dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 985 zł37,74 m² 26 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł37,62 m² 23 604,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem. Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł117,56 m² 33 599,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse w Gdańsku o powierzchni 117m2 świeżo wykończony w wysokim standardzie! Apartament zlokalizowany na terenie tzw. Młodego Miasta, przy ul. Popiełuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

383 292 zł33,80 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 33,8 m z dużym ogródkiem ok. 42 m , położone na parterze w spokojnej, zielonej części Gdańska. Odbiór mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł81,32 m² 17 646,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Przystań Letnica, gdańsk Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu blisko morza, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73,78 m² 13 418,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Możliwość własnej aranżacji - właściciel pozostawił.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 300 zł61,03 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł33,51 m² 14 443,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Pobiedzisko w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,60 m² 8 498,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości: -ustawne pokoje, -pełna infrastruktura handlowo-usługowa, -bardzo dobra lokalizacja, -cicha i spokojna okolica, -niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,17 m² 13 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 743 zł40,37 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł42,29 m² 9 458,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z ogrodem. Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym ogródku, ciszę, zieleń i poczucie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz być. To 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku. Lokalizacja: kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 269 022 zł107,03 m² 21 199,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem Gdańsk Strzyża | Nowoczesny Koncept Mieszkalny | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 124 zł38,26 m² 13 751,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu kameralną inwestycje obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł41,15 m² 11 616,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 940 zł38,82 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży - prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł67 m² 13 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, morena (piecki-Migowo) Nowa inwestycja Bez podatku pcc 0% prowizji Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m z balkonem, ogrodem i dużą piwnicą Gdańsk Wrzeszcz | kamienica | 3 pokoje | 2 piętro Na sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł49,47 m² 23 650,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwie niezależne kawalerki z ogrodem - gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż w pełni wyposażony, działający produkt inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania (49,47 m łącznie), każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,15 m² 17 041,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł34 m² 13 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem 35,80 m | parter | po remoncie Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.