Kawalerka Gdańsk

Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 363 914 zł
  • 27,25 m²
  • 13 354,64 zł/m²

Zdjęcie

Anna Zając

Skontaktuj się

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

363 914 zł

27,25 m²

13 354,64 zł/m²

Kawalerka Gdańsk

Zaktualizowane: 15 maja 2026

363 914 zł 27,25 m² 13 354,64 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 27,25 m², 1 pokój; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 374771

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni.

Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC

NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA
(Do zakupu należy doliczyć 23% VAT. (...)

Agent

Anna Zając

726 441...

726 441 344

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Zając

726 441...

726 441 344

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl