dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

456 700 zł58 m² 7 874 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja do końca tygodnia! W cenie: miejsce postojowe naziemne! rabat naliczony: ponad 46.000,00 PLN Zadzwoń i poproś o ofertę pozostałych mieszkań w promocji oraz umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

261 621 zł29 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

379 511 zł52 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

599 900 zł49 m² 12 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - 2 oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia - Przynależny ogródek z bezpośrednim zejściem z balkonu - Układ mieszkania idealnie nadający się na wynajem - Położenie 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

340 000 zł37 m² 9 152,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w drugim etapie składać się będzie z 3 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

371 100 zł41 m² 9 051 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja do końca tygodnia! W cenie: miejsce postojowe w hali garażowej! rabat naliczony: ponad 44.500,00 PLN Zadzwoń i poproś o ofertę pozostałych mieszkań w promocji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

440 800 zł53 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja do końca tygodnia! W cenie: 2 miejsca postojowe naziemne! rabat naliczony: ponad 56.000,00 PLN Zadzwoń i poproś o ofertę pozostałych mieszkań w promocji oraz umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na osiedlu Kwartał Uniwersytecki, w sąsiedztwie Centrum Biurowego Alchemia, uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre jednego z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

1 050 000 zł86 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż duże mieszkanie 85.5 m2 + ogródek 50m2 + miejsce parkingowe + piwnica. Mieszkanie znajduje się w Osowej przy ulicy Hery, dookoła niska kameralna zabudowa wielorodzinna. Mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

664 009 zł62 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup bez podatku pcc kup bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe 61,5 m2, zlokalizowane na parterze, 5 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na grudzień 2022 roku. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 249 000 zł99 m² 12 658,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: - nowe budownictwo - kameralna inwestycja - perspektywiczny widok na zieleń - przestronny ogródek - prywatna łazienka w sypialni - wysokość pomieszczeń 300cm! - garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

699 000 zł71 m² 9 898,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Słoneczne Wzgórza, zlokalizowanym w dzielnicy Ujeścisko. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, miejsca parkingowe, zadbana zieleń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

258 700 zł28 m² 9 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ul. Guderskiego 65 w Gdańsku, w dzielnicy Jasień. W jego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ojcowska

Siedlce,Gdańsk

500 000 zł67 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Znakomita nieruchomość ogromne możliwości aranżacyjne położenie nieruchomości /okolica : ul. Ojcowska znajduję się w spokojnej, urokliwej oraz otoczonej zielenią części dzielnicy Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Orunia Górna,Gdańsk

679 000 zł69 m² 9 797,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania bardzo ciekawe i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najciekawszych dzielnic Gdańska. W skład oferowanej nieruchomości zlokalizowanej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

379 700 zł48 m² 7 980,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Mieszkanie za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kowale,Gdańsk

450 000 zł57 m² 7 915,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Kowale z pełnym zapleczem usługowo-handlowym, zaledwie 2 min do obwodnicy Trójmiasta jednocześnie umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 200 zł52 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

589 000 zł50 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*tylko U nas* Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 z dużym ogródkiem usytuowane w Gdańsku-Łostowice. Idealne dla rodzin z dziećmi, osób starszych bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ciche mieszkanie po remoncie na parterze w kameralnym budynku mieszkalnym w Gdańsku (kowale). Dwie sypialnie, salon z aneksem, łazienka, okna wychodzące na wschód, północ, zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

619 000 zł42 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentacje uroczej nieruchomości w Gdańskiej Oliwie atuty: - spokojna dzielnica na uboczu - Mieszkanie wyremontowane w Lutym 2021 - 200 m do lasu - Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

410 600 zł51 m² 8 012 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dostępne mieszkania W metrażu 50-68 m2 na piętrach z balkonami lub na parterach z ogrodami (w tym też narożnymi)! duża promocja + możliwość uzyskania dodatkowego bonusu! Spytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy blisko jeziora? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - przestronne, - bliskość obwodnicy, - dobrze skomunikowane, - bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł69 m² 8 706,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania w niepowtarzalnej cenie? Nie czekaj i umów się na prezentację! Takie mieszkania nie będą długo czekać na swojego nowego właściciela! atuty: - nowe budownictwo - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

998 900 zł58 m² 17 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo atrakcyjnej części Gdańska na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Futura Apartamenty. Mieszkanie jest bardzo dobrze usytuowane i idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

376 928 zł52 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne oraz słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo cichej okolicy na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na terenie osiedla znajduje się urokliwy park ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

400 049 zł42 m² 9 549,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na nowoczesnym osiedlu z pakietem smart dom o powierzchni 41,89m2. Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

1 369 000 zł85 m² 16 105,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogródkami: o powierzchni 85m2, z 2 ogródkami o łącznej powierzchni 129m2. Mieszkanie położone na parterze budynku Oslo z windą, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

351 204 zł52 m² 6 819 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

559 000 zł52 m² 10 706,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - duży ogródek, - przestronne, - bliskość obwodnicy, - dobrze skomunikowane, mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

445 000 zł45 m² 9 955,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie z ogródkiem w spokojnej okolicy! atuty: - duży ogródek, - monitorowane klatki, - bliskość terenów zielonych, - bliskość obwodnicy. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

388 100 zł52 m² 7 532 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

659 900 zł58 m² 11 280,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, przy ul. Leszczynowej o powierzchni 58,37m2. Lokalizacja 3 min pieszo do przystanku autobusowego (linie: 120,115, 174, 167, 155) oraz 14 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 664 906 zł88 m² 18 986,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokal w stanie deweloperskim z odbiorem we wrześniu 2023. W cenie zawierają się 2 miejsca parkingowe w hali garażowej oraz piwnica. Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87,69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

380 285 zł42 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 113 643 zł57 m² 19 438 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

676 000 zł89 m² 7 623,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez żadnych prowizji. Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

848 998 zł43 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia