dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar przy ul. Czarny Dwór Apartament o powierzchni użytkowej 54,7 m2, na 12. piętrze, na który składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

455 000 zł43 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o charakterze domu - z własnym ogrodem o powierzchni 28m2. Nieruchomość składa się z: -przedsionek 2.88 m2 -korytarz 6.00 m2 -łazienka 4.72 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Ujeścisko,Gdańsk

588 000 zł50 m² 11 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grand Estates prezentuje nowoczesne mieszkanie w Gdańsku przy ul. Dąbka (ujeścisko) Szukasz przestrzeni, w której połączysz komfort codziennego życia z nowoczesnym stylem? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Startowa

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem i ogrodem - Gdańsk Zaspa Młyniec. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Ujeścisko,Gdańsk

760 000 zł69 m² 11 011,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska: ujeścisko-Łostowice. Kameralne otoczenie, dostęp do zieleni oraz wygodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

610 300 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3- pok mieszkanie dwustronne 8 km do centrum z balkonem. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

725 156 zł36 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie deweloperskie, 2 pokoje - idealna lokalizacja na Zaspie Główne zalety lokalizacji: bezpośrednie sąsiedztwo Parku Millenium Gdańska - dosłownie kilka kroków do zieleni, ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

627 800 zł41 m² 15 201 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Wyjątkowe cechy mieszkania: prywatna siłownia strefa sąsiedzka do wspólnej integracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 399 000 zł80 m² 29 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty nowoczesny apartament z własnym ogródkiem i tarasem prestiżowa lokalizacja w sercu Wrzeszcza zaledwie 3 minuty do dworca Gdańsk Wrzeszcz mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

499 000 zł31 m² 16 201,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie premium z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką - Gdańsk Jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 30,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska | 43 m Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne mieszkanie w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary, która ceni sobie wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Aniołki,Gdańsk

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

949 999 zł86 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy do zaoferowania mieszkanie z ogrodem znajdujące się na dwóch kondygnacjach w budynku przy ul. Hallera 21 w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m , z ogródkiem, garażem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

477 000 zł36 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe osiedle położone w zaciszu natury, a jednocześnie w stałym i wygodnym kontakcie z Centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

627 000 zł41 m² 15 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dziesięciopiętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Gdańsku Matemblewie, oferujący doskonałą komunikację (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

985 000 zł92 m² 10 651 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 92,48 m , z dużym ogródkiem, garażem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Borkowo,Gdańsk

383 292 zł34 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: idealne mieszkanie na start - Gdańsk Borkowo, z ogródkiem! Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m2, z nowoczesnym wyposażeniem i dużymi oknami. Znajduje się na parterze w bloku z 2013 roku, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie dwustronne, 8 km do centrum, z dużym balkonem, prawie 20 m2. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

750 000 zł67 m² 11 227,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

2 400 000 zł59 m² 40 920,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Unikatowe mieszkanie, które zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Jednym z głównych atutów jest niespotykana wysokość sufitów sięgająca 3,8 metra, co pozwoliło na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

510 120 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z balkonem. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

549 999 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze w 4-piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Dolina,Gdańsk

647 957 zł42 m² 15 271,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Linea - nowoczesne osiedle z charakterem. Tu zaczyna się Twój komfort w Gdańsku! Marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie spokoju, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

619 000 zł41 m² 15 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie nowe | W pełni wyposażone | ogródek | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie Budzisz się w swoim zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

2 900 zł49 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kokoszki | gotowe do zamieszkania Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

777 000 zł82 m² 9 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla rodziny | kameralne osiedle | ogród / balkon | gdańsk Gdańsk - Gdańsk Południe 1-4 pokoje Metraże: ok. 28-81 m Stan deweloperski Termin oddania: 2027 Spokojne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Sienna Grobla I,Gdańsk

297 251 zł25 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubacza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy, dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Trzypokojowy, przytulny lokal zlokalizowany jest w domku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

6 594 315 zł222 m² 29 704,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Penthouse zajmuje całe piętro Przedstawiamy na sprzedaż penthouse z widokiem na morze oraz z bezpośrednią windą do apartamentu o powierzchni 222 m2, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

826 153 zł58 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości Instalacje podtynkowe Drzwi antywłamaniowe system Smart Home sterowany przez aplikację , z możliwością rozbudowy o dodatkowe funkcję Prywatny ogród o pow 101m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak dom | ogród / balkon | 2-4 pokoje | szybki dojazd do gdańska 2-3 pokoje ok. 40-60 m Stan deweloperski Komfort domu zamiast mieszkania w bloku Na sprzedaż funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdańsku oliwie - osiedle oliwski park lokal: apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wrzeszcz,Gdańsk

657 000 zł45 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogrodem | Osiedle Aalto | Wrzeszcz. Lokal będzie wydany IV kwartale 2026 r. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń i potok.