dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 15 piętrze nowego wieżowca z widokiem na morze oraz panoramę miasta. Mieszkanie: nieruchomość jest zaaranżowana z ogromną dbałością o szczegóły. Właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na granicy Oliwy i Przymorza, na osiedlu idea. To położenie gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach przy ulicy Niepołomickiej, co zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum Gdańska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, osiedle w dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. Tuż naprzeciwko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzony 3 pokojowy apartament,przez nikogo jeszcze nie zamieszkały, w doskonałej lokalizacji-centrum Gdańska. Tylko 5 minut do przystanków tramwajowych, autobusowych, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie mieście się na kameralnym zamkniętym osiedlu Kwartet Polanki. Osiedle powstało z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Osiedle Foresta powstaje w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Albatross Towers w dzielnicy Gdańsk - Przymorze, z widokiem na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "mila Baltica". Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny na minimum 12 miesięcy dla maksymalnie 4 osób! Mieszkanie w miejscowości Zakoniczyn - to przestrzenny obiekt mieszkalny zajmujący 58 m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sadowa, w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 zł19 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wolny jest pokój (19 m2) W mieszkaniu 3-pokojowym po kapitalnym remoncie - jasne, nowoczesne, stan bardzo dobry! kuchnia (7 m2) kompletnie umeblowana i wyposażona (kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

3 400 zł85 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w apartamentowcu Awiator. Doskonały punkt komunikacyjny miasta (blisko autobus, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym, luksusowym osiedlu Oliwski Park. Osiedle jest kameralne - 7 budynków o niskiej, luksusowej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament zlokalizowany jest w kompleksie Nadmorze Invest Komfort zaledwie 200m od plaży i promenady nadmorskiej. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aniołki

Aniołki,Gdańsk

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wzgórze Focha położonym z dala od głównej ulicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu, osiedle Cztery Oceany. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu kamienice malczewskiego. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w sercu Gdańska jest wyjątkową ofertą dla Klienta ceniącego wielkomiejski styl, wygodę i prestiż. Wnętrze w trakcie wykańczania. Na przestrzeń składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Bez prowizji. Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie na Garnizonie we Wrzeszczu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowej dzielnicy Garnizon we Wrzeszczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Oliwie przy ug, olivia Business Center do wynajęcia .Dwupokojowe, przytulne mieszkanie 35m2 przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie zlokalizowane jest na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem apartament typu studio W budynku spektrum Z miejscem postojowym mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 32m2, które usytuowane jest na wysokim 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie