dowolna

Mieszkania Gdańsk Wrzeszcz

440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 ogłoszeń

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna inwestycja! 1 min do tramwaju, 5 min do skm-ki, 20 min spacerem na Politechnikę! okolica: budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 243 zł69,27 m² 20 098,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m , dzięki adaptacji części komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 520 zł82,18 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 80 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł32,34 m² 26 252,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu studio na sprzedaż, położone w prestiżowej inwestycji Browar Gdański przy ul. Lelewela w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56,60 m² 13 162,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie najem długoterminowy / minimum 12 miesięcy/ dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia 2-pokojowy apartament zlokalizowany w Gdańsku Wrzeszczu na osiedlu garnizon. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 253 zł33,52 m² 19 398,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,52 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z potencjałem | Gdańsk Wrzeszcz | blisko Garnizonu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Juliusza Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł48,61 m² 12 055,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,77 m² 13 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,77 m , położone w samym centrum Wrzeszcza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł49,35 m² 22 269,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, bardzo jasnego, dwupokojowego mieszkania z ogródkiem i tarasem, położonego na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł28,06 m² 13 863,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 333 920 zł83,37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji! Nowa inwestycja w sercu Gdańska. Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43,50 m² 12 643,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne 2 pokoje z balkonem, pięknym widokiem i świetną lokalizacją centrum Wrzeszcza Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł40,40 m² 17 079,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po remoncie, idealne pod inwestcję: - 2 osobne zamykane pokoje - ostatni remont w 2024 r. - doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu "browar Gdański". Świetny punkt komunikacyjny- dworzec pkp/skm bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, które znajduje się w kamienicy niedaleko Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Idealne pod zakup inwestycyjny pod wynajem dla studentów czy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł63 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z: -salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł123 m² 10 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 095 zł61,59 m² 18 575,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , usytuowane na ósmym piętrze, z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł34,54 m² 11 218,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,90 m² 11 907,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta zawiera wizualizacje. Najważniejsze atuty: - klimatyczna, odnowiona kamienica z 1914 roku - Rewelacyjna lokalizacja w sercu Wrzeszcza - ul. Dekerta - Blisko skm, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł67,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! lokalizacja: osiedle Quattro Towers jest luksusowym, zamkniętym kompleksem wieżowców strzeżonych 24 godziny na dobę. W każdym z apartamentowców znajduję się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł43,70 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doskonała lokalizacja | Prestiżowe osiedle Garnizon | Umeblowane i gotowe do zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe, o ponadstandardowej wysokości 2,8 m, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 110 zł129,84 m² 19 255,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na loggie Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja południowo-zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75,58 m² 16 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł16,50 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sopot Dolny - blisko deptaka Monte Cassino. Ładna, zadbana kamienica, klatka schodowa w dobry stanie. Wysoki parter - małe studio na wynajem długoterminowy. Salonik z rozkładaną kanapą, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk ul. Bohomolca 2b mieszkanie do generalnego remontu - duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,33 m² 10 927,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do kapitalnego remontu 50,33 mkw Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż lokal mieszkalny o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy Placu Komorowskiego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł96,20 m² 14 033,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - jedno mieszkanie na piętrze - Bardzo przestronne, ustawne pokoje - Mieszkanie dwustronne - Wysokie sufity ok. 3,3 m - Ogrzewanie z sieci miejskiej - duża piwnica (około 12m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 649 zł26,32 m² 11 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,16 m² 15 164,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy Al. Grunwaldzkiej w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij