dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

750 000 zł33 m² 22 658,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości - Gdańsk, centrum miasta Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w samym sercu Gdańska, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

567 890 zł52 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 3 pokojowe dwustronne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy w sercu Wrzeszcza, w okolicy Galerii Metropolia. Lokal do odświeżenia. 2 piwnice. Kameralne sąsiedztwo. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

409 000 zł29 m² 14 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni łącznej 28,64 m2 usytuowane w dzielnicy Łostowice, ul. Wielkopolska, deweloper Robyg. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Habenda ul. Wielkopolska I Jasne i przestronne mieszkanie, 2 pokoje w trzy piętrowym budynku I Parking + komórka I Wyjątkowa lokalizacja I Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

689 000 zł44 m² 15 659,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w rewelacyjnej lokalizacji Gdańska! Blisko morze i nadmorskie tereny rekreacyjne, komunikacja miejska, przedszkola, szkoły, centra handlowe, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

470 000 zł28 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 1 minut do tramwaju, autobusu i 10 min pieszo do stacji skm - Centrum Wrzeszcza - Idealne pod inwestycję - Doskonała lokalizacja - Pełna własność, brak wpisów w kw - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

689 000 zł63 m² 10 919,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja do 17.02.2025 r. Gotowe do zamieszkania - idealne dla rodziny lub na wynajem. Trzypokojowe z oddzielną kuchnią - istnieje możliwość aranżacji salonu z aneksem kuchennym i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

689 999 zł76 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Życzliwa

Jasień,Gdańsk

1 630 000 zł94 m² 17 266,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowo stylowe i przestronne mieszkanie, wykończone w najwyższym standardzie na nowym osiedlu Przystań Jasień. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

669 000 zł55 m² 12 075,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela (brak prowizji) mieszkanie przy ulicy Szarej w Gdańsku. W pełni rozkładowe, dwustronne, 3pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

660 000 zł33 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Orunia Górna,Gdańsk

799 999 zł63 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, orunia Górna, 63 m , 3 pokoje Dzień dobry, na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością informujemy, że na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, letnicy. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybołowców

Nowy Port,Gdańsk

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis Zapraszam do wyjątkowej kawalerki w Nowym Porcie, idealnej zarówno dla par, jak pod wynajem krótkoterminowy! Mieszkanie o powierzchni 33,5 m to połączenie nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

550 000 zł32 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 32 m - cicha i spokojna lokalizacja, blisko uczelni, sklepów. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hausbrandta

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 199 999 zł75 m² 16 021 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż | Nowoczesne osiedle | 3 sypialnie | Dwa balkony Wstęp Przestronne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Aniołki,Gdańsk

2 000 000 zł94 m² 21 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Oferuję gotowca inwestycyjnego w centrum Gdańska! Mieszkanie o powierzchni 94m2 w dzielnicy Gdańsk Aniołki. Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 2,5km od fontanny Neptuna. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

789 000 zł66 m² 11 985,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ujeścisko,Gdańsk

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie do swobodnej aranżacji w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wymaga wykończenia, ale ze względu na bardzo dobry układ ścian nośnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kowale,Gdańsk

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

**nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - idealne dla rodziny lub pary!** ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni **65 m **,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe na Lawendowym Wzgórzu w wysokim standardzie. Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m , zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórze w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Mariacka,Gdańsk

890 000 zł23 m² 39 345,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży prezentujemy apartament typu studio na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Apartament znajduje się na szóstym piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

769 000 zł52 m² 14 686,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta biura The House Nieruchomości. Odkryj nowy wymiar komfortu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego gotowiec inwestycyjny, idealna lokata pracującego kapitału Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wejhera w Gdańsku. Obecnie jest wynajmowane na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł98 m² 7 096,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - bezpośrednio z terenu wspólnoty wchodzisz do parku - prestiżowa lokalizacja - zaledwie 10 minut pieszo do tętniącego życiem miejskim Wrzeszcza - bliskość terenów zielonych z terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

790 000 zł63 m² 12 599,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Jasień,Gdańsk

622 000 zł40 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze,Gdańsk

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wyobrażasz sobie codzienne spacery na plażę i życie w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Gdańsku? To dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ulicy Morelowej w dzielnicy Gdańsk-Jasień, tuż obok osiedla Lawendowe Wzgórze. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene

Orunia Górna,Gdańsk

690 000 zł64 m² 10 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego, 3-pokojowego mieszkania na Oruni Górnej? Idealnie trafiłeś! atuty: -dwustronna ekspozycja okien, -wyposażone całe mieszkanie do wprowadzenia się, -dobrze skomunikowane, -bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Główne Miasto,Gdańsk

650 000 zł48 m² 13 609,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - osobna kuchnia - doskonała inwestycja pod wynajem, lub do zamieszkania dla pary lub singla - fantastyczna lokalizacja, nieopodal najbardziej znanych Gdańskich ulic: długiej i Mariackiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Kościuszkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Firma Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Powstania Kościuszkowskiego w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo. Mieszkanie stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

1 001 120 zł84 m² 11 899,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeden Z ostatnich lokali W inwestycji, gotowy do odbioru bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

769 000 zł52 m² 14 686,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 799 000 zł86 m² 20 797,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, świetnie wykończonego mieszkania Z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu? atuty: - kameralna, niska zabudowa z dala od zgiełku miasta, a pozostając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

421 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez Księgi Wieczystej. Sprzedaż gotówkowa. Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 33,7 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna funkcjonsana kawalerka dla pary lub singla w przyjemnej okolicy swietnie skomunikowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - 2 minuty do przystanku autobusowego; - 15 minut pieszo do parku Reagana - 25 minut do plaży oraz mola w Brzeźnie - 20 minut pieszo do stacji skm - 25 minut Uniwersytet Gdański lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 68 m2, drugie piętro, budynek z 2008 r., osiedle strzeżone. Świeżo odmalowane. 2 sypialnie, duży pokój, kuchnia, garderoba, 1 łazienka (prysznic i wc), 1 wc, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - budynek otoczony licznymi terenami zielonymi, - do wprowadzenia, - idealne pod.