dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Wejhera

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pas nadmorski, 10 min do Gdańska Wrzeszcz, 5 min do Sopotu. Bardzo dobrze rozwinięty węzeł komunikacji miejskiej, autobusy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

189 000 zł31 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,78 m2, położone w Gdańsku przy ulicy Wejhera (dzielnica Żabianka). Mieszkanie, położone jest na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia,Gdańsk

205 000 zł32 m² 6 350,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Żabiance w bliskiej odległości od morza i ergo areny! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 32,3 m2, właśność, składa się z: pokoju 14 m2 z oddzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Budynek kilka lat temu został ocieplony , wyremontowany dach. Ekspozycja okien (pcv ) południowo - zachodnia. Pod budynkiem wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Wejhera,Gdańsk

1 000 zł43 m² 23,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe umelbowane : w każdym pokoju jest segment, kanapa narożna - rozkładana, dwójka rozkładana plus fotel rozkładany, stół plus 4 krzesłai. Sprzęt rtv i agd : telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Jelitkowo,Gdańsk

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy. 2 pokoje (oddzielny ok.18m2, ok.14m2 przejściowy do kuchni), kuchnia po remoncie (czajnik, czajnik elektr, nowa kuchenka i piekarnik gazowe, podstawowe naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia,Gdańsk

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Składa się z salonu z aneksem kuchennym ze sprzętem agd (kuchenka, lodówka, mikrofala); salon z balkonem umeblowany, 2 sypialnie, łazienka z wanną, umywalką, pralką. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

43 m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (43m2) dla turystów, na euro, całkowicie umeblowane. Składa się z dwóch pokoi, wyposażone w trzy łóżka 2-osobowe (możliwość noclegu dla 6 osób), tv kablową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Wejhera,Gdańsk

1 000 zł42 m² 23,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dobra lokalizacja -blisko morza,doskonala komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w boku pięcio kondygnacyjnym, w spokojnej i cichej okolicy - 5 min. Spacerkiem do plaży! Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia,Gdańsk

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia sympatyczne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest rok po remoncie. Podczas remontu zostały wstawione nowe okna plastikowe, położone panele podłogowe, łazienka została okafelkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejhera

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia,Gdańsk

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerke na Żabiance, bardzo dobrze skomunikowana dzielnica.Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia