dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

582 209 zł45 m² 12 824 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, które sprosta Twoim oczekiwaniom ? Zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która sprosta wszystkim Twoim kryteriom. Atuty: zielone tarasy rekreacyjne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

324 400 zł37 m² 8 767,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle mieszkaniowe! W promocyjnych cenach przez ograniczony czas! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja i atuty: - 20 min autem do centrum Gdańska - Przystanek autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

589 815 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

450 649 zł54 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,97m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Park Oruński im. Emilii Hoene

Orunia,Gdańsk

426 936 zł51 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ta nowoczesna inwestycja, która powstanie w zielonej części południowego Gdańska, będzie miała wiele atutów pod względem ekologii jak i infrastruktury. Bliskość terenów zielonych pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

618 498 zł54 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

579 000 zł61 m² 9 557,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 60.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

412 016 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,12 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

516 139 zł63 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,33 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 40 m2 znajdujące się w gdańskim Apartamentowcu w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z sypialni z wyjściem na ogródek, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

450 000 zł53 m² 8 498,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez żadnych prowizji. Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

371 085 zł43 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

458 164 zł55 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,87 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

509 000 zł61 m² 8 291,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,39 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

345 295 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,93 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szmaragdowa

Łostowice,Gdańsk

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Niestandardowe mieszkanie w kameralnym budynku o powierzchni 74m2 (po posadzce 83,5 m2) na zamkniętym terenie w 8-rodzinnym budynku (willa sol) z kominkiem, garażem, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

345 295 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie 3-pokojowe, 63 m blisko plaży. Budynek: czteropiętrowy, wybudowany w 1986 r., przeszedł generalny remont, ocieplony, wymienione piony, odnowiona elewacja i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

!Idealna Inwestycja! Mam Państwu do zaprezentowania, bardzo ciekawą nieruchomość w samym centrum Gdańska. Mieszkanie jak na 40m2 jest przestronne. Posiada piwnice i komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

353 665 zł42 m² 8 323,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Doskonała lokalizacja Wysokie rabaty | Miejsce parkingowe w obniżonej cenie | Taksa notarialna gratis 0% prowizji i 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

799 000 zł88 m² 9 089,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony z podatku pcc I Termin odbioru I-II kw 2022 r. Nowe mieszkanie 87,90 m2 w stanie deweloperskim | 3 sypialnie + salon I Parter z ogródkiem ok 200 m2 I Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

960 049 zł88 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie blisko starówki w Gdańsku. Propozycja dla szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

310 275 zł34 m² 9 206,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Nowy Port,Gdańsk

474 863 zł47 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w Letnicy: o inwestycji: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu *piękne widoki oraz tarasy na wysokich piętrach i dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

329 086 zł36 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

372 680 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez żadnych prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, z rynku pierwotnego, położone w Gdańsku na Jasieniu. Osiedle Morelova to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

487 398 zł61 m² 7 990,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

463 804 zł58 m² 7 996,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

275 772 zł28 m² 9 754,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka Z ogródkiem idealna pod dalszą inwestycję. Spokojna i cicha okolica to idealne miejsce do zamieszkania. Tereny zielone, park, dużo miejsc do spacerowania i aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

424 476 zł53 m² 8 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,73 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

295 772 zł28 m² 10 510,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jedno - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,14 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z którego można wyjść na taras oraz ogródka, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Nowy Port,Gdańsk

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

499 999 zł63 m² 7 881,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

264 319 zł28 m² 9 389,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - mieszkanie po generalnym remoncie, - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - szybki dojazd do uczelni ug - w promieniu 100 m pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

388 603 zł44 m² 8 849,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,91 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

457 079 zł55 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,74 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

419 058 zł50 m² 8 381,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huberta

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: - zlokalizowane w małym budynku - wyjątkowo zaciszna i spokojna okolica - ślepa ulica - 150 m do przystanku autobusowego - szybki wyjazd na trasę wz (armii Krajowej) oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

430 526 zł52 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,56m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

497 000 zł62 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatni taki lokal! zawdzwoń I umów się na spotkanie! świetna lokalizacja: - zielona i spokojna okolica blisko centrum - 10min jazdy samochodem - 6km od Dworca Głównego i Starego Miasta!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij