dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Siedlce | miejsce postojowe w hali garażowej | zamknięte monitorowane osiedle | 3 min do centrum Gdańska Najważniejsze atuty: - wysoki standard - 3 stronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokalizacja: ul. Szpora.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Gdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,01 m² 86,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem dostępne od września 2025 do końca czerwca 2026. Możliwy również wynajem całoroczny. Bez zwierząt. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament położony w samym sercu Gdańska, przy ulicy Szafarnia. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Żuraw i Gdańską Starówkę. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66,77 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko ścisłego centrum Gdańska, obok Placu Zebrań Ludowych. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku dwupiętrowego wybudowanego z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Na wynajem nowy lokal znajdujący się w nowej inwestycji. Budynek oddany do użytku w 2024 r,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł63,06 m² 46,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, pomieszczenia kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł84,13 m² 89,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na wynajem - Atrium Oliwa, gdańsk Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy, jasny, rozkładowy apartament w sercu Gdańska, położony na pograniczu Starego Miasta oraz Śródmieścia przy ul. Panieńskiej. Mieści się w inwestycji Old Nova znanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 52 m położony na trzecim piętrze apartamentowca old nova w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrium Oliva - prestiżowa inwestycja w sercu Gdańska Oliwa to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - harmonijnie łączy historyczny klimat, bliskość natury oraz nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w samym sercu Głównego Miasta, przy ul. Ogarnej. W pełni wykończony i umeblowany. Jego głównym atutem jest centralna lokalizacja w otoczeniu kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , usytuowane na 9 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze starannie zaprojektowane przez projektanta, aby.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45,50 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bastion wałowa wynajem długoterminowy! Dostępne od kwietnia! Lokal przeznaczony wyłącznie dla osób pracujących, bez zwierząt. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w prestiżowym budynku z widokiem na park! Pełen przestrzeni, niezwykle ekskluzywny apartament, w pełni wykończony i wyposażony. Aranżacja przygotowana pod kątem jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Termin dostępności lokalu: od 01.09.2026 r. Najemcy bez zwierząt, bez dzieci, obywatele rp mieszkanie: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować słoneczne mieszkanie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu lasu oraz parku oliwskiego w gdańskiej Oliwie. Lokalizacja: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52,98 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł61,40 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,10 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej, w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. W przygotowaniu. Możesz być pierwszym zainteresowanym! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Gdańsku na osowej/nowym Świecie. Mieszkanie mieści się na parterze w domu wolnostojącym na terenie zamkniętym. Prywatne, niezależne wejście. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow 54m2, zlokalizowane na 15 piętrze z widokiem na zatokę. Trzy pokoje - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne wyposażone mieszkanie przy ulicy grobla I na starówce opis nieruchomości: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m2 przy ulicy Grobla I z widokiem na Bazylikę.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł104 m² 85,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5 pokojowy apartament w inwestycji Doki z widokiem na Stocznie Cesarska w dzielnicy Młode Miasto. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - cztery sypialnie, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hot oferta W pepprhouse! atuty nieruchomości: - nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, - inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl, - wysoki standard wykończenia i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł57 m² 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia stylowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł79 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście przy ulicy Lastadia. Proponowane mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdańsk Morena, ul. Zofii Nałkowskiej. Proponowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dziesięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem. Apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,34 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Okolica świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta - autobusy, tramwaje, skm. Dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44,53 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem świeżo wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł44,68 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Nadmotławie przy ul. Siennej Grobli 8 w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł62,12 m² 63,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62 m2, znajdujące się na 3 piętrze pięknej kamienicy w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz apartamentu premium na wynajem ? Mieszkanie gotowe do zamieszkania - zadzwoń i umów się na prezentację. Wysoki Standard - inwestycja doki - 10 minut od Starówki! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji 3 Żagle z miejscem w hali garażowej Apartament ma 48 m2, w skład powierzchni wchodzą : * przestronny salon z aneksem kuchennym * duża sypialnia.