dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 922 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 922 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

1 399 000 zł72 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje z tarasem i widokami blisko parku i morza Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

590 000 zł61 m² 9 659,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania 3-pokojowego na Oruni Górnej w Gdańsku, która odbędzie się we wtorek 14.05.2024r. Proszę o telefoniczne zapisanie się w grafik prezentacji. Atuty/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karczemki,Gdańsk

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na czwartym piętrze budynku w dzielnicy Karczemki w Gdańsku. Budynek, zrealizowany przez dewelopera Budros w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Orunia,Gdańsk

543 298 zł42 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie z ogródkiem. Gotowe do odbioru. Zapytaj o rabat. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, a także w trosce o środowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Łostowice,Gdańsk

2 150 zł47 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Gdańska- łostowice, przy ulicy Topazowej. Cicha spokojna okolica z infrastrukturą usługowo- handlową, galeria handlowa w odległości 50m. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

2 500 000 zł116 m² 21 516,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - apartament usytuowany na ostatniej kondygnacji, - salon z kuchnia i dużym tarasem z ekspozycją południowo- zachodnią, - plaża w Jelitkowie w odległości 2,9 km, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: garnizon lofty&apartamenty do nowy i ciągle rozwijający się kompleks apartamentowy w samym centrum trójmiejskiej metropolii. Miejsce unikatowe, gdzie harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 336 611 zł68 m² 19 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w jednej najpiękniejszych i najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Gdańsk - Oliwa - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,56 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

520 000 zł44 m² 11 690,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Główne atuty: - mieszkanie jasne (ekspozycja na trzy strony świata zachodnio-północno-wschodnia) - Duży balkon - Niskie opłaty - 20 minut samochodem na Stare Miasto - 5 minut samochodem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

565 000 zł51 m² 11 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z radością przedstawiam Państwu to urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze szeregowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

599 999 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Za gotówkę cena ograniczona czasowo квартира super lokalizacja, spacerem na plaże! mieszkanie o powierzchni 38 mkw na 1 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ateny

Łostowice,Gdańsk

532 200 zł48 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - pomagamy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ojcowska

Siedlce,Gdańsk

1 940 280 zł112 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 4 - pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na południe i zachód, w cichej, zielonej, bardzo dobrze zlokalizowanej okolicy na wzgórzu ponad miastem. Gdańsk - Siedlce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąsowicza

Oliwa,Gdańsk

1 200 000 zł83 m² 14 388,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe na parterze z ogrodem. Powierzchnia: 83,4 m2 W skład mieszkania wchodzi: przestronne cztery pokoje Łazienka z wanną oraz toaletą Ustawna kuchnia z oknem Holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Święty Wojciech,Gdańsk

738 375 zł62 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta specjalna I Nowa Inwestycja Deweloperska z Windą i Halą Garażową I Zakup od dewelopera I Bez podatku pcc i prowizji. Blisko powstałego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł33 m² 20 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po remoncie, powierzchnia 33 m2, 2 pokoje, położone Gdańsk -śródmieście, na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z cegły z 1956 r. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

1 149 000 zł58 m² 19 892,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,76 m , znajdujące się na prestiżowym osiedlu Futura Apartamenty w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Przymorze Małe. Główne atuty mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze, składa się z pokoju , pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest piwnica, strych oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ateny

Kowale,Gdańsk

509 743 zł48 m² 10 523,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - nie wymagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

534 648 zł61 m² 8 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny! Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - nie wymagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

1 100 000 zł96 m² 11 410,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,40m2 z dużym balkonem 21,11m2. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do zamieszkania. Odległość od sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 min pieszo do plaży - mieszkanie dwustronne - 50m do komunikacji miejskiej; - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy; - możliwość zaaranżowania 3 pokoju mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 999 zł44 m² 13 745,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65m2 z ogródkiem na Osiedlu Foresta w dzielnicy Gdańsk Morena. Nieduża kameralna zabudowa, monitoring, plac zabaw, na tyłach ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępkarska

Stare Miasto,Gdańsk

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Stępkarska, apartamenty Chlebova Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz. Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł1 m² 1 100 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieskanie 4 pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

765 171 zł43 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu 2%. Zapytaj o szczegóły. Inwestycja jest zlokalizowana na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Jednocześnie dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

430 330 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie przy ulicy Kartuskiej Blisko Starego Miasta i Centrum Gdańska Lokalizacja: ul. Kartuska, dzielnica Siedlce, gdańsk Powierzchnia: 36 m Opis: mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

402 934 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2pok 38m2 ogródek 35m2 + mp + kl Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Witam, na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, gdańsk Przymorze, parter/4 p. 54 M2 (na razie bez balkonu). Po kapitalnym remoncie do którego użyto najlepszych materiałów. Pięknie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

402 685 zł38 m² 10 664,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję deweloperską na ulicy Borkowskiej, oferującą nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Stare Miasto,Gdańsk

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do zamieszkania od lipca! Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Stare Domki 5 w Gdańsku - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Borkowo,Gdańsk

523 660 zł50 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową na rynku pierwotnym - apartamenty przy ul. Borkowskiej. To wyjątkowa szansa na zakup nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

1 120 000 zł108 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie luksusowy komfort z niezrównanym urokiem lokalizacji. Położone przy ulicy Nieborowskiej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 44,17 m2, z ekspozycją zachodnią (bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

985 000 zł46 m² 21 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie, która została oddana do użytku w czerwcu 2023 r. Lokalizacja jest bardzo komfortowa ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

650 000 zł50 m² 12 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,34 m2 w Gdańsku w dzielnicy Jasień przy ulicy Eugeniusza Węgrzyna mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

2 096 219 zł110 m² 18 675 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 5-pokojowy o powierzchni 110,24m2 z antresolą na kameralnym osiedlu o niskiej dwupiętrowej zabudowie. Mieszkanie liczy 72,73m2 plus antresola 37,51m2 ,posiada balkon.