dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 48,2 m2 na Zaspie przy ul. Startowej. Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealna lokalizacja w pobliżu sklepy, przedszkola, szkoły itd. Jeżeli zainteresowała Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

495 000 zł41 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m2 przy ul. Dąbka, dzielnica Gdańsk Ujeścisko-Łostowice. Mieszkanie zostało oddane do użytku w 2018r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Główne Miasto,Gdańsk

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta. Bardzo duże dwupokojowe nowe mieszkanie 55 m2 w samym centrum Starego Miasta, w pięknej kamienicy z lat 80 wyposażonej w monitoring wideodomofon bramę wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

550 000 zł52 m² 10 663 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie dla trzyosobowej rodziny w świetnej lokalizacji - Gdańsk Maćkowy! 51,58,m2/ 3 pokoje/ Gdańsk ul. Kazimierza Wielkiego/ Wysoki standard wykończenia Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Żabianka,Gdańsk

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2, położne w świetnej lokalizacji w Gdańsku Żabiance. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balkon, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

515 000 zł49 m² 10 525,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Nowe Mieszkanie przy ulicy Niepołomickiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: salonu - 20.20 m2 Sypialni - 10,96 m2 Łazienki - 4,15 m2 Przedpokoju - 3,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

499 000 zł48 m² 10 461,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 47,7 m2 położone na 1 piętrze w 4 piętrowym. Stan prawny spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe mieszkanie (46m2) położone na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku (falowiec) w dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Spółdzielcze prawo do lokalu bez Księgi Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kowale

Kowale,Gdańsk

580 000 zł70 m² 8 238,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jankowo gdańskie Obiektem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdując się w Jankowie Gdańskim. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym bloku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 51,5m2 (użytkowa 41m2). Lokal usytuowany jest na poddaszu, na 3 kondygnacji. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Stare Miasto,Gdańsk

859 999 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Gdańska, jako inwestycja na wynajem lub Second Home? Ta oferta jest dla ciebie! atuty: - mieszkanie wyremontowane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze Na sprzedaż słoneczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Mieszczące się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł43 m² 20 907 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje w sercu Starówki Gdańskiej! Piękne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Piwnej blisko Bazyliki Mariackiej! Najbardziej prestiżowy adres w Gdańsku, ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

471 500 zł62 m² 7 656,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58 m2 znajdujące się na III piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego mieszkania, na parterze, w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - komfortowy rozkład, - bliskość terenów zielonych, - winda w budynku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarżyńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2 | Taras 15m2 | Czwarte piętro | Winda Atuty : Wygodne mieszkanie z dużym tarasem. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrzeszcz Górny

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

355 000 zł30 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 30 mkw w kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcz! Świetna lokalizacja! Dobra inwestycja! Pewny wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

428 000 zł24 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kup i wynajmij za minimum 2000 pln + opłaty. Na sprzedaż gotowa do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych, przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 24mkw zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

779 000 zł130 m² 5 992,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie na Jasieniu. Wykończone w wysokim standardzie oraz w dobrym stanie. W tym roku były wymieniane podłogi, okna połaciowe, drzwi na górze (nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie w porządnej dzielnicy Przymorze! Mieszkanie o powierzchni 45m2 usytuowane jest trzecim na piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

638 000 zł56 m² 11 342,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk siedlce Na sprzedaż nieruchomość o łacznej powierzchni 58m2, znajdująca się w dzielnicy Siedlce w Gdańsku, o usytuowane w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

350 000 zł35 m² 10 115,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo blisko centrum, dwupokojowe, zlokalizowane na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Lokal o powierzchni 34,60m2 na,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 057 000 zł67 m² 15 776,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego apartamentu w świetnie skomunikowanej lokalizacji Wrzeszcz? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - prywatne miejsce w hali garażowej, - 100m od komunikacji miejskiej; - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy al. Grunwaldzkiej. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, restauracje, banki, poczta, a w odległości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

389 000 zł31 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie blisko morza, dwupokojowe, zlokalizowane na piętrze w budynku z windą. Gdańsk - Żabianka. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Wokoło bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż apartament podzielony na 2 mieszkania w samym sercu Śródmieścia znajdujące się na parterze w 6 piętrowym bloku z 2017 roku - deweloper deklop. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

489 000 zł46 m² 10 744,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na terenie inwestycji z 2017 roku wybudowanej przez dewelopera Robyg. Inwestycja: osiedle jest ładnie zagospodarowane. Znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohomolca

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Super lokata kapitału Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się we Wrzeszczu przy ul .F.Bohomolca na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż całkowicie nowe, oryginalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, położone w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. Mieszkanie jest świeżo wykończone, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

469 000 zł42 m² 11 247 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk suchanino Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w IV-piętrowym bloku z dwustronną ekspozycją okien. Blisko do centrum, dogodny dojazd do każdej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum starego i urokliwego Wrzeszcza. Atuty: - cicha, spokojna okolica - Przestronna piwnica - Ogólnodostępne miejsca parkingowe - 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

760 000 zł69 m² 11 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: parterowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Ujeścisko). Dokładny rozkład poniżej: - przestronny salon (21m2), sufit podwieszany, listwy led, - 2 sypialnie (10 m2 i 11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

585 000 zł51 m² 11 556,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe własnościowe mieszkanie położone na skraju dzielnic: oliwy i Żabianki. Mieszkanie o powierzchni 50,62 m2 w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyokopowa

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Odrestaurowane murale Kamienic Dolnego Miasta ,bezpośrednie sąsiedztwo jakże urokliwej i najmodniejszej obecnie części Gdańska - Wyspy Spichrzów - nabrzeże Nowej Motławy - miejsce wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

356 000 zł35 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaspa,Gdańsk

789 000 zł67 m² 11 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane w Gdańsku - Zaspa. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - W pobliżu 3 zielone parki. - świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdańsk

507 000 zł35 m² 14 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż oferujemy kawalerkę znajdującą się w z centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum pod inwestycje! nadaje się dla rodziny jak I pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

470 000 zł56 m² 8 374,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo dobra lokalizacja - Spokojna okolica - Pełne zaplecze handlowo-usługowe - Mieszkanie wolne od zaraz - Idealne pod inwestycję, jak i dla rodziny mieszkanie: o powierzchni 56,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, przy ul. Morelowej, os. Jabłoniowa, gdańsk Jasień. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ok. 20m2 - 2 sypialnie 8,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

429 000 zł35 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Z dobrym dojazdem do centrum? - ta oferta jest idealna dla ciebie! atuty: - jasne mieszkanie - Pełne zaplecze handlowo-usługowe (w najbliższej okolicy sklepy Merkus, LIDL,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament zlokalizowany na Nowym Osiedlu Kwartał Uniwersytecki z całodobową ochronną, monitoringiem i wewnętrznym Patio. Kompletnie wyposażony i umeblowany w wysokim.