dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolonia Zręby

Siedlce,Gdańsk

629 000 zł61 m² 10 379,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe, własnościowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w bloku wzniesionym w niskiej zabudowie, a który zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

625 000 zł66 m² 9 412,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m2 I Budynek z 2011 roku przy ulicy Jabłoniowej - Jasień I 3 pokoje I 4 Piętro, winda I Balkon I Miejsce parkingowe. Atuty :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w budynku wzniesionym w wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowy Stok

Kokoszki,Gdańsk

450 000 zł44 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,50 m2 I III piętro w czterokondygnacyjnym bloku z 2010 roku z windą. Z dala od zgiełku miasta, osiedle wkomponowane w istniejącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 40,8m2, przy ul. Jaglanej w samym centrum Gdańska, idealny pod inwestycję! W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym 20,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

449 000 zł53 m² 8 519,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie położone na gdańskich Stogach- miejscu zlokalizowanym niedaleko morza i najpiękniejszej, piaszczystej plaży w Gdańsku. Nadmorskie tereny zielone oraz rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł61 m² 8 972,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gdańskiej Moreny, oddalone od ruchliwych ulic. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, której niewątpliwą zaletą są wszystkie niezależne pomieszczenia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

359 000 zł34 m² 10 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mieszkania na ul. Niepołomickiej 34.14m2 Atuty: - ogródek około 29.75 m2 - miejsce postojowe w hali garażowej - komórka lokatorska 4,5m2 - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chełm

Chełm,Gdańsk

337 000 zł26 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest kawalerka znajdująca się w dzielnicy Chełm, w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

629 000 zł62 m² 10 168,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: lokal składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, pomieszczenia gospodarczego/garderoby (możliwość zrobienia drugiej łazienki) i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

590 000 zł43 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku oddanym do użytku w 2014 roku. Budynek, w którym usytuowane jest mieszkanie cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mściwoja II

Oliwa,Gdańsk

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w najbardziej pożądanej turystycznej dzielnicy w oliwie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze IV-piętrowowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Siedlce,Gdańsk

639 000 zł56 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku, która zlokalizowana jest na gdańskiej dzielnicy Siedlce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, przy ul. Hokejowej, gdańsk Łostowice. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hausbrandta

Słoneczna Morena,Gdańsk

652 250 zł51 m² 12 694,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - miejsce w hali garażowej - komórka lokatorska - nowe budownictwo - 5 minut do Galerii Morena - 5 minut do przystanku tramwajowego i autobusowego - nowoczesne wykończenie mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Gdańsk

471 000 zł27 m² 17 164,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja I Sienna Grobla I Studio z wydzieloną strefą sypialni I Wykończone w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia! Bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

469 000 zł38 m² 12 374,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania w samym sercu Gdańska. Lokal znajduje się w ceglanym, czteropiętrowym bloku z 1955r. Blok został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Gdańska lokalizacja Nieruchomość znajduje się w prestiżowej dzielnicy Gdańska, tuż przy Marinie nad Motławą. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 przy ulicy Jagiellońskiej na Przymorzu W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na loggię, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do plaży - Świetna inwestycja pod wynajem długo/krótkoterminowy - 10 minut pieszo do Parku Regana - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę słonecznego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46m2. Lokal jest usytuowany na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

535 731 zł58 m² 9 296,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,63 m2, z ekspozycją zapewniającą słońce na początku dnia. Salon z aneksem kuchennym (24,70 m2) posiada wyjście na balkon o powierzchni 6,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

870 000 zł55 m² 15 803,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prestiżowa inwestycja dewelopera atal - Baltica Towers powstała w wyjątkowo ekskluzywnej dzielnicy Gdańska - Brzeźnie. Niewielka odległość od piaszczystej plaży, gdyż zaledwie 800 m2 oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pod klucz, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie 5 min. spacerem od plaży w Gdańsku Jelitkowie. Mieszkanie przeszło generalny remont, wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

599 000 zł42 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: - pełna baza handlowo- usługowa - budynek z cichobieżną windą - doskonała lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej - ogródek mieszkanie: przestronne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe, 63 m z dużym ogródkiem blisko morza. Budynek: czteropiętrowy, wybudowany w 1987 r., przeszedł generalny remont, ocieplony, wymienione piony, odnowiona elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w prestiżowej dzielnicy Gdańsk-Przymorze atuty: * 100 m do przystanku autobusowego; * 300 m do przystanku tramwajowego; * 800 m do Parku Reagana; * 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament Central Park, gdańsk Piecki Migowo I Dwie windy I 2 pokoje, 50 m2 I Jasne wnętrza I Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dla kogo? To mieszkanie przypadnie do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jasień,Gdańsk

369 000 zł31 m² 12 019,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetne na start dla pary/singla. Do wejścia od zaraz! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Sprzedaż prawie z całym wyposażeniem! Położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji w najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

365 000 zł46 m² 7 965,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą wyjątkową ofertę: kameralna Inwestycja- jedynie 20 mieszkań w niskiej zabudowie. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

849 000 zł73 m² 11 630,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości. Słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 73 m2 zlokalizowane w najprzyjemniejszej do mieszkania dzielnicy Gdańska Morenie. Budynek z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

415 000 zł59 m² 6 980,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży oferuję funkcjonalne i kompaktowe mieszkanie (59,45m2) położone w drugiej linii zabudowy ulicy Trakt Świętego Wojciecha, blisko centrum Gdańska. Mieszkanie narożne, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

429 000 zł43 m² 9 948,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, przy ul. Hoża, gdańsk Stogi. W jego skład wchodzą: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

479 000 zł50 m² 9 522,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zalety nieruchomości: - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza ue, bez pozwolenia, również na kredyt hipoteczny - Wysoki Parter - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego - 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

490 000 zł38 m² 12 823,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z windą z 2018 roku, zlokalizowane w Gdańsku na Morenie przy ul. Rakoczego. Mieszkanie usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Ołowianka,Gdańsk

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do starówki - 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego - Widok na Motławę z balkonu - Idealny stan mieszkania, wysoki standard wykończeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orunia Górna

Orunia Górna,Gdańsk

415 000 zł40 m² 10 506,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przed Państwem nieruchomość zadbana, dwupokojowa znajdująca się w dzielnicy Orunia Górna- gdańsk Południe, o łącznej powierzchni 39,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzeci piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świrskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł55 m² 10 474 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - gotowe do wejścia - bardzo cicha i spokojna okolica - osiedle zadbane i strzeżone - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - wysoki standard - dużo miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

420 000 zł35 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawiera: mieszkanie W bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dwupokojowe, zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja wyśrodkowana między centrum a morzem, co jest dużym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij