dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 888 ogłoszeń

449 000 zł26,30 m² 17 072,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Hot ofera! dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - 600 m do plaży! - idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

<!-startfragment-> 2 pokoje po remoncie | Uniwersytet Gdański | inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł72,58 m² 18 875,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowo stylowe i funkcjonalne mieszkanie, wykończone w najwyższym standardzie w gdańskiej Letnicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

875 000 zł79,10 m² 11 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe Z kominkiem | gdańsk ujeścisko Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie (bez skosów), położone na 1. i 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

559 500 zł51,89 m² 10 782,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 000 zł49,13 m² 15 693,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jacka Malczewskiego 8 w Gdańsku, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na osiedlu Kartuska 26 z 2013 roku (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70' przy ul. Długie Ogrody. Dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 045 zł25,22 m² 13 562,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,22 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, - wysoka jakość wykończenia, - klimatyzacja, - kameralny budynek, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 760 zł41,12 m² 11 156,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł86,20 m² 17 053,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

To coś więcej niż mieszkanie. To wyjątkowa przestrzeń z duszą, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu. Wysokie sufity, historia ukryta w murach i ogromny potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulne i w pełni funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość jest bardzo dobrze utrzymana, po remoncie i położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 869 zł62,40 m² 12 610,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie. Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, o powierzchni 62.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z ogródkiem blisko plaży Prywatny ogródek i komfort codziennego życia | Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni | Kilkanaście minut spacerem od plaży, mola w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł51 m² 12 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga możliwość zakupu W programie bez wkładu własnego Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł25,96 m² 21 918,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny W sercu młodego miasta - żurawie II Zarządzanie najmem | Wysoki standard | Duży balkon | Klimat Stoczni | Pełne wyposażenie | Recepcja | Gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 191 zł25,22 m² 13 528,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025