Kawalerka, ul. Siennicka
Siennicka, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 367 000 zł
- 27,50 m²
- 13 345,45 zł/m²
Beata Paczyńska
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Siennicka
Siennicka, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Kawalerka, ul. Siennicka
Zaktualizowane: 18 maja 2026
367 000 zł 27,50 m² 13 345,45 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/4
1
2026
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 367 000 zł (13 345,45 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 27,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 480 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 318372
Lokalizacja
- Adres: Siennicka, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Idealna kawalerka dla młodego singla na Śródmieściu, blisko tramwaj i SKM, 7 minut do Fontanny Neptuna!
Dni Otwarte JUTRO - zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI!
GENIALNA LOKALIZACJA WE WRZESZCZU KILKA MINUT OD POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ I GUMEDU, TRAMWAJ, SKM, BLISKO ŚRÓDMIEŚCIE I MORZE
GOTOWE DO ODBIORU
-
ATUTY
Atrakcyjna cena
Szybki i wygodny dojazd (...)