dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 917 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł30 m² 14 967 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice od dewelopera robyg. Mieszkanie: dwa pokoje o powierzchni 30m2 zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Nad Wodą,Gdańsk

1 100 000 zł68 m² 16 186 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w centrum Moreny w otoczeniu zieleni. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64,96 m2, położone na parterze w 2 piętrowym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosny Ludów

Główne Miasto,Gdańsk

2 822 200 zł110 m² 25 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy 4- pok apartament z widokiem na Motławę 2 km do centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

359 040 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 683,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Twarda

Śródmieście,Gdańsk

377 726 zł25 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja westate prezentuje Państwu eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie położone w popularnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Starowiejskiej atuty oferty - rozkładowe wnętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Dolne

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł46 m² 12 008,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty: - topowa lokalizacja w centrum Gdańska - 5 min do Dworca Głównego i ecs - Mieszkanie do remontu - możliwość stworzenia projektu według własnych potrzeb (większość ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowa

Barniewice,Gdańsk

539 448 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

359 040 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Lokalizacja: łostowice to osiedle Gdańska, położone na terenie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie dwupokojowe ok. 60m2. Ścisłe Centrum Gdańska (budynek atol). Wysoki Standard. Opcja garaż. Możliwa faktura dla firm. Do wynajęcia przestronny apartament o pow. około 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosny Ludów

Główne Miasto,Gdańsk

963 782 zł34 m² 28 280 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Luksusowy 1- pok apartament nad Motławą 2 km do centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 100,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje gotowe do zamieszkania przy ul. Turzycowej - Gdańsk, dzielnica Jasień. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,96 m2 jest świeżo po remoncie w zakresie: - wymiana paneli podłogowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w Gdańsku na Morenie. Mieszkanie jeszcze nie było zamieszkałe Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz z wc oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

420 000 zł26 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż - kawalerka blisko morza | Gdańsk Żabianka Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która łączy bliskość morza z doskonałą infrastrukturą miejską, ta oferta na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdańsk

599 999 zł63 m² 9 523,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - Śródmieście, ul. Jana z Kolna Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i tego trudnego do opisania uczucia: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

615 000 zł50 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszkaniaz ogrodem - gdańsk jasień, ul. Potęgowska 12 mieszkanie Na sprzedaż oferuję zadbane, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,83 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 395 000 zł78 m² 17 930,60 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, spokojnym osiedlu Quatro Towers przy ul. Partyzantów 8 w Gdańsku. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie od zachodu w nowym budynku. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

754 000 zł53 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 991 zł56 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 700 zł40 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na os. " letnica". Mieszkanie wykończone i kompletnie wyposażone i zaaranżowane w przytulnym i domowym stylu. Cechy: - komfortowy budynek z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Marina Primore w Gdańsku. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych w Parku Regana. Budynek ogrodzony. Apartament o powierzchni 46 m2 Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Na wynajem oferujemy nowy apartament w prestiżowej inwestycji Chlebova w Gdańskim Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na ul. Stępkarskiej 7, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 690 zł42 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, urządzone w nowoczesnym stylu, dwupokojowe mieszkanie, w Gdańsku, przy ulicy Jagiełły. Położone jest na III piętrze w bloku z windą, wybudowanym w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Siedlce,Gdańsk

629 000 zł67 m² 9 434,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Gdańsk, ul. Michała Ogińskiego Możliwy zakup w programie Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy (kredyt bez wkładu własnego). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć pełną infrastrukturę w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

639 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spacerem do Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre - atrakcyjne mieszkanie dla studentów i osób pracujących w mieście. Lokalizacja: przymorze Małe to topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Wrzeszcz,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona na 3. piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku na osiedlu Nowa Letnica, przy ul. Starowiejskiej 62a. Kawalerka o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem, idealne dla osób ceniących komfort i bezpośredni kontakt z zielenią. Lokal o powierzchni 40 m posiada ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

559 000 zł49 m² 11 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom dziękujemy Parametry - całkowita powierzchnia wynosi 49,3m2 w tym 3,1m2 komórki lokatorskiej (piwnica) - jasne i przestronne dzięki dużej ilości okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Barniewice,Gdańsk

593 383 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę. Lokal posiada ekspozycję południowo-wschodnią, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - miejsce, w którym chce się zostać na dłużej. Są mieszkania, do których się wchodzi i są takie, z których nie chce się wychodzić. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 150 000 zł74 m² 15 549 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wystawiamy fakturę vat 8%, brak pcc dla kupującego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 3-pokojowym apartamentem w stanie deweloperskim, zlokalizowanym na 16. piętrze inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

870 000 zł50 m² 17 469,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Gdańsk, ul. Jana Pawła II Inwestycja city park Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,8m , usytuowane w nowoczesnym.