dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

474 999 zł42 m² 11 331,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

709 000 zł74 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe nowe 4pok 61m2 z ogródkiem 13m2 Pokój dzienny z aneksem 18,2m2 Sypialnia 10,3m2 Sypialnia 9m2 Sypialnia 8.7m2 Łazienka 5,2m2 Hol 8,8m2 Ogród 13,4m2 Ekspozycja południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

469 881 zł54 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w spokojnej okolicy z ogrodem, do tego blisko centrum! Świeżo po oddaniu. Duży ogród Idealne pod inwestycję Na terenie inwestycji znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 317 238 zł64 m² 20 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pok z ogródkiem 30m2 na II Q 2025 wschód Pokój dzienny z aneksem 16.2m2 Sypialnia 8.7m2 Łazienka 4.1m2 Hol 4m2 Ogródek 30m2 Ekspozycja wschodnia. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

656 000 zł75 m² 8 792,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc odbiór 2025 Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem kuchennym 17,39 m2 2 sypialnie 16,49 m2, 8,19 m2 oraz 15,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

880 000 zł66 m² 13 435,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w Gdańsku Piecki-Migowo, potocznie nazywane Moreną. Idealne dla par, rodziny 2+1, a także osób starszych szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

857 549 zł77 m² 11 119,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77,12 m2, z ekspozycją wschodnio-południową, usytuowane na czwartym piętrze. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zaspa, gdańsk Opis Mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na Zaspie, gdańsk. Nieruchomość położona jest w spokojnej dzielnicy, blisko centrum miasta, co zapewnia dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

1 424 383 zł94 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do zakupu niesamowitego mieszkania luksusowego, które definiuje nowy standard komfortu i elegancji. To miejsce, które łączy w sobie niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 307 868 zł60 m² 21 797,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 330 000 zł70 m² 19 068,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z ogródkiem! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w samym sercu Gdańska, przy ulicy Świętej Barbary 11. Świetna lokalizacja, nowoczesne osiedle i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 330 000 zł70 m² 19 068,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym ogródkiem, położone w samym sercu Gdańska, przy ulicy Świętej Barbary 11. Ta lokalizacja to marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

736 614 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na terenie projektu pokój klubowy z salą fitness dla mieszkańców! Dla klientów więcej udogodnień takich jak: -Tereny zielone wokół inwestycji z widokiem na Stare Miasto, -Miejsca do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

590 000 zł58 m² 10 165,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice. Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

786 846 zł44 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w samym sercu oliwy z ogródkiem. Doskonałe pod inwestycję, z terminem oddania już IV kwartał 2023! Teren rekreacyjny, sauna, klub fitness, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

839 000 zł42 m² 19 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament Z urokliwym ogródkiem I malowniczym widokiem na rzekę Esencja Gdańska w samym sercu Śródmieścia, otulony ciszą i spokojem. Zalety: lokalizacja Słoneczny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barbary

Główne Miasto,Gdańsk

1 350 000 zł70 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnej inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matki Polki

Wrzeszcz,Gdańsk

639 000 zł60 m² 10 632,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,1 m2, położonego w centrum Wrzeszcza przy ulicy Matki Polki w Gdańsku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

462 141 zł44 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko teraz niższa cena. Ogródek. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Jasień, położonym w Gdańsku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje osobna kuchnia + taras 38m2 na IV Q 2025 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Główne Miasto,Gdańsk

899 000 zł49 m² 18 380,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

899 999 zł65 m² 13 846,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w Gdańsku? Koniecznie sprawdź ofertę, którą mamy w dzielnicy Piecki Migowo, potocznie nazywanej Moreną. Wyjątkowe, piękne mieszkanie o powierzchni 65,1 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

1 550 000 zł83 m² 18 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży prezentujemy unikatowe, jasne i przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 93,42 m , znajdujące się w sercu Gdańska, w malowniczej dzielnicy Oliwa. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

583 000 zł58 m² 10 044,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Aranżacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł47 m² 10 439,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszam do obejrzenia przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Wrzeszcza! Świetnie sprawdzi się dla rodziny jak również pod względem inwestycyjnym! Mieszkanie o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

814 396 zł51 m² 16 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

524 000 zł56 m² 9 340,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 2 łazienki + balkon 8m2 na IV Q 2025 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w samym centrum Gdańska na ul.Szafarnia. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Dodatkowo w cenie wynajmu dostęp do basenu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

997 000 zł67 m² 14 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru 3 pok z ogródkiem blisko Centrum Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł47 m² 10 439,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko W mio casa! centrum wrzeszcza! Zapraszam do obejrzenia przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Wrzeszcza! Świetnie sprawdzi się dla rodziny jak również pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni i historycznej, stylowej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

558 900 zł38 m² 14 707,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych i niezależnych. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie do własnej aranżacji 64 m z widokiem na morze! Gdańsk Letnica! Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 z balkonem zlokalizowane na parterze w budynku pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

861 000 zł50 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje blisko morza super widok Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

2 200 000 zł78 m² 28 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Rajskiej 8, w samym centrum Gdańska. Jest to prestiżowe miejsce ze względu na sąsiedztwo historycznej Starówki, co oznacza łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

459 000 zł43 m² 10 649,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje 43m2 parter taras 28m2 na IV Q 2025 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Orunia Górna,Gdańsk

780 577 zł59 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwa kameralne budynki w otoczeniu zieleni I Do wyboru lokal 3 pokojowy z ogródkiem 37,37 m2, wykończone pod klucz Mieszkanie wybudowane w innowacyjnej technologii i spełniające.