dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powroźnicza

Mariacka,Gdańsk

2 200 zł34 m² 65,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomita oferta dla osób z charakterem, ceniących sobie bliskość do historycznej części miasta. Doskonała lokalizacja:zaledwie 3 minuty do Fontanny Neptuna, złotej Kamienicy, ratusza Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sadowa, w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

1 600 zł44 m² 36,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne miejsce dla osób preferujących życie w centrum historycznego miasta, a także ceniących wygodę. Zaledwie 100m do Neptuna, bazyliki Mariackiej, żurawia oraz 300m do Przystani Jachtowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu, osiedle Cztery Oceany. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Gdańska - w samym sercu miasta tuż przy gdańskiej starówce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza, w apartamentowcach Quattro Towers, 50m do ch Manhattan, 100m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w apartamentowcu "trzy Żagle", blisko pasa nadmorskiego, zaledwie 10min do mola w Brzeźnie, w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu w apartamentowcach Spektrum. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jelitkowo

Jelitkowo,Gdańsk

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu - Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, położonym w pasie nadmorskim - 150 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

2 999 zł55 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Długoterminowo - minimum rok. Opłaty: czynsz dla właściciela - 3000 Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W gdańsku brzeżnie na ulicy hallera mieszkanie: lokal o powierzchni 27 m2 znajduje się w budynku mieszkalnym z lat 1970r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "mila Baltica". Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia