dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

900 000 zł85 m² 10 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz 4-pokojowego rodzinnego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowocześnie urządzone, - jasne i przestronne, - spokojna okolica, - świetna komunikacja. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

420 000 zł51 m² 8 203 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** *** Jasne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze w budynku w Gdańsku Łostowice przy ulicy Hokejowej na Osiedlu Hokejowa II. Budynek trzypiętrowy z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

899 000 zł80 m² 11 231,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztero pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Morena o powierzchn i 80,04m2 na ul. Czesława Miłosza. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze, przeznaczony dla max. 4 osób składa się z pokoju , pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest piwnica, strych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

542 500 zł56 m² 9 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,08m2 znajdujące się na parterze z ogródkiem w budynku 4 piętrowym Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Stogi,Gdańsk

329 000 zł36 m² 9 267,61 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: dwupokojowe mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk- stogi. Do centrum można dostać się zarówno tramwajem (3,5,8,9) jak i autobusem (111, 162, 127).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

406 208 zł48 m² 8 531,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,61 m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym (z windą) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

297 118 zł28 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w sprzedaży! Osiedle Ambro to nowoczesna inwestycja, która powstanie przy ul. Świętokrzyskiej w gdańskich Łostowicach. Projekt obejmuje trzy budynki wielorodzinne z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

528 000 zł36 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta bez prowizji Centrum Gdańska 2 pokoje po remoncie lokalizacja Śródmieście Gdańska, tuż przy Marinie nad Motławą. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest urokliwe Stare Miasto oddalone zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wałowa

Młode Miasto,Gdańsk

585 000 zł31 m² 18 786 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie do zamieszkania lub dalszego wynajmu lokalizacja ul. Wałowa - Śródmieście Gdańska w pobliżu galegia Madison, 10 min pieszo dworzec pkp, 15 min pieszo do Neptuna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełm,Gdańsk

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Chełmie, o powierzchni 50 m2, na którą składają się następujące pomieszczenia: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój - zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,Gdańsk

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ulicy Tytusa Chałubińskiego w Gdańsku, dzielnica Chełm. Mieszkanie narożne. Spółdzielcze prawo własnościowe bez księgi wieczystej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

443 000 zł62 m² 7 193,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 61,58m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bliska

Nowy Port,Gdańsk

359 000 zł35 m² 10 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie W odnnowionej kamienicy, dwupokojowe, zlokalizowane na parterze w budynku 4 piętrowym. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Wokoło bardzo dużo ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka na spokojnym osiedlu, przy ul. Zeusa w Osowej. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze trzypiętrowego bloku oddanego do użytku w 2012r. Łączna powierzchnia to 33,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk jasień Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje mieszkanie o powierzchni 51,9 m2. Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze, 2 piętrowego budynku z 2012 roku. Lokal wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Wrzeszcz,Gdańsk

546 000 zł45 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na parterze w kamienicy, która mieści się w zrewitalizowanej części gdańskiego Wrzeszcza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

589 999 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 duże pokoje z osobną kuchnią blisko centrum. Lokal mieszkalny z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym ze względu na korzystny rozkład pomieszczeń oraz świetną lokalizację! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

378 469 zł42 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,59 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym (bez windy) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

399 000 zł38 m² 10 417,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie Z bardzo dobrą komunikacją, dwupokojowe, zlokalizowane na 8 piętrze w budynku z windą. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Wokoło bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

595 680 zł47 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,72m2 znajdujące się na parterze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

579 900 zł66 m² 8 786,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy?- trafiłeś idealnie! atuty: - bardzo kameralna okolica, - mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych, - doskonały układ pomieszczeń, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Reja

Wrzeszcz,Gdańsk

295 000 zł20 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie posiada wysoki potencjał inwestycyjny ze względu na lokalizację (przy ul. Hallera) oraz niezależny układ pomieszczeń w tym osobną kuchnię! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

384 000 zł53 m² 7 282,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

470 719 zł49 m² 9 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w sprzedaży! Dwa pokoje z garderobą na 1 piętrze 49,29m2 w cenie 470 719 zł Osiedle Ambro to nowoczesna inwestycja, która powstanie przy ul. Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

362 000 zł35 m² 10 429,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,71m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

450 649 zł54 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,97m2 znajdujące się na parterze w budynku 5 piętrowym (budynek z windą) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 000 zł70 m² 9 943 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty: - forma własności umożliwiająca zakup obcokrajowcom (spółdzielcze prawo z kw), - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - 4 oddzielne pokoje, - nieruchomość świetnie skomunikowana, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

380 500 zł36 m² 10 575,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,98m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełm,Gdańsk

489 000 zł45 m² 10 981,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdańsk chełm. Duży balkon Z przyjemnością prezentuję słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Chełm. Nieruchomość znajduje się w bloku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

591 000 zł61 m² 9 755,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,58m2 znajdujące się na parterze z ogródkiem w budynku 4 piętrowym Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

720 000 zł47 m² 15 212,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wspaniała nieruchomość W doskonale skomunikowanej części gdańska W dzielnicy przymorze atuty nieruchomości : Świetna lokalizacja inwestycji - Przymorze - najatrakcyjniejsza dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

755 000 zł74 m² 10 146,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestrzeń, dwa poziomy (dzienna/sypialna) i dwa spore balkony. 74,41 m2 i bardzo niski czynsz. Dwustronne mieszkanie, położone na os. Zielone III dewelopera Dekpol mieści się na III/IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz przestronnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw atuty: - przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

329 367 zł37 m² 8 894,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,03m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym (bez windy) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

633 000 zł61 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.99 m2, przy ul. Lawendowe Wzgórze usytuowane na ostatnim 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

314 000 zł35 m² 8 938,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,13 m2 znajdujące się na parterze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

699 000 zł44 m² 15 736,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w Brzeźnie. To osiedle, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum. Lokalizacja W pobliżu molo w Brzeźnie, park Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

664 387 zł54 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,28m2 znajdujące się na IV piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

339 000 zł30 m² 11 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie: kawalerka Z potencjałem inwestycyjnym, mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku 3 piętrowym z cegły. Plany odświeżenia elewacji oraz klatki schodowej. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Chełm,Gdańsk

345 295 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,93m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 5 piętrowym (budynek z windą) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie.