe, bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m2, położone w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej, na Osiedlu Lazurowym. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Świętokrzyskie,Gdańsk

1 079 000 zł82 m² 13 158,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

755 000 zł63 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie dla rodziny lub pracującej pary. Położone jest w młodej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej. Na powierzchni 63,45 m znajdują się 3 pokoje, bardzo duży aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

3 500 zł52 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie położone w Gdańsku (łostowice) przy ulicy Niepołomickiej. Lokal o powierzchni 52,50 m2 składa się z dwóch niezależnych sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną, komfortową kawalerkę w Gdańsku - dzielnica Łostowice - ul. Niepołomicka. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 30mkw , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie z aneksem sypialnianym w Gdańsku przy ul. Niepłomickiej. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Łostowice, w pobliżu przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokojowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania przez pierwszych najemców. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowo oddanym budynku w Gdańsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

669 000 zł50 m² 13 444,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wykończonego, gotowego do wprowadzenia wnętrza, które łączy funkcjonalność trzech pokoi z doskonałym doświetleniem? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Agencja Harmony Homes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

720 000 zł70 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,97 m , zlokalizowane w prestiżowej, południowej części Gdańska. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Niepołomickiej 34. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

645 000 zł50 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

579 000 zł42 m² 13 918,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w rezerwacji Oferujemy atrakcyjne mieszkanie dwupokojowego, przy ul. Niepołomickiej 27. Lokal jest nowy i nigdy nie był zamieszkany - odebrane w grudniu 2025. Mieszkanie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Niepołomickiej 53 w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

745 000 zł63 m² 11 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla rodziny z dzieckiem lub pracującej pary, położone w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska przy ul. Niepołomickiej. Powierzchnia 63,45 m a na niej 3 pokoje (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

799 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj nad morzem! 2 pokoje w Gdańsku czekają na Ciebie Sprzedam słoneczne 2-pokojowe mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania na osiedlu Lazurowym w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Orunia,Gdańsk

3 650 zł58 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie dla pierwszych lokatorów. Remont jest właśnie na ukończeniu. W trakcie doposażania: sofa, stół z krzesłami oraz szafa w sypialni - wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe mieszkanie 2 pokoje Z ogródkiem| 56 m | młody gdańsk - ul. Niepołomicka, okazja! pierwszy m-c tylko 3500! kolejne 4150 zł! Pierwszy wynajem Top standard W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka