dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

604 264 zł68 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

340 500 zł37 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

338 300 zł36 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy kokoszki/karczemki. W bliskiej odległości znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa z basenem, żłobek, przedszkole, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

438 165 zł41 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 40,95 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Jasieniu, na nowym osiedlu Morelova. Powstało ono w lokalizacji, która zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do Śródmieścia Gdańska, a także szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Alfa Park

Alfa Park,Gdańsk

1 399 000 zł97 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje | alfa park III | duży ogród 680 m2 | nowe budownictwo | taras | 2 miejsca postojowe | 3 piwnice | piękny widok na staw | lokalizacja: osiedle Alfa Park znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

1 399 000 zł70 m² 19 988,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja Front Park dewelopera Moderna Składa się z 7 budynków znajdujących się w atrakcyjnej lokalizacji pełnej zieleni. Korzysta z bogatej infrastruktury Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane, ciche, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku. Niedźwiednik. Okna wychodzą na tereny zielone. Duży balkon i piwnica. Ogródek przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

395 062 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym balkonem, znajdujące się na parterze trzypiętrowego budynku położonego w nowoczesnej dzielnicy przy ulicy Niepołomickiej. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 460 000 zł70 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 69,26m2, na parterze z automatycznymi roletami zewnętrznymi. Składa się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym z wyspą, dwóch pokoi, łazienki, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Zakoniczyn,Gdańsk

348 000 zł35 m² 9 971,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko W meerhouse nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania, o powierzchni 34,90 m2, położone w dzielnicy Zakoniczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

802 076 zł61 m² 13 250,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

2 400 zł37 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu jasne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku (nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego), o powierzchni 30,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Siedlce,Gdańsk

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 - pokojowy nowoczesny apartament, o powierzchni 50 m2 z dużym 150 m2 narożnym ogrodem. Apartamenty Złoty Gdańsk to nowoczesny budynek o niskiej zabudowie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

599 500 zł43 m² 13 819,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem dla studentów. Sprzyja temu bezpośrednia bliskość wszystkich gdańskich uczelni. Położone jest w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Kochanowskiego na II p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

344 000 zł38 m² 8 998,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe o ekspozycji wsochniej Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu w Gdańsku - Łostowicach z doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

604 264 zł68 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

830 000 zł49 m² 17 109,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Zajezdnia Wrzeszcz Bud.E Gdańsk Wysokość: 3,5m! Garaż siłownia komórka lok. Sprzedam apartament przy ul. Grudziądzkiej w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz o pow.: 48,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

372 664 zł43 m² 8 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 568 zł55 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

340 500 zł37 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

338 300 zł36 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

373 611 zł42 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

372 913 zł42 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ateny

Łostowice,Gdańsk

289 000 zł28 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam; kawalerka- 28,03mkw., z tarasem oraz ogródkiem, ok 22mkw. Gdańsk Ujeścisko- łostowice; ul. Ateny/ boczna ul. Świętokrzyskiej. Lokalizacja, korzystna - wszystko na miejscu- cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Miłocińskiej w Gdańsku, o powierzchni 96m2 z ogrodem o powierzchni 102m2 i dwoma miejscami parkingowymi. W lokalu znajduje się pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w apartamentowcu Awiator. Doskonały punkt komunikacyjny miasta (blisko autobus, tramwaj, skm). W pobliżu tereny sprzyjające aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w nowym budynku. Mieszkanie: lokal składa się z sypialni (13 m2), salonu z aneksem kuchennym (26 m2), łazienki (5m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia