dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Zakoniczyn,Gdańsk

599 000 zł52 m² 11 608,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie położone na 3. piętrze, o powierzchni 51,6 m . Nieruchomość: lokal składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czopowa

Śródmieście,Gdańsk

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowy, apartament w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku Stare Miasto w inwestycji Stara Winiarnia, zaledwie 150 m od Motławy. Lokalizacja: nieruchomości Stara Winiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

908 551 zł67 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie (67,46 m2) z balkonem (3,0 m2), położone na 2-gim piętrze w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

1 011 972 zł65 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone w centrum Gdańska - dzielnica Siedlce, przy ul. Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

739 000 zł62 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: trzy minuty pieszo do przystanku autobusowego, 15 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 499 000 zł79 m² 19 022,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: - niesamowity panoramiczny widok na zatokę gdańską, - z każdego pokoju widok na morze, - ochrona 24/7, monitoring, - 500 metrów do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - 15 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

6 800 zł83 m² 82,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

- zamieszkaj tam, gdzie bije serce gdańska - nowe, nigdy nie zamieszkałe 4 pokojowe mieszkanie W legendarnej lokalizacji. Prestiżowa lokalizacja To miejsce dla osób, które cenią wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł46 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 2600 Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro | piwnica Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

499 000 zł34 m² 14 646,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Łużycka

Chełm,Gdańsk

299 900 zł22 m² 13 631,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, w pełni wyposażony lokal 1-pokojowy z niezależnym wejściem w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokal: na sprzedaż kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dni Otwarte 14-15.04 Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI! GENIALNA LOKALIZACJA WE WRZESZCZU KILKA MINUT OD POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku. To, co robi różnicę już od wejścia: -dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

569 000 zł49 m² 11 683,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 48,70 m z piwnicą 2,70 m , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 499 999 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestorze, nie przegap okazji! Dni Otwarte 14-15.04 Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI! GENIALNA LOKALIZACJA WE WRZESZCZU KILKA MINUT OD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia,Gdańsk

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Okolica Mieszkanie w bloku przy ul. Perłowej w gdańskiej dzielnicy Orunia - niespełna 10 minut autobusem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 759 000 zł80 m² 21 987,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Możliwa zamiana na dwupokojowe mieszkanie po uzgodnieniu warunków. Na sprzedaż niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

3 499 zł63 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 28.03.2026 Funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie położone w rozwijającej się, zielonej części miasta. Lokal wykończony w spójnym, nowoczesnym stylu, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

640 000 zł49 m² 12 973,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w lubianej dzielnicy Gdańska, ujeścisko-Łostowice. Miejsce doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami, jak i całym Trójmiastem. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bulońska

Wrzeszcz,Gdańsk

398 400 zł28 m² 14 300,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja! pilne! 2 pokojowe słoneczne mieszkanie Z miejscem postojowym W cenie! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny komfort z bliskością terenów zielonych, a jednocześnie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1. piętro | Gdańsk Morena | Południowa ekspozycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, przy ul. Piecewskiej w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

529 000 zł42 m² 12 547,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w doskonałej lokalizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! To ustawne, trzypokojowe mieszkanie na Gdańskiej Przeróbce, które dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

789 000 zł44 m² 18 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Metraż: 43,50 m | Ogródek z tarasem 35,76 m l parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 795 000,00 pln do 1 380 675,00 pln, o powierzchniach od 37,74 m do 69,45 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej dzielnicy z doskonałym dojazdem do centrum? To dwupokojowe lokum o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

1 369 000 zł77 m² 17 710,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przyjazne rodzinie - Twoje 77 m Spokoju w Sercu Gdańska Szukasz miejsca, gdzie po intensywnym dniu w pracy przywita Cię szum drzew, a nie hałas tramwajów? Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

720 000 zł33 m² 21 595,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania - gdańsk letnica Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,34 m , zlokalizowane w nowoczesnym, niskim budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2pokojowe 40m2/ piecki migowo (morena) / gdańsk Wynajmę mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym plus sypialnia, w pełni umeblowane na 4 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

484 000 zł34 m² 14 443,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Do sprzedaży kawalerka w Gdańsku Siedlcach, po generalnym remoncie, wszystko nowe - gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Wyposażenie i standard: - całość po generalnym remoncie: nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu dzielnicy Przymorze z pięknym widokiem na Olivia Star i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mieszkanie: genialnie umeblowane 2 niezależne pokoje. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

4 200 zł48 m² 87,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - Nowa Letnica, gdańsk Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 47,80 m2, położony na dziewiątym piętrze nowego, siedemnastopiętrowego budynku.