Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

  • 514 999 zł
  • 35 m²
  • 14 714,26 zł/m²

Zdjęcie

Aleksander Honcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

514 999 zł

35 m²

14 714,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

514 999 zł 35 m² 14 714,26 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 514 999 zł (14 714,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EX379474

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRAND ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę z prywatnym ogródkiem, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska - przy ul. Kazimierza Wielkiego.

MIESZKANIE:

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m², usytuowane na parterze kameralnego budynku z 2012 roku. (...)

Agent

Aleksander Honczaruk

694 222...

694 222 017

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości