Apartament, ul. Sienna Grobla
Sienna Grobla, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 689 000 zł
- 30,20 m²
- 22 847,68 zł/m²
Ewa Cesarz
Skontaktuj się
Apartament, ul. Sienna Grobla
Sienna Grobla, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Apartament, ul. Sienna Grobla
Zaktualizowane: 8 maja 2026
689 000 zł 30,20 m² 22 847,68 zł/m²
4/6
1
2023
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/6Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 689 000 zł (22 847,68 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 30,20 m², 1 pokój, 1 łazienka
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/6
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 800 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 12240/18080/OMS
Lokalizacja
- Adres: Sienna Grobla, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Atuty:
- Metraż: 30,2 m²
- W pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania lub wynajmu
- Balkon i dostęp do bogatej infrastruktury inwestycji
- Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna Grobla, tuż obok Starego Miasta i Motławy
- Gotowiec inwestycyjny wysoka stopa obłożenia
- Dla kogo? inwestor, osoba szukająca mieszkania pod wynajem krótkoterminowy lub do własnego użytku
Opis mieszkania:
(...)
58 350 25...
58 350 25 62