dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe położone W pobliżu gdańskiej starówki. Bliskość Motławy, terenów zielonych, zabytkowych fortyfikacji. Mieszkanie składa się z: dużego salonu połączonego barem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

180 000 zł37 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa oferta! Dwu - pokojowe mieszkanie na I piętrze. Widna kuchnia 4m2 z zabudową meblową. Duży pokój o pow. 15m2, drugi pokój o pow. 9m2. Pokoje po remoncie. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

380 000 zł92 m² 4 135,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Przestronne stylowe mieszkanie 4-pokojowe położone blisko gdańskiej starówki. Mieszkanie wschodnio-zachodnie po kapitalnym remoncie (w tym wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

230 000 zł56 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nowa, atrakcyjna cena. Słoneczne, zadbane mieszkanie położone W spokojnej dzielnicy gdańsk siedlce. Bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 600 zł59 m² 27,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na zdjęciach puste pokoje - właściciel je domebluje. Mieszkanie po kapitalnym remoncie o wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nowe instalacje. Ściany pomalowane na biało, w pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 350 zł59 m² 22,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie o wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nowe instalacje. Ściany pomalowane na biało, w pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia umeblowana, z kuchenką gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek w samym centrum Wrzeszcza , 10 min spacerem do Politechniki Gdańskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

360 000 zł67 m² 5 402,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 3 pokoje w gdańsku wrzeszczu. Mieszkanie w ładnej kamienicy (klatka czysta, dach częściowo po remoncie, wejście od ulicy i od podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, wygodnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe położone na nowym osiedlu na Jasieniu. Mieszkanie jasne, dobrze doświetlone, o czytelnym rozkładzie. Pokój dzienny połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orunia

Orunia,Gdańsk

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie atrakcyjne 2-pok.mieszkanie blisko centrum Gdanska(2-3 przystanki do starowki) Sprzedaz bez posrednikow! LOKALIZACJA: Gdańsk Orunia Górna ul. Perłowa. blisko centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

373 000 zł65 m² 5 738,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do rozmów i na prezentację. Nie pobieramy żadnej prowizji od klientów zainteresowanych naszą ofertą Mieszkanie w stanie deweloperskim - podwyższonym. Wykonana została nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długi Targ

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł52 m² 7 915,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 2-pokojowe mieszkanie (51,8 m2)w samym sercu Gdańskiej Starówki, w bardzo ładnej kamienicy przy ul. Długi Targ. Duże możliwości własnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł67 m² 6 706,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie bardzo urokliwe, posiada indywidualny, niepowtarzalny klimat. Wnętrza wykończone w stylu rustykalnym - ciemno brązowa stolarka drzwiowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow.54m2 Pokoje 22 i 11 m2 niezależne, mieszkanie po remoncie wymieniona stolarka okienna nowe okna pcv na podłogach parkiet, w kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przędzalnicza

Gdańsk,pomorskie

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) mieszkanie 2 pokojowe W sercu gdańskiej starówki, wykończone W wysokim standardzie - bardzo gustowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) bardzo ładne, w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie. Idealne dla pracowników firm, dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

1 200 zł56 m² 21,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Gdańsk Suchanino Wynajmę 3 pokojowe (56,12 m2), przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią ( z oknem) położone na osiedlu Suchanino. Budynek ocieplony, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

275 000 zł45 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Doskonała inwestycja na wynajem- istnieje możliwość zrobienia 2 niezależnych mieszkań (wg opisu poniżej) lub na własne potrzeby mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest umeblowane dla max.5 OSÓB .DOSKONALE SKOMUNIKOWANE(TRAMWAJ PRZY AL.HALLERA I AUTOBUS).TRZY ODRĘBNE POKOJE 22m2,11m2,8m2.KUCHNIA OTWARTA NA PRZEDPOKÓJ. Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

1 400 zł74 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! 2 pokojowe mieszkanie O pow. 73,5 m2 na wynajem. Nowa oferta! 2 pokojowe mieszkanie na os. Jasień na wynajem. Mieszkanie o pow. 73,5 m2 składające się z dwóch samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa oferta! mieszkanie na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, starannie wykończone - I piętro w budynku I piętrowym z poddaszem. Przestronne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Orunia,Gdańsk

55 000 000 zł101 m² 542 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym 2-klatkowym w Gdańsku na osiedlu Orunia Południe , należącym do Wspólnoty Mieszkaniowej "południowy stok IV".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie położone w ścisłym centrum - na jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Miasta. Wejście od ulicy, okna wychodzą tylko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Dolne

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwu-pokojowe o pow 49 m2 , mieszkanie czyste i zadbane,ściany gładzone cekolowane,w dużym pokoju parkiet, kuchnia duża i jasna. Mieszkanie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziana

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł35 m² 13 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Unikalna oferta - wyjątkowe mieszkanie na gdańskiej starówce Z widokiem na motławę I wyspę spichrzów. Mieszkanie dwustronne po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) przestronne mieszkanie W centrum gdańskiej starówce- piękne widoki na zabytki starego miasta. Odpowiednie dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Zaspę

Nowy Port,Gdańsk

265 000 zł94 m² 2 831,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie po częściowym remoncie wymienione drzwi wejściowe , łazienka po kapitalnym remoncie , okna pcv. Wysokość czynszu razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodziejska

Gdańsk,pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel). Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie położone W samym sercu gdańskiej starówki. OD zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Chełm,Gdańsk

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdańsk Chełm /os.Pogodne , cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni. Wokoło infrastruktura usługowo- handlowa , przystanek autobusowy i tramwajowy w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzygwiezdna

Osowa,Gdańsk

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe.Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon z aneksem kuchennym i mniejsza łazienka,na drugiej-dwie sypialnie oraz większa łazienka.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel). Wolne od zaraz. Mieszkanie odpowiednie maksymalnie dla pary lub 1 osoby, chętnie dla pracowników firm, studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orunia

Orunia,Gdańsk

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Gdańsk orunia południe , spokojna okolica , bardzo dobrze skomunikowana (przystanek autobusowy ok 2 min , niedaleko nowa pętla tramwajowa - autobusowa) , infrastruktura usługowo- handlowa przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

265 000 zł56 m² 4 723,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! 3 Pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Gdańsk Suchanino Sprzedam 3 pokojowe (56,12 m2), przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią ( z oknem) położone na osiedlu Suchanino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

900 zł34 m² 26,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i przytulne mieszkanie jednopokojowe na nowym osiedlu na wynajem. Wynajmę 1 pokojowe ( 34,12 m2) mieszkanie położone na nowym osiedlu w Gdańsku przy ulicy Leszczynowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

397 000 zł100 m² 3 970 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Piękne i bardzo klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu w Gdańsku Wrzeszczu. Kominek, drewniane belki, cisza i spokój w sercu miasta. w pobliżu park i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja w spokojnej i kameralnej dzielnicy Gdańska, bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska oraz obwodnicą trójmiejską. W pobliżu sklepy, apteka, przychodnia, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Brzeźno,Gdańsk

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Brzeźna- nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Kilka minut spacerkiem do plaży i mola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakoniczyn

Zakoniczyn,Gdańsk

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Gdańsk zako0niczyn , spokojna okolica na obrzeżach miasta. Zarazem bezpośredni dojazd do Centrum ok 15 km, autobusem do Pętli Łostowice /świętokrzyska 6 min. Liczne tereny rekreacyjne , zbiornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

230 000 zł51 m² 4 527,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! 2-pokojowe (50,8 m2), atrakcyjne, słoneczne i zadbane mieszkanie położone na I piętrze w dzielnicy Gdańsk Orunia Górna. Lokal składa się z dwóch pokoi (ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

379 000 zł130 m² 2 915,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-poziomowe, 3 pokojowe z łatwą aranżacją na 5 pokoi. I poziom ( 65 m2): salon (30,7m2) z wyjściem na balkon, panele, możliwość podziału na dwa pokoje, pokój (13,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel). OD zaraz. Bardzo ładny apartament położony W dzielnicy gdańsk przymorze. Dużo zielni, terenów rekreacyjnych.