dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Próżna

Wrzeszcz,Gdańsk

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Przytulne, ciepłe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Gdańsku-Wrzeszczu, w centralnie położonej ale cichej okolicy. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, ulokowane na Gdańskiej Starówce, z widokiem na Motławę. Lokal w pełni umeblowany (w tym komplet mebli biurowych). Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

195 000 zł42 m² 4 688,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Parterowe mieszkanie z malym ogrodkiem, blisko komunikacji miejskiej. Sprzedaż prowadzi biuro polskie nieruchomości. Proszę o kontakt z p. Martą Wierucką pod nr   lub mailowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 57 m2, umeblowane i w pełni wyposażone, taras 45 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chełm

Chełm,Gdańsk

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Pośrednikom I agencjom nieruchomości dziękujemy. Mieszkanie znajduje się na Starym Chełmie, położone na I piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Salon z aneksem kuchennym 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym energooszczędnym budynku, usytuowane na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej części Osowy. Komfortowe i w pełni wyposażone. Salon z aneksem kuchennym (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

1 250 zł50 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym i łazienki. Jest w pełni umeblowane, czyste, świeże. Do mieszkania wchodzi się przez wydzielony i dostępny tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Wrzeszcz,Gdańsk

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój - duży (25m2), umeblowany (łóżko pojedyncze, wersalka, segment, dwa biurka, szafa, stolik i dwa fotele) w zacisznej i spokojnej części Wrzeszcza. Pokój na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Orunia,Gdańsk

120 000 zł33 m² 3 680,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie własnosciowe o pow.32,6 m2, bezczynszowe,opłaty to podatek roczny w wys.ok 100 zl plus liczniki. Po kapitalnym remoncie. Pokój- okna pcv,nowe panele podłogowe,podwieszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Gdańsk,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Radunica miedzy Pruszczem-Gd a Gdańskiem, na wysokości Św. Wojciecha, do wynajęcia samodzielne 2- pokojowe mieszkanie (od południa) o pow. 50 m2. Mieszkanie znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

360 000 zł64 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie na wysokim parterze w 4-pietrowym budynku z 1996r na bezpiecznym i kameralnym osiedlu Cygańska góra(suchanino)-5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Witam serdecznie! na sprzedaż piękny dom W spokojnej I cichej okolicy gdańska. Blisko centrum, na osiedlu sklepy, siłownia, poczta, komunikacja miejska, przedszkola, place zabaw, korty tenisowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kowale

Kowale,Gdańsk

1 100 zł55 m² 19,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane (stół, krzesła, szafa, meblościanka, kanapa, w sypialni łóżko małżeńskie);oddzielna kuchnia (umeblowana), przestronny korytarz Z zabudową, w łazience na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Ujeścisko,Gdańsk

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w spokojnej okolicy, nad stawkiem przy ul. Lubelskiej. Pierwsze piętro w dwupiętrowym budynku, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Płowce

Śródmieście,Gdańsk

466 zł20 m² 23,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tanie i W najlepszej opcji warunków bytowych miejsce / kwatera W pokoju wieloosobowym do wynajęcia W hostelu pracowniczym plowce house folks village W centrum gdańska. Podział pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku 4-piętrowym w spokojnej części osiedla Wejhera w sąsiedztwie Ergo-Areny - 200m, bardzo ciepłe w sezonie grzewczym.Dostęp na klatkę schodową za pomocą hasła lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

300 000 zł73 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo przestronne, ma nową aranżację, dwa duże kwadratowe pokoje po 20 m2 + 12 m2. Łazienka i kuchnia z oknem z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Płowce

Śródmieście,Gdańsk

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy wynajmu długookresowego apartamentów typu "studio" oraz samodzielnych kawalerek dwu lub trzy osobowych. Preferowany wynajem dla firm lub osób pracujących. Wystawiamy faktury vat! "plowce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, słoneczne, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie: sypialnia + salon z aneksem kuchennym w 3 piętrowym budynku. Przydomowy zielony ogródek o powierzchni 18 m2, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Płowce

Śródmieście,Gdańsk

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 20m2 trzy lub czteroosobowy z dostępem do kuchni, jadalni, łazienki z prysznicem oraz wc. Balkon, taras i ogród to dodatkowe atrakcje. Możliwość dostosowania - umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

1 450 zł67 m² 21,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne, duże mieszkanie w pięknej okolicy w starej Oliwie. Słoneczne, okna od strony wschodniej, zachodniej i południowej. Duży balkon (10 m2) od strony południowej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk oliwa(osiedle Młodych) 70m2.Parter domku jednorodzinnego,osobne wejście.Pokoje 34m2 i 18m2,kuchnia,łazienka,przedpokój.Całkowicie umeblowane i wyposażone.Idealne na pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Wrzeszcz,Gdańsk

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja Gdańsk-wrzeszcz. Świetnie skomunikowana z całą aglomeracją trójmiejską. Bardzo blisko tramwaj, autobus, politechnika, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różany Stok

Karczemki,Gdańsk

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane,5-minut do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55 m2, środkowe, dwustronne o ekspozycji wschód - zachód. Pokój dzienny (salon 20m2) + aneks kuchenny (9m2) od strony zachodniej o łącznej pow. 29m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Kawalerkę 40m2 (pokój+kuchnia+łazienka) blisko centrum. Mieszkanie jest położone w zabytkowej kamienicy będącą pałacykiem po wdowie Uphagena z 1802r. Kawalerka jest umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

1 295 zł38 m² 34,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nowa kawalerka z miejscem garażowym Kawalerka w nowym budownictwie z miejscem w hali garażowej, niedaleko morza. Jasny parter z ogródkiem i piwnicą. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

248 000 zł50 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokal składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, garderoby, sypialni, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na taras (wyłożony gresem) i zagospodarowany, ogródek (o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowe, dwu pokojowe mieszkanie (parter) z osobną kuchnią, z łazienką o łącznej pow. 39 m2. znajduje się w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie Muzeum Narodowego, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hermesa

Osowa,Gdańsk

430 000 zł87 m² 4 942,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ładne, duże mieszkanie w Gdańsku Osowej w budynku 7-rodzinnym, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Położenie płd. zach - pn. wsch., w salonie słońce aż do wieczora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Aniołki,Gdańsk

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m2: salon i mniejszy pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia, kuchnia i łazienka od wschodu z widokiem na garaż i ogródek, funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chłopska

Jelitkowo,Gdańsk

850 000 zł146 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży komfortowy i elegancki, w pełni wyposażony apartament, w prestiżowej inwestycji z 2001 roku. Kameralny, 2 piętrowy budynek położony na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe (62m2 - 22/14/13m2) w centrum Gdańska. Przedpokój - centralny (niezależne wejście do każdego pomieszczenia), kuchnia wyposażona, łazienka razem z wc. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

265 000 zł59 m² 4 483,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 59,1m2. 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym 24m2, dwie sypialnie 12m2 i 8m2. Przedpokój ok. 9,5 m2 oraz łazienka ok. 5,5 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Kokoszki,Gdańsk

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu mieszkanie na kameralnym, bardzo spokojnym i młodym osiedlu Słonecznym w dzielnicy miasta Gdańsk Kokoszki. Jest to idealne mieszkanie dla osób ceniących spokój i chęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Osobne mieszkanie w domku na przymorzu. Świeżo po remoncie, ciekawie zaprojektowane. Dwie kondygnacje. (piętro + dwupokojowe poddasze mieszkalne) Duża łazienka i w pełni umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

centrum, blisko przystanku autobusowego, tramwajowego, kolejowego. Media w czynszu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni i łazienki. Obudowany/oszklony duży balkon to niejako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilotów

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56m na Zaspie. Świetna lokalizacja, w pobliżu bloku przystanek autobusowy, tramwajowy, niedaleko etc. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Dom o powierzchni 220m2 w Gdańsku-Osowej sprzedam. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, garażu, kotłowni, pomieszczenia gospodarczego. Dom całkowicie wykończony, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Wałowy

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł76 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Centrum. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje (18m, 16 m, 12m) z czego dwa są dwuosobowe, widna kuchnia (10m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie zakupione od dewelopera z własnym ogródkiem. Mieszkanie nowocześnie urządzone, umeblowane, pcv, panele, rtv, agd. Blok oddany do użytku w czerwcu 2012r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij