dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 284 ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m na 2 piętrze przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Atuty: - świetna lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy lokal o powierzchni 29 m2, wykończony w awangardowym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem sklejki. Gwarantujemy niepowtarzalny design! Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,17 m² 13 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł48,20 m² 14 232,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja cicha strona Zaspy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych dzielnic Gdańska. Mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 5D to propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł35 m² 14 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny. W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia! lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nadmorskiej części Gdańska, zaledwie 5 minut spacerem od plaży? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia się, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,70 m² 23 037,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu Gdańska Oliwy - wysoki standard, garaż, ogródek, dwie piwnice. Na sprzedaż oferuję eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

453 900 zł35,70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | osiedle pastelowe | gdańsk południe Szukasz nowego mieszkania dostępnego od zaraz z własnym ogródkiem, nowoczesnym osiedlem i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

475 640 zł25,85 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z pcc Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony - meble.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Śródmieściu. Atuty: w bliskiej okolicy: - starówka, - zielone miejsca, - infrastruktura handlowo-usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46 m² 11 065,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem. Atuty doskonała lokalizacja, 700m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone W wysokim standardzie mieszkanie 2- pokojowe blisko pętli tramwajowej przy alei havla opis nieruchomości: lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym 30 m2 sypialni 11 m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olivia Business Dwa osobne pokoje i osobna kuchnia Mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w prestiżowej inwestycji Albatros Towers. Lokal o powierzchni 45 mkw. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 186 zł71 m² 24 904,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,50 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Gdańsk Brzeźno. Doskonała lokalizacja, 200 m od plaży, mieszkanie po remoncie. Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania, które po prostu mają duszę. Takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce z historią, ale i z przyszłością. Na ulicy Jana z Kolna, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł61 m² 26 557,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja mieszkanie opis Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie gotowe do zakupu. Ekspozycja południowo-zachodina. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł86,20 m² 19 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Osiedle Jelitkowski Dwór na Gdańskim Prymorzu to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 213 zł64,82 m² 41 040 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

740 890 zł51,26 m² 14 453,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz. Opis mieszkania Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku, to propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35 m² 25 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze! Samo Centrum Gdańska! lokalizacja: top of the top Mieszkanie położone jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł46,50 m² 16 881,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ta nieruchomość to zarówno inwestycyjny strzał.

Szczegóły ogłoszenia

997 600 zł58 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare miasto - widok na halę targową podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 (stare Miasto) - Powierzchnia: 58 m - Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,40 m² 12 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania gwarantującego komfort i ciszę w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 549 zł72,27 m² 14 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Okazja! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska. Nowa inwestycja, mieszkanie gotowe do odbioru, bez pcc, bez prowizji. Zadzwoń lub napisz - prześlę szczegóły oraz inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,51 m² 16 555,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (II piętro) o powierzchni 46,51 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsk niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł67,10 m² 12 205,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie płąci prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Zaspie, położone w spokojnej, wewnętrznej części ul. Dywizjonu 303 - z dala od hałasu, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł55 m² 17 218,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Józefa Wassowskiego 10C w Gdańsku (wrzeszcz Górny), na 2. piętrze. Ulica jest ślepa, więc wjeżdżają tu.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł55,60 m² 12 320,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej na gdańskim Ujeścisku. To.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł26 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! kawalerka W gdańsku - orunii, świetna lokalizacja | duży potencjał! 500 mertów do skm! lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: absolutnie topowa lokalizacja - Stare Miasto w Gdańsku, bezpośrednia linia Motławy; widok na Motławę z okien mieszkania; zadbana, odrestaurowana kamienica; mieszkanie po generalnym.