dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 925 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, świeżo urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 1. piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest w pełni nowe, urządzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutną nowość na rynku: nowy, nigdy niezamieszkany apartament 40 m | klimatyzacja | balkon | Gdańsk Południe lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

549 600 zł63 m² 8 765,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

417 000 zł32 m² 12 910,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferta zarezerwowana do 27 kwietnia 2026r. Słoneczne 32m przy ul. Łódzkiej | Osobna garderoba | Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targ Rybny

Śródmieście,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w znakomitej lokalizacji Gdańsk Śródmieście. Obok Baszty Łabędź, w pobliżu Targu Rybnego. Kaucja 2400. Dla osoby niepalącej bez zwierząt. Dostępne od zaraz. Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 43 m | oddzielna kuchnia | parkiet dębowy | Przymorze Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Ujeścisko,Gdańsk

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z dużym balkonem, parkingiem I piwnicą, 10 minut od starego miasta! dostępne od zaraz - długoterminowo Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

999 000 zł76 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28m to wyjątkowa propozycja świeżo oddanym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Brętowo,Gdańsk

745 000 zł55 m² 13 582,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 54,85 m , położone na parterze budynku oddanego do użytkowania w 2025 roku. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 840 860 zł88 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie (87,66m2) z balkonem (2,56m2), położone na 3 oraz 4 piętrze w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

686 000 zł48 m² 14 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja cicha strona Zaspy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych dzielnic Gdańska. Mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 5D to propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk, ul. Kołodzieja, słoneczne Wzgórze Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie poranne światło miękko wpada przez okna, a dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane znajdujące się w Gdańsku na osiedlu Ujeścisko. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, które jest dodatkowo płatne -300 zł/mc (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

438 000 zł27 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta - gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy, balkon, 2 piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, w pełni umeblowane z wyposażeniem, duża lodówka, pralka, zmywarka, telewizor, komplet naczyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 25 m po kapitalnym remoncie - Gdańsk Siedlce | idealne pod inwestycję Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: przytulna kawalerka w topowej lokalizacji - Gdańsk Zaspa | blisko plaży | idealna inwestycja Na sprzedaż słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy, ładnie wykończony, jednopoziomowy apartament o powierzchni 44 m2 na gdańskim Przymorzu. Lokalizacja na 6-stym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

849 000 zł79 m² 10 774,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem oraz garażem, położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

767 767 zł72 m² 10 663 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Trójmiasta - Starej Oliwie w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w dolinie Potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar przy ul. Czarny Dwór Apartament o powierzchni użytkowej 54,7 m2, na 12. piętrze, na który składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Morenie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, przy ulicy Morenowe Wzgórze, w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Ujeścisko,Gdańsk

719 999 zł54 m² 13 457,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł51 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | nowe budownictwo | po remoncie | nowe wyposażenie | morena Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Morenowe Wzgórze na gdańskiej Morenie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł64 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie u nas. Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w kameralnym budynku. To ciekawa propozycja dla osób, które cenią doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł46 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 2600 Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro | piwnica Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Orunia Górna,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m , położone w dzielnicy Orunia Górna. Lokal znajduje się na 8 pięterze w zadbanym 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Widoki,Gdańsk

700 536 zł51 m² 13 666,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz uwaga! cena promocyjna cena standardowa 737 405,86 zł Wygodne mieszkanie.