dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 600 zł38 m² 42,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od września. Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem o pow. 37,98 m2, położone na trzecim piętrze w centrum Wrzeszcza. Kuchnia oddzielna, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę Słoneczne mieszkanie w centrum Gdańska, o powierzchni 42m2 Rewelacyjna lokalizacja : blisko wszelkie środki komunikacji miejskiej , tereny rekreacyjne i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ulicy Lema. Inwestycję wyróżnia nowoczesna, kaskadowa architektura z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja dla osób poszukujących niestandardowego mieszkania na wynajem, zachęcamy więc do zapoznania się z tą ofertą. Znakomita lokalizacja, stara Oliwa to urokliwe, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w apartamentowcu oddanym do użytku w 2017 roku, położone przy ul. Jaglanej. Lokalizacja wyjątkowa nad samą rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Doskonałe położenie, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Albatross Towers w dzielnicy Gdańsk - Przymorze, z widokiem na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie (49 m2) w nowoczesnym apartamentowcu z 2015r na osiedlu: "awiator", w Gdańsku na Zaspie. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne usytuowane 100 metrów od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu na osiedlu neptun park mieszczącego się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 50m2 mieszkanie na osiedlu Garnizon w budynku z ochroną. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (brak piekarnika) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonki

Chełm,Gdańsk

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe, komfortowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie (70m2) położone na pograniczu dzielnic Ujeścisko i Chełm. Nieruchomość znajduje się na1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

2 350 zł49 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 49 m2 usytuowany na I piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku. Lokalizacja Doskonała lokalizacja u nadbrzeża Motławy w sąsiedztwie malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy 3-pokojowy apartament w centrum Wrzeszcza Quattro-Towers mieszkanie: o powierzchni 73m2, składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł46 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość położna jest na Przymorzu, w nowoczesnym kompleksie Cztery Oceany. Osiedle jest monitorowane i z własną ochroną. Zdecydowanym atutem lokalizacji jest bliskość plaży, morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulny apartament położony na drugim piętrze w stylowej kamienicy nad Motławą w samym sercu gdańskiej Starówki. Lokal składa się z sypialni o pow ok.20m2 -ekspozycja zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Starówka

Starówka,Gdańsk

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po remoncie! Z kalendarzem rezerwacji na 2018 rok! Apartament zlokalizowany jest w samym sercu Gdańska - Marina Motławy. Niewątpliwie jest to świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w zacisznym miejscu z łatwym dostępem do całego Trójmiasta. Na powierzchnię 48 m2 składają się: - przedpokój częściowo otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 49 m2, usytuowany na IV piętrze. Lokalizacja Najbardziej pożądana lokalizacja w Gdańsku, jedno z najbardziej rozpoznawalnych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem, w dzielnicy Piecki- migowo. To jedna z najlepszych dzielnic, doceniana przez osoby potrzebujące dobrego połączenia z centrum miasta oraz dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy 3-pokojowy apartament z balkonem, centrum Wrzeszcza, budynek Quattro Towers o wysokim standardzie, miejsce w hali w cenie. Mieszkanie: składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupokojowy położony na piątym piętrze w nowoczesnym kompleksie "garnizon" - Gdańsk Wrzeszcz. Budynek z 2017 roku. Nowoczesna architektura, oryginalne klatki schodowe, winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

3 800 zł66 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament trzypokojowy położony na piątym piętrze w nowoczesnym kompleksie "garnizon" - Gdańsk Wrzeszcz. Budynek z 2014 roku. Nowoczesna architektura, oryginalne klatki schodowe, winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

3 800 zł74 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament trzypokojowy (74,28m2) zlokalizowany na strzeżonym osiedlu "apartamenty Nadmorskie". Nieruchomość w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego. Duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament jednopokojowy Gdańsk Śródmieście Szafarnia. Salon,aneks kuchenny w pełni umeblowany i wyposażony wraz ze sprzętem agd.W Łazience terakota, kabina prysznicowa, pralka. Kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie (50m2) na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy, w Gdańsku na Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych pokoi (18 i 12m2), osobnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza, w apartamentowcach Quattro Towers, 50m do ch Manhattan, 100m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nieborowskiej, gdańsk Chełm. Okolica cicha i przyjazna. W pobliżu park, jar wilanowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mariacka

Mariacka,Gdańsk

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Starego Miasta, bezpośrednio nad rzeką Motławą, budynku Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa do wynajęcia nowego apartamentu położonego na osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze 5 piętrowego apartamentowca. Zaprasza eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Brzeźno,Gdańsk

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Imponujący dwu - poziomowy apartament o powierzchni 120 m, składający się z 2 sypialni, gabinetu oraz przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Jelitkowo,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 52m2 w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Jelitkowo. Apartament znajduje się w kameralnym budynku o nienagannej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie na Gdańskiej Morenie. Na łączną powierzchnię 70 mkw składa się z przytulnej sypialni z garderobą, salonu z wyjściem na logiię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 50m2 w Quatro Tower. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - otwarta sypialnia - łazienka z kabiną prysznicową - balkon - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

3 400 zł83 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy 3-pokojowy apartament z miejscem w hali garażowej, centrum Wrzeszcza, budynek Quattro Towers o wysokim standardzie. Mieszkanie: składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompleks Apartamentów Szafarnia powstał w centrum Starego Miasta, przy Gdańskiej Marinie nad Motławą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wysokiej klasy hotele i restauracje oraz.