dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w samym centrum miasta. 4-5 minut spacerkiem do historycznego centrum miasta,nad Motławę,starówkę.Mieszkanie składa się z trzech pokoi z kuchnią w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kuchnia otwarta na salon, wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę, pralkę, rtv,ekspres do kawy, czajnik, naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze budynku 3 piętrowego - osiedle Wiszące Ogrody. Powierzchnia 64 m2, salon, duża otwarta kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie (70m2) umeblowane, z balkonem, na 3 piętrze. Składa się z czterech pokoi, do każdego łóżka nowy komplet pościeli, na podłogach panele, ściany gładzone, malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

1 550 zł42 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej dzielnicy. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Winda i hala garażowa. Bardzo dobra lokalizacja (800m do skm, 300m do Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, ciepłe, blisko morza. Idealne dla pary lub studentów. Blisko przystanek autobusowy. Sprzęt agd: lodówka, pralka, tv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hebanowskiego

Chełm,Gdańsk

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi i salonu połączonego z kuchnią.Inwestycja wybudowana przez Panoramę. Salon z aneksem kuchennym z zabudową na wymiar ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wassowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 400 zł55 m² 25,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone "w centrum a na uboczu" 5 min. do tramwaju i autobusu, 15 min. do pkp. Do centrum Wrzeszcza 5 min. : biedronka, galeria Bałtycka, galeria Manhattan, 15 min. do Opery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none microsoftinternetexplorer4 Przytulna kawalerka (45m2) całkowicie umeblowana, na wysokim parterze. W pokoju na podłogach panele, ściany gładzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.Dwa samodzielne pokoje.Mieszkanie wyposażone w sprzęty AGD,RTV itp. Czynsz najmu 1.100zł. ( w tym internet i telewizja). Dodatkowe opłaty: na rzecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Osobne mieszkanie w domku na przymorzu. Świeżo po remoncie, ciekawie zaprojektowane. Dwie kondygnacje. (piętro + dwupokojowe poddasze mieszkalne) Duża łazienka i w pełni umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

450 zł45 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom pokój w mieszkaniu 2- pokojowym - studenckim pokój 18,5m2 - 2 osoby- 450zł/os + czynsz 30zł od osoby + opłaty licznikowe Dodatkowo kaucja. Mieszkanie odświeżone, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z miejscem w hali garazowej usytuowane w nowoczesnym budynku - Wieza Leszka Bialego w Gdansku. Posiada dwa pokoje: salon polaczony z aneksem kuchennym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Migowskie Tarasy,Gdańsk

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie (48m2) na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Migowskie Tarasy, całkowicie umeblowane, na wysokim parterze z tarasem. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

1 400 zł56 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (55,5m2) wykończone w wysokim standardzie, całkowicie umeblowane, z tarasem, na parterze. Składa się z trzech pokoi i pomieszczenia gospodarczego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdańsk- żabianka mam do wynajęcia mieszkanie M2 składające się z dużego pokoju z wnęką, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane zabudową typu komandor w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Oliwa,Gdańsk

120 zł50 m² 2,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie (50m2) dla turystów, całkowicie umeblowane. Składa się z dwóch pokoi, wyposażone w cztery łóżka 1-osobowe i tv kablową. Kuchnia z oknem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pokojowe z jasną kuchnią, łazienką zwc i przedpokojem o pow,54m do mieszkania przynależy piwnica.Wewnatrz mieszkania został przeprowadzony generalny remont włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

pilnie wynajme mieszkanie po remoncie 2 pokojowe,pod domem przystanek tramwajowy i autobusowy,wszystkie sklepy,poczta,bank,apteka,przedszkole.wynajme od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Ujeścisko,Gdańsk

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w super lokalizacji. Bardzo dobra komunikacja miejska tramwaj, autobus. W okolicy, sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół. (10 min do centrum Gdańska, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 650 zł41 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament (41m2) na zamkniętym osiedlu Lastadia, nad samą Motławą, zaaranżowany w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

1 550 zł40 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament - 15 min na pieszo do morza - Dostępny od 1 listopada - Gdańsk Przymorze Wynajmę komfortowy Apartament (40,3m2), zlokalizowany na osiedlu "trzy Żagle" w Gdańsku-Przymorze. 15/17 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (47m2) na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, całkowicie umeblowane, znajdujące się na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Storczykowa

Karczemki,Gdańsk

1 100 zł46 m² 23,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

ładne spokojne 2 pokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane z balkonem od poł.-zach. Jest wypsażona kuchnia, w łazience pralka, prysznic. Czynsz 135zł, inne opłaty według własnego zuzycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczna kawalerka (32m2) całkowicie umeblowana, z balkonem, na 2 piętrze. W pokoju na podłogach parkiet, ściany gładzone, malowane. Kuchnia oddzielna, wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

750 zł27 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Widne słoneczne (wystawa południowa) i ciepłe mieszkanie w spokojnej okolicy, bardzo blisko do przystanków miejskiej komunikacji autobusowej i tranwajowej. Bardzo blisko do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellonki

Ujeścisko,Gdańsk

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia fajną kawalerkę z balkonem ( I piętro) umeblowaną i wyposażoną na cichym i przytulnym osiedlu Pogodnym. Idealne dla pary lub studentów. Do Centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie na granicy Sopotu 35 M2 od zaraz. W świetnej lokalizacja: morze - 10 min.SPACEKIEM, widok na zatokę, tereny rekreacyjne, deptak nadmorski Jelitkowo, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuławska

Orunia,Gdańsk

800 zł38 m² 21,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Południowa strona,słoneczne,ocieplone,nowe okna,środkowe,słoneczna kuchnia połączona z pokojem w literę L , umeblowane,pralka automatyczna w łazience. Nadaje się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Jelitkowo,Gdańsk

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy. 2 pokoje (oddzielny ok.18m2, ok.14m2 przejściowy do kuchni), kuchnia po remoncie (czajnik, czajnik elektr, nowa kuchenka i piekarnik gazowe, podstawowe naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Przymorzu, 2-pokojowe (38 m2), zadbane, czyste, parkiet, częściowo umeblowane. Świetnie skomunikowane (przystanek tramwajowy i autobusowy), pełna infrastruktura (niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie (55m2) w spokojnej okolicy, umeblowane. Składa się z trzech pokoi, na podłogach panele i wykładzina, ściany gładzone, malowane. Kuchnia w aneksie, z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (65m2) na osiedlu Trzy Żagle, całkowicie umeblowane, na 17 piętrze, w bardzo dobrym standardzie wykończenia. Składa się z trzech pokoi, na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie (38m2) świeżo po remoncie, umeblowane, z balkonem, na 5 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, nowe podłogi, ściany gładzone, malowane. Kuchnia oddzielna, z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

centrum, blisko przystanku autobusowego, tramwajowego, kolejowego. Media w czynszu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni i łazienki. Obudowany/oszklony duży balkon to niejako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 400 zł84 m² 28,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie słoneczne, dwa mieszkania na poziomie, cztery w klatce, rolety elektryczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł54 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w samym sercu Gdańska. W pełni umeblowany (w salonie tv, radio cd), kuchnia wyposażona (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka). Mieszkanie wyremontowane w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk jasień. Osiedle gardenia.Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią,łazienką i przedpokojem na pierwszym piętrze 5-cio kondygnacyjnego budynku z windą. pow. 47,5m2. Opis osiedla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne i ciepłe, blisko linia tramwajowa i autobusowa,nad morze 10 min .W cenie najmu zawarta jest opłata za czynsz, energia elektryczna dodatkowo.