dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Żabianka

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni 56,10m2 znajduje się w bloku na terenie gdańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "żabianka". Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Żabianka,Gdańsk

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, 42 m2 wraz z piwnicą., nad samym morzem w Gdańsku, na trzecim piętrze, bezpośrednio od właścicieli. Bez podatku pcc - sprzedawcą jest firma. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta dostępna W miocasa idealne mieszkanie na start lub pewna inwestycja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie o powierzchni 31mk2 położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

569 900 zł48 m² 11 872,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią po remoncie przy ulicy Wejhera na Żabiance! lokalizacja - na plażę Jelitkowo 1,2 km - do przystanków tramwajowych 270m - na ug 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy. Oferta przeznaczona dla osób pracujących. Власник не приймає дітей. Оренда на 6 або 12 місяців. Потрібна довідка з місця.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Żabianka,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję dwu pokojową kawalerkę znajdującą się w obszarze pasa nadmorskiego - w Jelitkowie przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie powierzchni mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

455 000 zł37 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo do plaży, - istnieje możliwość wynajęcia mieszkania (2400zł na rękę + opłaty) - 10 minut pieszo do stacji skm, - 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na Żabiance! Bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z: - 4 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

530 000 zł42 m² 12 559,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania pod wynajem blisko komunikacji I morza? atuty: - bardzo słoneczne mieszkanie - Otwarty układ z możliwością aranżacji - Widok na morze z kuchni oraz sypialni - Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na gdańskiej Żabiance, blisko morza, ulica Gospody. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu. Dwa oddzielne pokoje, salon z wyjściem na balkon i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja/okolica: mieszkanie znajduje się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu, świetnie skomunikowane z resztą Trójmiasta. Od najpopularniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

526 900 zł31 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie -przeprowadzono kapitalny remont, wszystkie elementy w mieszkaniu zostały wymienione wraz z instalacją elektryczną i hydrauliczną -aranżacja nowoczesna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

579 900 zł54 m² 10 738,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią. Mieszkanie z widokiem na morze, stadninę koni, ergoarenę, a z drugiej strony na las i częściowo na blok. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

609 000 zł57 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

580 000 zł56 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji. Zlokalizowane na granicy dwóch najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska (żabianki oraz Oliwy) i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, znajdującego się na osiedlu Żabianka, w bliskiej odległości do morza, ergo Areny oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej części Żabianki. Nieruchomość dzieli jedynie 700m od plaży a ok 500m od Parku jelitkowskiego i ok 300 do Parku Przymorze. Za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

450 000 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Żabianka na 2 piętrze w wieżowcu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

469 000 zł41 m² 11 523,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Masz podobne na sprzedaż Zadzwoń! Oferujemy kompleksową obsługę na dobrych warunkach. Mieszkanie 2 pokojowe Z super widokiem na zatokę oraz ergo arenę, idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

579 900 zł54 m² 10 839,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Gdańsk żabianka Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka o powierzchni 30,9 m2, znajdujące się na 3 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1973 roku. Lokal wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

469 000 zł41 m² 11 523,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w pożądanej lokalizacji - Gdańsk Żabianka. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Klatka schodowa przed remontem. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

415 000 zł36 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod wynajem blisko komunikacji I morza? atuty: - położenie 2 minuty od tramwaju - niski czynsz (ok. 400 zł) - przed budynkiem miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

599 999 zł63 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Продается 2-комнатная квартира в районе Żabianka на ул. Pomorska, 400 метров до пляжа Jelitkowo. Не требуется разрешение на.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

770 000 zł67 m² 11 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67m2 przy ulicy Subisława na Żabiance. Mieszkanie Mieszkanie jest usytuowane na 3. piętrze wysokiego bloku i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Idealna Inwestycja, wysoka Stopa Zwrotu! Mam do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie na drugim piętrze. 3 niezależne pokoje, łazienka z po mieszczeniem gospodarczym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż mieszkanie blisko plaży W jelitkowie! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie po częściowym remoncie. Lokal jasny, o wystawie wschodnio-południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

509 000 zł31 m² 16 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, pięknie wykończone z dbałością o najmniejszy detal. Zabudowa kuchenna jak i szafy zostały wykonane na wymiar przez stolarza. Mieszkanie: - pokój z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

385 000 zł26 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka Na sprzedaż oferujemy wyremontowaną słoneczną kawalerkę z ekspozycją okien od strony południowej, znajdującą się na 8 piętrze w wieżowcu się Gdańsku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

656 000 zł58 m² 11 310,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2, przy ul. Grunwaldzkiej, gdańsk Oliwa. W skład mieszkanie wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka - wc - balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

640 000 zł63 m² 10 159 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwo mieszkanie o powierzchni 41mkw na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska tj. na Żabiance. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

579 000 zł41 m² 14 156,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zalety nieruchomości: - 10 minut pieszo do plaży Jelitkowo, - z balkonu widok na morze, - 12 minut pieszo do stacji skm, - 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego - 15 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyprów

Żabianka,Gdańsk

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 na gdańskiej Żabiance, położonej blisko morza. Mieszkanie po generalnym remoncie, które składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 999 zł32 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc! Mieszkanie dla Ciebie Idealne dla pary lub jednej osoby, ceniącej sobie spokój oraz dobry dojazd do całego Trójmiasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

395 000 zł24 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłacznie u nas. Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękną kawalerkę położoną 800m od morza w dzielnicy Gdańsk Żabianka, ul. Orłowska 9c. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

499 999 zł36 m² 13 736,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na Zatokę Gdańską i morze zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Żabianka na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

527 000 zł31 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne 31 metrowe, 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Gospody w Gdańsku Żabiance. Nieruchomość znajduje się na 5-tym piętrze odnowionego bloku z nową.