dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Wawelska

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne dwupokojowe mieszanie na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego z 2008 roku (ujeścisko) i umiejscowione w punkcie doskonale skomunikowanym z centrum Gdańska (zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

325 000 zł47 m² 6 974,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, słoneczne i ciepłe, dwupokojowe mieszkanie 46,6 m2 usytuowane w spokojnej lokalizacji dzielnicy Ujeścisko. Wchodząc do środka po lewej stronie znajduje się salon 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

C,Gdańsk

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas 3 pokoje na 1 piętrze z windą - Ujeściosko atuty nieruchomości: -dwie zabudowy - szafy ( jedna w sypialni, druga w przedpokoju) - jasna ładna w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

C,Gdańsk

389 000 zł56 m² 6 959 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bagażnik pełen zakupów. Niby nie wiele ale przy rodzinie z dziećmi nawet drobne zakupy kończą się na kilku siatkach. Siedzisz już w samochodzie i z uśmiechem na twarzy jedziesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

1 900 zł76 m² 25,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, ustawne, słoneczne, 3-pokojowe, mieszkanie, o pow. 57,5m2, na I piętrze IV-piętrowego bloku z 2008r, na Chełmie, przy ul. Wawelskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Orunia,Gdańsk

310 000 zł53 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe 52 m2 składa się z salonu (23.6 m2) z aneksem kuchennym (6 m2), sypialni (11.2 m2), łazienki (4.4 m2) i przedpokoju (7.5m 2). Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

435 000 zł65 m² 6 671,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, funkcjonalne o wysokim standardzie dwupoziomowe mieszkanie na cichym i przytulnym osiedlu Pogodnym w Gdańsku Chełm przy ul. Wawelskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

368 000 zł61 m² 6 062,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,7 m na Orunii Górnej - ul. Wawelska. Mieszkanie na 3 piętrze w 5-cio piętrowym bloku z windą z 2007 roku wybudowane przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

336 000 zł52 m² 6 490,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta godna polecenia Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 51,77 m2 - 3 pokojowe usytuowane na ostatniej kondygnacji trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

327 000 zł63 m² 5 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe z dużym 30 mkw tarasem w świetnej lokalizacji w Gdańsku przy ul. Wawelskiej. Mieszkanie rozkładowe, bardzo ciepłe, jasne i słoneczne. Wystawa okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne spokojne widne mieszkanie. Nowy blok z przestronną klatką schodową i nowoczesną windą Kone. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, dwóch sypialni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

327 000 zł63 m² 5 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 63m2 z dużym tarasem w Gdańsku na osiedlu chełm/ujeścisko. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , łazienki, przedpokoju. Salon z aneksem kuchennym od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Pogodne,Gdańsk

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduję się na osiedlu pogodne. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe: sklepy spożywcze, apteka, przychodnia, szkoły, stacja benzynowa. W odległości 300 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Błękitna kaskada(orunia Górna), na V piętrze (winda), 2-pokojowe, 40m2 (2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka). Mieszkanie oddane w 2007 roku, umeblowane. Wyposażenie: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Wynajmę dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla studentów. Dla kogo nieruchomość? dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Gdańsk-Południe,Gdańsk

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na ulicy Wawelskiej (gdańsk-Południe) czeka na najemcę! Korzystna lokalizacja - szybki i dojazd do centrum Gdańska i Wrzeszcza, w pobliżu przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

1 600 zł85 m² 18,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przystosowane do zamieszkania dla 5 studentów, pracowników firm lub rodziny. Dwu-poziomowe, bardzo zadbane. Na dole dwie niezależne sypialnie, duży otwarty salon z przejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Gdańsk-Południe,Gdańsk

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2 na parterze.Salon z aneksem kuchennym 27m2,sypialnia 10m2,sypialnia 14m2,łazienka 5,2m2,garderoba 1,8m2. Mieszkanie posiada przepiękny, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Ujeścisko,Gdańsk

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

W najbliżeszej okolicy znajdują się liczne sklepy, przedszkole, przychodnia specjalistyczna, centrum sportowe, przystanki autobusowe w kierunku Wrzeszcza i centrum Gdańska. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Orunia,Gdańsk

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja okolo 2,5 km do starego miasta( do pkp i pks), komunikacja miejska, pełna infrastruktura, punkty usługowo-handlowe ,mieszkanie na nowym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Orunia Górna,Gdańsk

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na nowym, bardzo spokojnym osiedlu na Oruni Górnej. Mieszkanie posiada 1 duży pokój, łazienkę (bardzo ładnie wykończoną), oraz kuchnie. Osiedle mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe mieszkanie dwu pokojowe po częśći umeblowane w Gdańsku Orunia Górna Ul .Wawelska w pobliżu sklepy, dobra komunikacja blisko do autobusów .