dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Siedlce. Cicha, bezpieczna, spokojna i zielona okolica, przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

5 600 zł106 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza, w apartamentowcach Quattro Towers, 50m do ch Manhattan, 100m do przystanku autobusowego i tramwajowego, 500m do stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w sąsiedztwie Centrum Biurowego Alchemia, uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre jednego z największych kompleksów biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Przymorze. Mieszkanie dwustronne, ciepłe, idealnie skomunikowane, blisko autobus, tramwaj, skm. Blisko do uczelni gdańskich. Do morza 15 min spacerem. Obok piękny park nadmorski i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł67 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. W pobliżu Filharmonia Bałtycka, muzeum II Wojny Światowej, narodowe Muzeum Morskie. Kilka minut pieszo znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "mila Baltica". Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczna Morena, które powstało na terenach dawnej Piekarni Piecki. Pod względem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Zaspie. Bliskie sąsiedztwo parku im. Jana Pawła, galerii handlowych daje zarówno możliwość relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na granicy Oliwy i Przymorza na osiedlu idea. To położenie gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest blisko morza (750m) - stąd spokój, cisza, niskie budynki (4 piętrowe), dużo zieleni, widok na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie ścisłego Śródmieścia Gdańska. W zasięgu krótkiego spaceru jest tu pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzony 3 pokojowy apartament, w doskonałej lokalizacji-centrum Gdańska. Tylko 5 minut do przystanków tramwajowych, autobusowych, a także dworca pkp/skm. Sąsiedztwo zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczna Morena. Pod względem komunikacyjnym zlokalizowane jest pomiędzy dwoma centrami Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na 2. piętrze, 47 m2 w nowoczesnej inwestycji Spectrum, gdańsk Przymorze Wielkie, ul. Obrońców Wybrzeża 5a. Mieszkanie z balkonem, miejscem w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku Ujeścisku. Idealne dla singla lub pary. Dla osób poszukujących lokum w spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą, dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszknie 2-pokojowe W centrum gdańska starówka ul.OGARNA Mieszkanie o powierzchni 43,7m2, 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w kamienicy. Przestronne, zadbane, czyste w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie przy ul. Marynarki Polskiej 126a .Doskonała lokalizacja w pobliżu Politechniki i Akademii Medycznej. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spichrzowa

Śródmieście,Gdańsk

1 350 zł14 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu pokój o powierzchni 14m2 Gdańsk Śródmieście Spichrzowa. Komfortowy pokój 14m2 z łazienką zamykany na klucz w budynku hotelowym. Umeblowany i wyposażony. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w pobliżu morza! lokalizacja: apartament znajduje się w centrum Brzeźna na osiedlu Baltica Tower. Okolica jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

1 700 zł44 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe umeblowane mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku. Mieszkanie składa się z: - sypialni; - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszenna

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w centrum Gdańska lokalizacja: apartament znajduje się w sercu Gdańska, nieruchomość jest położona kilkaset metrów od ul. Długiej, kilkanaście od Motławy. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacjanieruchomość znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa przy ul. Burzyńskiego.Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kochani, mamy do wynajęcia przytulne mieszkanie na ulicy Cedrowej. Jest świetnie wyposażone i umeblowane - polski design lat 60-tych. Mieści się ono na 2 pietrze. W 43m2 jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament W budynku spektrum Z balkonem I miejscem W hali garazowej mieszkanie: oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 32m2, które usytuowane jest na wysokim 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2021 r. najem okazjonalny film 360: mieszkanie: mieszkanie po wejściu, do którego ma się wrażenie ogromnej przestrzeni połączone z ogromem zieleni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

2 000 zł39 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,11 m2 usytuowane na II piętrze. Lokalizacja Dogodna lokalizacja z dobrym dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta czy w kierunku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spichrzowa

Śródmieście,Gdańsk

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu pokój o powierzchni 20m2 Gdańsk Śródmieście Spichrzowa. Komfortowy pokój 20m2 z łazienką zamykany na klucz w budynku hotelowym. Umeblowany i wyposażony. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Jasień,Gdańsk

1 990 zł29 m² 68,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nową kawalerkę 29 m2 w Gdańsku na osiedlu Alfa Park 4. Mieszkanie jest gustownie wykończone oraz w pełni wyposażone. Dodatkowo do lokalu przynależy szerokie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w nowych apartamentowca Baltica Towers na Brzeźnie w oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej i w otoczeniu zieleni. Stąd bardzo blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane na 7 piętrze budynku wchodzącego w skład kompleksu mieszkaniowego Solvo. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego z pokojem.