dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł67 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Media: instalacja gazowa; elektryczna; ogrzewanie miejskie; instalacja wody + piecyk Junkers (bosh). Okna "plastikowe"; podłogi: we wszystkich pokojach panele, w kuchni, na werandzie, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

900 zł59 m² 15,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z poddaszem nieużytkowym. Mieszkanie umiejscowione jest na nowym osiedlu w dzielnicy łostowice koło osiedla cztery pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie w centrum Gdańska w pełni wyposażone i umeblowane. Mile widziane osoby pracujące lub pracująco-studiujące. Mieszkanie ez własciciela

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 400 zł45 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Starowce, w kamieniczce do wynajecia od 1 grudnia. Mieszkanie umeblowane, wyposazone (pralka, tv, internet) w eleganckim stanie i atrakcyjnej lokalizacji, duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

sympatyczne mieszkanie w centrum Gdańska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Gdańsk,pomorskie

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne słoneczne mieszkanie zaraz po remoncie, z własnym ogrodem i osobnym wejściem. Wyposażone w meble i sprzęt agd. Łazienka i wc z ogrzewaniem podlogowym, garderoba, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne samodzielne mieszkanie na spokojnym nowym osiedlu, II piętro. Komunikacja: blisko obwodnicy i centrum gd. Wyposażony aneks kuchenny, pralka, duży balkon, indywidualnie multimedia. Kaucja 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wysoki standard, 2 pokoje, 16-ste piętro, 40m2, osiedle horyzont, piękne widoki, wyposażone, pięknie urządzone patio wyłącznie dla mieszkańców (na wysokości drugiego piętra), dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Wrzeszcza! Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Aldony w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD osoby prywatnej - bez prowizji! Wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe - 45m2 na 3 pietrze w 4 pietrowym budynku na osiedlu Gdansk Przymorze w pasie nadmorskim. Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, w bezpośrednim sąsiedztwie Motławy, przystani jachtowej i Wyspy Spichrzów. Tuż przy najpopularniejszej ul. Długiej oraz Filharmonii. Bezpośredni wyjazd w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

1 450 zł51 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przyjemne i spokojne osiedle Pięciu wzgórz. Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze. Osiedle nowe, punkty usługowo-handlowe (m.in. Biedronka, salon kosmetyczny), w pobliżu przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

300 zł25 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwa połączone pokoje (większy przechodni do mniejszego) o łącznej powierzchni ok. 25 m2 (18 +7 m2) Pokoje w pełni umeblowane z telewizorem ( szafa, szafeczki, półki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarżyńskiego

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

2 700 zł78 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem, położony na terenie nowego osiedla na Zaspie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiazdowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w Gdańsku Brzeźno, ok. 43m2, dwa pokoje (11 i 16m), łazienka, kuchnia, urządzone na najniższej kondygnacji domku szeregowego, z oddzielnym i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerkę w Brzeźnie przy ul. Chodkiewicza pilnie wynajmę! Oferujemy Państwu kawalerkę, bardzo blisko plaży. Mieszanie położone jest przy zielonej al. Hallera biegnącej aż do plaży (około 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie 35 M2 od zaraz! Idealne dla pary! Świetnej lokalizacja: morze - 10 min.SPACEKIEM, tereny rekreacyjne, deptak nadmorski, pełna infrastruktura handlowo - usługowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

400 zł25 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój dla dwóch osób w Gdańsku Wrzeszczu. W pełni umeblowany. Wspólna łazienka i kuchnia. Bardzo blisko do centrum, 10 min do Galerii Bałtyckiej, blisko przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katarzynki

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzony dwupokojowy apartament o pow. 51m2 idealny dla firmy na biuro, ewentualnie z przeznaczeniem na cele mieszkalne dla wymagających klientów. Położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz na dłuższy okres czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 501 zł71 m² 21,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajme od zaraz mieszkanie na osiedlu z calodobowa ochrona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest blisko do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

600 zł37 m² 16,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie duży, słoneczny pokój 20 m2 w pełni umeblowany w mieszkaniu dwupokojowym (drugi pokój zajmuje student) dla dwóch studentów lub studentek we Wrzeszczu. Mieszkanie 5 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł77 m² 19,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowe nieumeblowane mieszkanie (76.5 m2 - "po podłogach" ok. 90 m2) stanowiące adaptację poddasza w kamienicy z lat 50-tych dokonaną w połowie lat 90-tych. W pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

1 590 zł50 m² 31,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eksluzywny apartament na Gdanskiej Starowce - Wynajme dla osoby niepalacej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, w ktorym widac wysoka jakosc zastosowanych materialow. Apartament jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz,Gdańsk

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 54 m/kw w zacisznej dzielnicy Wrzeszcza w bliskiej odległości do najważniejszych ciągów komunikacyjnych. Osiedle ogrodzone, monitorowane całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane, z pralką ,lodówką, w dogodnym komunikacyjnie miejscu, w pobliżu sklepy,poczta,przychodnia - kaucja. Możliwość wynajęcia od pażdziernika 2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemidy

Osowa,Gdańsk

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralny, luksusowy apartament, w pełni wyposażony, wykończony wysokiej klasy materiałami z ogromną dbałością o detale. Całe piętro kamienicy. W kamienicy tylko trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, doskonała lokalizacja, blisko Starówka ( 7 minut pieszo), 10 minut tramwajem na plażę, 3 minuty pieszo przystanki komunikacji miejskiej.Na Politechnikę i AM 15 minut tramwajem.Ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Oliwa,Gdańsk

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 mkw, pokój, kuchnia, łazienka, stan po remoncie, w pobliżu: skm (7 min.), tramwaj (5 min.), Park Oliwski, AWF. Opłaty: 900 (czynsz) + opłaty wg. zużycia. Ogrzewanie elektryczne. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł84 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta - ulica Długa w Gdańsku przy Złotej Bramie! Lokal mieszkalny o powierzchni 84,40m2 znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z przedsionka, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

jasne mieszkanie w starej oliwie, piękna okolica, ogródek, balkon, duże okna, dużo przestrzeni, częściowo umeblowane telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu Wiszące Ogrody Mieszkanie jest ciche i ciepłe,składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie w Gdańsku Morena ul. Morenowe Wzgórze 30. Mieszkanie w bardzo przyjaznej okolicy, umeblowane w całości, blisko do przystanku autobusowego. Samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budapesztańska

Słoneczniki,Gdańsk

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

49 m2, II p., 2 pokoje, miejsce parkingowe, komfortowe mieszkanie na strzeżonym, zamkniętym i nowym Osiedlu Słoneczniki; w pełni wyposażone mieszkanie. Układ pomieszczeń z ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szpora

Chełm,Gdańsk

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia nowe mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym. Lokal mieści się w budynku oddanym w 2010r przy ul. Szpora (w sąsiedztwie ul Cieszyńskiego) blisko pętli tramwajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liszta

Suchanino,Gdańsk

1 250 zł44 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze: dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka i wc (plus piwnica). Nowe okna pcv, lokal opomiarowany, budynek z odnowioną i ocieploną elewacją. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujeścisko

Siedlce,Gdańsk

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Własnościowe o wysokim standardzie, 5-cio letnie, wysoki parter,. piwnica, okna pcv, co, wk, aneks kuchenny-nowe meble, glazura, terrakota, salon z wyjściem na balkon, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia zadbane ciepłe mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza róg Bażyńskiego vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego w pobliżu nowej siedziby spółek energa za Halą.