dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Żabianka

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

679 000 zł44 m² 15 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Myślisz o zakupie mieszkania w Gdańsku w pasie nadmorskim? Szukasz czegoś w centrum miasta, a jednocześnie daleko od miejskiego zgiełku? Cenisz sobie komfort i spokój? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tekton property to najlepsze biuro nieruchomości W polsce wg konkursu lider nieruchomości otodom 2020. Znajdź nas w swoim mieście: gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, plac Dąbrowskiego 1/311 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego gotowiec inwestycyjny, idealna lokata pracującego kapitału Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wejhera w Gdańsku. Obecnie jest wynajmowane na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

827 000 zł68 m² 12 108,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu blisko morza. Doskonałe pod inwestycję. Lokal znajduje się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

920 000 zł67 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Żabianka Mieszkanie położne na osiedlu Gdańsk Żabianka w budownictwie z lat osiemdziesiątych przy ulicy Gospody w cichym spokojnym miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka Gdańsk - Żabianka. Do wynajmu Kawalerka po remoncie o powierzchni 29 m2. Na 4 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji Gdańsk-Żabianka. Mieszkanie składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

2 700 zł49 m² 55,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niedaleko morza! Wynajem długoterminowy- 12mc+ Dostępne od 1 lipca. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanym miejscu Żabianki- na Os. Młodych. W najbliższej okolicy znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gdańsk Żabianka na granicy z Sopotem w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym: - tramwaj - szybka kolej miejska do Sopotu, gdańska i Gdyni - 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnej kawalerki w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - piękny widok na zieleń, - niskie piętro, - świetna komunikacja, - bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

799 000 zł56 m² 14 191,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po remoncie generalnym w rewelacyjnej lokalizacji na Gdańskiej Żabiance. Nieruchomość Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

410 000 zł24 m² 17 299,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy Gdańska? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy kawalerkę o powierzchni 23,7 m , położoną na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja mieszkanie na sprzedaż! gdańsk-żabianka/oliwa Nieruchomość w świetnej lokalizacji - Gdańsk Żabianka w sąsiedztwie dzielnicy Oliwa i awfis. Około 3 min spacerem do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

529 000 zł32 m² 16 609,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacja | Blisko morza | ul. Wejhera | Dzielnica Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,85 m2 mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę Mieszkanie 45,8m2 w doskonałej lokalizacji. Wieża Leszka Białego - budynek na terenie zamkniętym, z monitoringiem i ochroną. Miejsce parkingowe! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

530 000 zł32 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie leży na 2 piętrze 4 piętrowego bloku i składa się z: przedpokoju, łazienki, kuchni, dużego pokoju oraz Sypialni. Przystanek tramwajowy linii 2,4,6,8 i autobusowy linii 227,148, n6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Nieruchomość ta jest doskonała inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy i idealne miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie bliskość morza oraz wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

499 000 zł37 m² 13 633,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedane! mieszkanie bez prowizji od kupującego! na sprzedaż, okazja, mieszkanie gdańsk - żabianka, 36,6M2, widok na morze, dostępne od zaraz, 2-pokoje, piwnica Na sprzedaż prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

489 000 zł31 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

484 000 zł31 m² 15 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niedrogie w utrzymaniu, słoneczne, bardzo ustawne mieszkanie 31m2 po niedawnym generalnym odświeżeniu, gotowe do zamieszkania. W zależności od potrzeb gotowe jest do aranżacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

494 000 zł37 m² 13 423,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta inwestycyjna lub dla rodziny żabianka ul pomorska 900m do plaży Widok na morze z balkonu! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w wieżowcu na 7 piętrze. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

479 000 zł31 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa oferta - łącząca komfort, świetną lokalizację i piękne widoki! Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 30,90m2, usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

3 150 zł48 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachwycające Trzypokojowe Mieszkanie z Widokiem na Morze do Wynajęcia na Gdańskiej Żabiance Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu pięknego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam.Mam przyjemność zaprezentować przestronną, bezpośrednio po remoncie kawalerkę na osiedlu Żabianka. Najem długoterminowy, mieszkanie idealne dla pary lub studenta, przyjazne również dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

687 000 zł43 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie, w idealnej lokalizacji, przy ul. Wejhera 9, na granicy gdańskiej Żabianki i Jelitkowa. Mieszkanie: 43m2, na które składają się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane!przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, korzystna inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane Przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2 m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

648 000 zł47 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, korzystna inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane Przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,3 m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

929 000 zł74 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy? atuty: - cicha i spokojna okolica - blisko komunikacji miejskiej (tramwaje, pkp, skm) - jedynie 2 mieszkania na piętrze - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż śliczna kawalerka przy ul. Subisława na Żabiance. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju i kuchni. (jest możliwość zaadoptowania kuchni na sypialnię a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

589 000 zł48 m² 12 374 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta inwestycyjna lub dla rodziny. Żabianka ul pomorska 900m do plaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w wieżowcu na 8 piętrze. Mieszkanie nie wymaga remontu, jest tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

667 000 zł47 m² 14 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje na 1 piętrze w bloku z windą przy ul. Pomorskiej. Powierzchnia mieszkania 47 m2, salon z kuchnią, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

590 000 zł42 m² 13 915,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania w atrakcyjnej, nadmorskiej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie dwustronne, - słoneczna ekspozycja, - bliskość do plaży, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! atuty: - przestronne i słoneczne, - świetnie skomunikowane, - piwnica, - 20 min od plaży, - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żabianka,Gdańsk

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości : - dla wynajmującego przewidziane 1 miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie czyste i zadbane - świetna lokalizacja - w pełni wyposażone Weź tylko swoje rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

619 000 zł48 m² 13 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1971 r., położone przy ul. Pomorskiej. Generalny remont przeprowadzony w 2000 roku łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

535 000 zł38 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest ok. 2 kilometry od morza i plaży w Jelitkowie. W najbliższej odległości znajduje się pełna infrastruktura (sklepy, restauracje, punkty usługowe, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, gdańsk Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym (przejściowy), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

535 000 zł37 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Pomorskiej na Żabiance. Mieszkanie składa się z: - salonu z małym balkonem, - otwartej kuchni, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

647 000 zł37 m² 17 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie na Gdańskiej Żabiance! -przeprowadzono kapitalny remont, wszystkie elementy w mieszkaniu zostały wymienione wraz z instalacją elektryczną.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij